Poletne avanture

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšne nacionalnosti je bil vaš partner v poletni avanturi?

Slovenec
159
43%
Hrvat / Bosanec / Srb
82
22%
Italijan / Španec / Grk
49
13%
Nemec / Anglež / Francoz
31
8%
Čeh / Slovak / Poljak
3
1%
Drugo
44
12%
Skupaj glasov : 368

Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 02. Sep. 2008 10:11

bla z velik narodnostmi...nikol sex! sam tk. lupckanje pa meckanje. pa ne na morju, ampak na raznih potovanjih, izmenjavah, al pa v sloveniji ce sem spoznala koga. iz mojih izkusenj: :D

- turek. strasno posesiven in obseden in teziu 100/h...me je minlo, ceprav je prej deloval simpaticno. se ne zna odnasat do punce! je biu pa zlo starejsi od mene :eek:
- italjan...kk bi rekli..strastno, ampak ni se znau dobro poljubljat :D se ga tut skor nisem mogla resit...sem se potem izogibala krajev kjer sem vedla da je mozno da se nahaja (bla u londonu na enem tecaju)
- francoz - od vsega skor najbols :cool: prijeten, nc vsiljiv (sem bla bol js :D ) tk na izi in lenajboljse po in sladko...se ljubim te mi je reku po francosko..pol sm se pa itak stopila :D
- srb - oh..never again...tut posesiven in tecen :?
- litvanec - po kulturi in obnasanju se najbol podobn slovencem =)
- svicar (sicer nisma nc mela ker mam fanta) bi ga pa priporocala vsem samskim puncam!! ful vredu fant, odprt, simpaticen in odkrit :wink: se zna posvetit punci, delit komplimente...;)
anglezi - so tut ful vredu za avanturce, jih kr dost poznam pa nikol kakih slabih izkusenj (sam prjatli pa to), isto irci.

mejbi sm se kj pozabla, ampak poanta je, ni jih cez slovence! :P
baby_doll
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 89
Na forumu od: 28. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a baby_doll » 03. Sep. 2008 8:46

Letos poleti 2x. Eno leto mlajši in eden full starejši. Ta drugi je full pasal.
Uporabniški avatar
sissy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a sissy_ » 12. Sep. 2008 21:51

hmm ja:) letos na morju se mi je zgodil..s slovencem. tuki pa en problem nastane..on ma resno punco že neki časa..ampak sva ostala v stikih..on zdej nevem kaj nj. oba se full privlačiva, 1x sva se dobla tud po morju :roll: sva pa čist z drugih koncev slo doma :( full sem zmedena in nevem kaj naj..nisem pristaš nekih avanturic še manj pa varanj.. od njega pa ne morem kr zahtevat naj se odloči. že neki časa to premlevam in mi je ful bad.
kaj bi vi na mojem mestu? :D
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 12. Sep. 2008 22:45

^^Poletna avantura JE poletna avantura ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 13. Sep. 2008 18:19

||MuCkAa napisal/-a:^^Poletna avantura JE poletna avantura ;)


Moja poletna avantura teče še zdej in je šla že čez use letne čase :)
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 13. Sep. 2008 19:03

sissy_ napisal/-a:hmm ja:) letos na morju se mi je zgodil..s slovencem. tuki pa en problem nastane..on ma resno punco že neki časa..ampak sva ostala v stikih..on zdej nevem kaj nj. oba se full privlačiva, 1x sva se dobla tud po morju :roll: sva pa čist z drugih koncev slo doma :( full sem zmedena in nevem kaj naj..nisem pristaš nekih avanturic še manj pa varanj.. od njega pa ne morem kr zahtevat naj se odloči. že neki časa to premlevam in mi je ful bad.
kaj bi vi na mojem mestu? :D


aaa jst mam podobn problem, sam da je tip iz bosne. pa sva se zmenila, da nimava nč, da kt je pa šansa,se pa vidva in je to to. tko da zdj sm že šla enkrat k njemu, pa še enkrat grem zdle v kratkem, pol pa on pride pa tko ... ne vem, kolk je ta tvoj "avanturist" resn s svojo punco, ampak tko kt si rekla, zahtevat ne morš od njega nč. pomojm najbolš, da se prepustiš času in pač uživaš z njim, kadar se bosta dobla (če se bosta še) in ga v nč ne siš. če bo tko čutu, bo že se zmenu s svojo in postou tvoj fnt :) sicer ti pa sveujem, da ne upaš preveč in se ne navežeš preveč na njega, pa zalubš in podobno, ker ti bo lahko še zlo hudo zarad njega ... take it easy pa bo :)
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 13. Sep. 2008 19:18

[She.] napisal/-a:
||MuCkAa napisal/-a:^^Poletna avantura JE poletna avantura ;)


Moja poletna avantura teče še zdej in je šla že čez use letne čase :)

:D Moja tudi; to sem napisala za njeni primer, glede na celotno dogajanje :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Sep. 2008 19:31

