Pojavnost devic v partnerstvu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjetnost, da moški pri 40. dobi za partnerko Slovenko devico (glej še dodatne pogoje)?

če ni dodatnih pogojev: limitira proti ničli
1
8%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1 promil
2
17%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1%
0
Brez glasov
če ni dodatnih pogojev: od 1 do 5 %
4
33%
če ni dodatnih pogojev: nad 5%
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: limitira proti ničli
4
33%
ob navedenih pogojih: manj kot 1 promil
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: manj kot 1%
1
8%
ob navedenih pogojih: od 1 do 5 %
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: nad 5%
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 27. Jan. 2016 15:22

slovenc79 napisal/-a:
Optimist napisal/-a:Več bab požgeš, bolj se ti ideja o tem, da se je že z nekom drugim jahala, gravža.


če bi bil tak tip kaj samokritičen bi se tudi sebi gravžal.

Ananhas je dobro napisala (čeprav je preveč punc, ki se ne morejo upret "čarom" teh jebačev in jih to potem potegne v ta krog, kjer je seks glavna dobrina) in iz tega razloga sem tudi jaz še devičnik in me radodajke ne zanimajo.


največji cope. :lol:

Upam da tega ne razlagaš babam okol (predvsem zadnji del stavka), ker je to isto, kot da bi rekel, da si okužen s HIV.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jan. 2016 15:53

Optimist, kako boš pa ti vedel, če je imela samo 2 ali nobenega? Preteklost ljudi je velikokrat neznanka.

Tudi če je tisto s tvojimi kolegi res, dvomim, da te njihove punce vejo koliko so jih imeli, ker če bi, bi samo bruhale...in bruhale.


(Sicer pa še vedno ne morem verjet, da obstajajo tako naivni, ki dejansko verjamejo, da jih je nek tip položil več kot 100. :lach: )
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Jan. 2016 19:43

Optimist napisal/-a:Upam da tega ne razlagaš babam okol (predvsem zadnji del stavka), ker je to isto, kot da bi rekel, da si okužen s HIV.


ja, v tvojih krogih, kjer si večji car če si jih več položil, ker vam je seks smisel življenja in nič drugega. še bolj trapasto se mi zdi, da imaš neko ideologijo, v kateri si luzer. (kot da bi kak debeluhar govoril kako je izklesano telo najbolj pomembno za uspešno življenje in bil jezen na cel svet, ker ni sposoben priti do takega telesa)

meni so pa ene stvari velik bolj pomembne od seksa. in si želim punco, s katero bi se lahko precej povezala, čustveno, funkcionalno itd.. da spoštujeva iste vrednote, iskrenost, poštenost, prijaznost, nesebičnost.. in jasno da vse štima tudi pri seksu, saj je tudi to pomembno. se nič ne sekiram da sem nedolžen. kdor ocenjuje vrednost človeka glede na spolne izkušnje, ima pač drugačne vrednote kot jaz - in se ne počutim manj vrednega ob tem.

nauči se bit uspešen jebač in uživaj, čakaj da se te en od teh tvojih "carjev" usmili in te "nauči" kako radodajke zmanipulirat, da ti jo nastavijo (zanimivo, kako so taki jebači polni nasvetov, konkretne pomoči od njih pa ni.. jasno ne bo delal sebi konkurence :P pa taka družba..).
ali pa se nauči sprejemat druge vrednote, ki si jih sposobem dosegat, pa se boš počutil nekaj vrednega.
ali se pa sekiraj še naprej in kritiziral neke ženske, da so to, kar si ubistvu ti sam želiš biti, le, da si ne uspe. brezveze, noben nima koristi od tega, samo škodo delaš ker vse kritiziraš, največ pa sebi. enkrat se ti bo dokončno sfuzlal in se boš ali fental ali pa začel posiljevat. po eni strani bolje če maš tale forum zan svoj ventil..
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Jan. 2016 22:19

Doma imam enega takega, s podobnim pogledom na seks, kot ga ima slovenc. In ni zaradi tega nic manj oz. Bolj privlacen. Pri vseh zadevah, ki se morejo poklapat, da z nekom sobivas v resni zvezi je stevilka spolnih partnerjev res nizko na lestvici. Ne vem, al ste vsi se toliko blazno mladi al res nimate v zivlejnju bolj pametnega pocetja, kot da se obremenjujete s tem, kdo je s kolikimi ljudmi spal. Pa da bi vsaj obstajala neka resna korelacija z ostalimi vrednotami v zivljenju, ampak po svojih opazanjih vidim, da ljudje, ki radi seksaj;, pac radi seksajo. Bolj butasto se mi zdi hodit z vsakim drugim lolekom, da opravicis svojo spolno aktivnost (ker je v sloveniji edino seks v resni zvezi spodoben), kot pa daas pac FFja ali karkoli.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jan. 2016 23:25

Meni se zdi (in upam) da je tipov kot so Optimist bolj malo...mislim kot izgleda se temu človeku vse vrti okoli seksa, številk, alfa in omega samcev, razuzdank in devic, klubska scena je očitno vse za kar živi. Osebek mi deluje plitvejši od lužice v Sahari.



Meni cifra pri tipu ni tako pomembna, vseeno pa raje vidim, da je manjša in da je človek imel vsaj nek odnos s temi ženskami.
Z nekim kao frajerjem, ki jih je dal 50 čez pa ne bi nič imela, že po opažanju taki tipi niso sposobni imeti in gradit pristnejšega odnosa z žensko (ženske gledajo samo na en način), s takim nimaš kaj počet v zvezi.
Mogoče sem ena redkih ampak tak bi se mi tudi fizično mal gabil, če samo pomislim v kolikih luknjah je že bil...da o raznih spb ne govorim. Ew.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Jan. 2016 23:29

Glede na dolocene kalibre na tem forumu, bi prej rekla, da imajo izkrivljen odnos do zensk tisti, ki ne polozijo nobene in ne obratno.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jan. 2016 23:31

O tem bi se dalo razpravljat.
Drugače pa pač moje opažanje glede takih tipov, ne jemljem jih resno.

(aja, pa ne mislim, da bi moral bit tip z vsemi v zvezi, s tem ko pravim "vsaj nek odnos". ampak pač vsaj mal neke pristnosti. v primerjavi z nekom, ki za 50% bivših spolnih partnerk niti imena ne ve in je položil vse kar se mu je pod noge vrglo še isti večer) Če gledam s tega vidika mi je precej bolj seksi tip, ki si izbere žensko, se zna kdaj upret in ne "pade" na vsako, kot pa tip, ki položi vse kar leze in gre.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 27. Jan. 2016 23:53

haley napisal/-a:Zakaj bi si 40 letni moški sploh želel devico za partnerko? :gruebel:


Ker devica nima primerjave, kako se v postelji obnesejo drugi moški in ne more vedeti, kako zanič je ta 40 letnik :mrgreen:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Jan. 2016 0:25

Vidim da je ta teden na sporedu: device na piedestalu.

Jaz nočem device, ker hočem žensko, ki je izkušena v ljubezni in spolnosti, ki je naredila napake in se je v življenju kaj naučila.
Nočem da sem bil edini moški v njenemu življenju, in sprejemam njo kot neko lastnino.

Imamo srečo, da živimo v svetu, kjer so si moške in ženske pravice že skoraj izenačene.
To je treba praznovati, in jaz osebno sprejemam ženske kot enake, ne jemljem jih kot neke princese ali boginje, so pač ženske..in to je to.

Glede števila seksualnih partnerjev, lej, to je stvar posameznika, samo on ima pravico odločati o temu kaj je dobro in slabo za njega.
Sam ne obsojam nobenih številk, obsojam le kako ljudje ravnajo s tem da zaščitijo svojo zdravstveno stanje in dostojanstvo.

Zagotovo ta obsedenost z devicami, ni zdrav odnos do spolnosti, kot bi bilo enako če bi imel ogromno število seksualnih partnerjev.

Če pomislim, poznam kar nekaj tipov ki so obsedeni z idejo da bi imeli devico, in noben od njih nima lepega odnosa do žensk.
Na njih gledajo kot na blago in lastnino, mislijo da če bodo prvi kupec, da bodo lastniki do konca življenja.