*frisko* napisal/-a:
sissy_ napisal/-a:hmm ja:) letos na morju se mi je zgodil..s slovencem. tuki pa en problem nastane..on ma resno punco že neki časa..ampak sva ostala v stikih..on zdej nevem kaj nj. oba se full privlačiva, 1x sva se dobla tud po morju :roll: sva pa čist z drugih koncev slo doma :( full sem zmedena in nevem kaj naj..nisem pristaš nekih avanturic še manj pa varanj.. od njega pa ne morem kr zahtevat naj se odloči. že neki časa to premlevam in mi je ful bad.
kaj bi vi na mojem mestu? :D


aaa jst mam podobn problem, sam da je tip iz bosne. pa sva se zmenila, da nimava nč, da kt je pa šansa,se pa vidva in je to to. tko da zdj sm že šla enkrat k njemu, pa še enkrat grem zdle v kratkem, pol pa on pride pa tko ... ne vem, kolk je ta tvoj "avanturist" resn s svojo punco, ampak tko kt si rekla, zahtevat ne morš od njega nč. pomojm najbolš, da se prepustiš času in pač uživaš z njim, kadar se bosta dobla (če se bosta še) in ga v nč ne siš. če bo tko čutu, bo že se zmenu s svojo in postou tvoj fnt :) sicer ti pa sveujem, da ne upaš preveč in se ne navežeš preveč na njega, pa zalubš in podobno, ker ti bo lahko še zlo hudo zarad njega ... take it easy pa bo :)


upam da se vama to enkrat vrne, da boste v vlogi njegove punce, in tudi njemu, da bo enkrat on tisti, ki bo imel punco, ki bo imela 2 naenkrat.
sori, a ti ni gnjusno, da je lahko še prejšnji večer ga vtikal v pizdo svoje uradne punce? ti si pa sam en dodatek.
Uporabniški avatar
sissy_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a sissy_ » 13. Sep. 2008 19:48

delusional napisal/-a:
*frisko* napisal/-a:
sissy_ napisal/-a:hmm ja:) letos na morju se mi je zgodil..s slovencem. tuki pa en problem nastane..on ma resno punco že neki časa..ampak sva ostala v stikih..on zdej nevem kaj nj. oba se full privlačiva, 1x sva se dobla tud po morju :roll: sva pa čist z drugih koncev slo doma :( full sem zmedena in nevem kaj naj..nisem pristaš nekih avanturic še manj pa varanj.. od njega pa ne morem kr zahtevat naj se odloči. že neki časa to premlevam in mi je ful bad.
kaj bi vi na mojem mestu? :D


aaa jst mam podobn problem, sam da je tip iz bosne. pa sva se zmenila, da nimava nč, da kt je pa šansa,se pa vidva in je to to. tko da zdj sm že šla enkrat k njemu, pa še enkrat grem zdle v kratkem, pol pa on pride pa tko ... ne vem, kolk je ta tvoj "avanturist" resn s svojo punco, ampak tko kt si rekla, zahtevat ne morš od njega nč. pomojm najbolš, da se prepustiš času in pač uživaš z njim, kadar se bosta dobla (če se bosta še) in ga v nč ne siš. če bo tko čutu, bo že se zmenu s svojo in postou tvoj fnt :) sicer ti pa sveujem, da ne upaš preveč in se ne navežeš preveč na njega, pa zalubš in podobno, ker ti bo lahko še zlo hudo zarad njega ... take it easy pa bo :)


upam da se vama to enkrat vrne, da boste v vlogi njegove punce, in tudi njemu, da bo enkrat on tisti, ki bo imel punco, ki bo imela 2 naenkrat.
sori, a ti ni gnjusno, da je lahko še prejšnji večer ga vtikal v pizdo svoje uradne punce? ti si pa sam en dodatek.


ma veš kako je ko si na morju..ne misl, da sma kr takoj šla fukat..vem da se zdej to glupo sliš ampak ful nism bla za stvar, ko sm pa vedla da ma punco..sam kaj ko je bil alko prisoten..

*frisko* tnx za nasvet :)
Uporabniški avatar
bleona
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bleona » 13. Sep. 2008 21:50

tko btw...jz tud kdaj mal prevec spijem pa vem kaj delam.nevem zakaj se morte vsi na ta alkohol zgovarjat.
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 13. Sep. 2008 22:20

bleona napisal/-a:tko btw...jz tud kdaj mal prevec spijem pa vem kaj delam.nevem zakaj se morte vsi na ta alkohol zgovarjat.


se podpišem.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Sep. 2008 22:28

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 13. Sep. 2008 22:38

delusional se čist strinjam s teboj. In vem, da se bodo spet oglasile uporabnice(al pa glih zaad tega posta ne :D ), k bodo rekle, da to en smemo obsojat..da se to lahko zgodi..se pač zgodi.

Če maš pošlihtano v glavi. Pa veš kje so prave vrednote itd., ne boš tega nikul naredu..pa če je ne vem kaj..To govorim za punce,k majo avanturce z zasedenimi.

Druge pa nej itaq bojo. Če pač nanese tko, zakaj pa ne ;)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 13. Sep. 2008 23:01

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 16:18, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 13. Sep. 2008 23:10

ti delusional boš pa Slovenka leta ane? Mogoče te v Vatikanu celo razglasijo za blaženo :rofl:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]