Razumem če kdo varčuje svojo devičnost za nekoga posebnega, ampak resno...ko to opraviš si samo: Hm, kul...gremo naprej :D.

Pač začnite ženske sprejemati enako sebi, ko se nehaš boriti s temi idejami da je spolnost takšna in takšna, da smo moški takšni in takšni, svet postane bolj zabaven, in ženske bolj dostopne in ljubeznive. Ženske so kar kul.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 28. Jan. 2016 0:38

floribunda, ne moreš rečt, da št. spolnih partnerjev o človeku nič ne pove. če je tip s 30 ženskam spal je precej naivno če ženska od takega pričakuje da bo njegova "the one". to je tako kot če bi 30krat padel na izpitu za avto in verjel da bo 31tič narejen.

beden se mi zdi občutek da neki namiguješ da mam "izkrivljen pogled na ženske", samo zato ker je MOJA OSEBNA ODLOČITEV, da z žensko, ki "pač rada seksa" in ji je pomemben izključno seks, bolj kot kakršnakoli navezanost (zaradi česar menjava partnerje). NIMAM NIČ proti ljudem, ki radi seksajo brez obveznosti. samo da s tako osebo nikoli ne bom v zvezi, ker je očitno, da ima povsem drugačen način razmišljanja kot jaz.

da pa igraš neko zvezo samo zaradi seksa, je pa itak bedarija, izigravanje in neiskrenost do samega sebe in partnerja. zares upam, da ne misliš da to zagovarjam, ker bi to vsak normalen 5letnik iz mojih postov razumel.

LZ, glede šparanja nedolžnosti.. moj namen je bolj na tak način povezat se z osebo, ne čakat na neko popolno priložnost na popoln seks :) od prvega seksa res ne pričakujem da bo neko razsvetljenje, nadrealistične užitke ali kaj.. samo poglobljen odnos s punco :) izgubil sem nedolžnost, gremo naprej.. spoznat njene starše :D pač v tem smislu.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 28. Jan. 2016 10:10

Ananhas napisal/-a:Optimist, kako boš pa ti vedel, če je imela samo 2 ali nobenega? Preteklost ljudi je velikokrat neznanka.

Tudi če je tisto s tvojimi kolegi res, dvomim, da te njihove punce vejo koliko so jih imeli, ker če bi, bi samo bruhale...in bruhale.


(Sicer pa še vedno ne morem verjet, da obstajajo tako naivni, ki dejansko verjamejo, da jih je nek tip položil več kot 100. :lach: )


Ja so jih, rolling stonesi pa podobni...

pa džingis kan (dokazano z dnk raziskavami), on je pofukal par tisoč bab :razz:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Jan. 2016 10:59

^^ O saj to verjamem. Ne verjamem pa "lokalnim casanovam", še manj pa iz Optimistove družbe. :D
Optimist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 25. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Optimist » 30. Jan. 2016 11:02

Ananhas napisal/-a:Optimist, kako boš pa ti vedel, če je imela samo 2 ali nobenega? Preteklost ljudi je velikokrat neznanka.

na pravi način vprašaš, naokoli vprašaš, zanke, gledaš v oči, opazuješ telesno govorico, način odziva, instinkt itd. dosti se da na tak način izvedet brez da bi naokoli voljal, čeprav so nekatere tudi takšne patološke lažnivke, da same verjamejo svojim lažem. Lahko pa frendom dam za sprobat, ker so toliko punc dali skozi, da v 2min pridobijo njen profil: "Sori majster, ampak tale je cipa."

Tudi če je tisto s tvojimi kolegi res, dvomim, da te njihove punce vejo koliko so jih imeli, ker če bi, bi samo bruhale...in bruhale.

Veliko punc položi tip = zaželjen moški = kvalitetni geni = atraktivno. Če to ne bi bilo atraktivno, bi takšnemu modelu takoj propadel biznis, ko bi se naokoli izvedelo kaj počne,vendar se v realnosti zgodi prav nasprotno - babe samo še bolj napalijo. Z drugimi besedami, če to ne bi bilo atraktivno, takšni modeli ne bi (za dolgo) obstajali.


(Sicer pa še vedno ne morem verjet, da obstajajo tako naivni, ki dejansko verjamejo, da jih je nek tip položil več kot 100. :lach: )


Lej, ti modeli so osmice, eden bi znal bit blizu 9, kar jih umesti zagotovo pod 5% moške populacije, če ne pod 2%. To so 2 na 100 tipi, če ne še manj. Modeli imajo manekenske in robustne face - čedni, možati, zelo harmonični obrazi z lastnostmi, ki nakazujejo kup testosterona, globok glas itd. Eden ima po vrhu tega še bad-boy image in bokser (mačo) kostno strukturo, ta jih največ žge. Eden je nad 180, drugi blizu 190cm. Drugi je temen in zgleda kot križanec med Johnny Deppom in španskim manekenom.

Ko se s temi modeli šetaš po javnih placih, se ženske obračajo naokoli, ali pa obmolknejo oz. kar kolektivno strmijo. Eye-fucking je nekaj običajnega. Najbolj je pa smešno ali pa kar žalostno, ko gremo v kakšen bolj fancy barček enga spit, kjer je dosti parčkov. Ženske se dejansko pred svojimi (potencialnimi)fanti spogledujejo z mojimi kolegi in ne morš verjet koliko pogosto se to dogaja. Nekatere celo ignorirajo fanta ali se pa konstantno obračajo proti naši mizi. Druge pač "morajo na WC" in takrat izkoriščajo šanse za čekiranje.

Lahko samo ugibam, koliko gadno mora bit njihovim tipom, kar se vidi v reakcijah: Nekateri zamenjajo mizo oz. prostor, drugi zagrabijo žensko za roko, plačajo in zapustijo barček in med tem ko vlečejo žensko ven, se ta kot otrok še kar obrača proti naši mizi, pa tudi menjave sedišča niso redke, tako da je baba proti nam obrnjena s hrbtom - čeprav tudi to dostikrat ne pomaga.

Sedaj pa najboljši del - diskači in žurke. Vse kar lahko rečem je :lol: . Najslabši je prijatelj, ki ima razmerje 7:2. To pomeni, da ga 5 žensk skensla, 2 privolita, ampak ko privolita je ponavadi gotovo in je to pomeni, da se potem žge. V večini primerov je one night stand, manj je primerov ko se morata dobit enkrat, dvakrat ali pa včasih celo trikrat. Je pa v manj kot dveh minutah "komunikacije" jasno, al baba hoče njegovga tiča al ne. Vsa nadaljna srečanja so samo zaradi moralnih razlogov. Frend, ki mu gre najboljše (oz. mu je šlo, dokler mu ni dopizdilo in si je ustalil), ima razmerje blizu 3:1. Se je tudi dogajalo, da smo vleteli v klub kjer je bilo 30 tipov in 3 ženske (ja 3 ženske smo našteli), in sta dva od frendov fu.ala :), potem ti je lahko jasno, kakšna je njihova genska vrednost.

Aja, pa dva seksata brez zaščite, razen eden tisto gumo gor tlači od kar je fasal nekega hudiča. Je pa od njih odvisno a se bo žgalo z ali brez. Porival so pa na vseh možnih placih, od WCjev, za kontejnerji, grmovji, avtomobili, ... eden se je žgal celo v hladilniku :lol: . Varanja je kolikor hočeš, nekatere kar naravnost povejo, da imajo fanta. Boli njih.

V glavnem, če si izjemno hud tip, ti je dobit sex skoraj tako enostavno, kot ženski in zato visoke dvomestne števike, ali celo tremostne, niso nič neobičajnega. To so tipi, s katerimi se ženske pohvalijo, da so z njimi seksale.
Zadnjič spremenil Optimist, dne 30. Jan. 2016 11:47, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Jan. 2016 11:28

Optimist:

Slika

Si res optimist če verjameš v te tvoje zgobice. Tudi malo naiven, bi rekla.

Picatinny, ko boš ti ustvaril največji imperij v zgodovini človeštva si boš tudi lahko privoščil tisto, ki si jo boš zaželel.... Al neki.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 30. Jan. 2016 11:32

Nisem se videl vecjega patetika, kot je Optimist.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov