Pojavnost devic v partnerstvu

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjetnost, da moški pri 40. dobi za partnerko Slovenko devico (glej še dodatne pogoje)?

če ni dodatnih pogojev: limitira proti ničli
1
8%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1 promil
2
17%
če ni dodatnih pogojev: manj kot 1%
0
Brez glasov
če ni dodatnih pogojev: od 1 do 5 %
4
33%
če ni dodatnih pogojev: nad 5%
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: limitira proti ničli
4
33%
ob navedenih pogojih: manj kot 1 promil
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: manj kot 1%
1
8%
ob navedenih pogojih: od 1 do 5 %
0
Brez glasov
ob navedenih pogojih: nad 5%
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 03. Feb. 2016 8:23

Bunk napisal/-a:^ inkica, glej, jst sm imel v obdobju pubertete hude težave z aknami, ki sem jih mogel zdravit z enimi tabletami (Roaccutane), saj nobena krema in ostali pripomočki niso pomagali, tako da bile dejansko te tablete edina rešitev zame. Dermatolog mi je rekel, da je sem lahko še srečen, da te tablete sploh obstajajo. Če ne bi obstajale, bi bilo še hujše.
Ko se je koža sčistila, so na koži ostale atrofične brazgotine (lahko pogooglaš kako izgledajo). Posledično je moje desno lice razbrazdano, na čelu pa so vidne luknjice - to pa seveda ni lepo za oko. Za lažjo predstavo si lahko kdaj ogledaš Šport na TV SLO1, ko ga bo vodil novinar Tomaž Kovšca. Oba imava zelo podobne težave.
Ko spoznavam nove ljudi je neizogibno, da ne bi opazili mojih hib in to me jasno naredi manj "samozavestnega". Recimo, ko spoznavam nove mi je zelo, zelo neprijetno, ko vidim, da opazijo mojo "hibo". Neprijetno zato, ker si mislim, da ne bom sprejet v družbi.

Razlog za takšen "mindset" pa seže v mojo otroštvo. Ko sem bil otrok, je mama od mene pričakovala same odlične ocene. Kadar sem domov prinesel štirico, je bila do mene hladna, neprijazna, netolerantna. In takrat se jaz nisem počutil ljubljenega, takrat se nisem počutil dovolj dobrega. Ljubezen sem si mogel "kupovati", nikoli nisem dobil občutka brezpogojne ljubezni. Mogel sem izpolniti določen pogoj, da me je mama "spet" imela rada. Ljubezen mi je torej bila pogojevana s strani staršev. Kot otrok sem torej ponotranjil to miselnost zaradi katere se v sedanjih časih nikoli ne počutim dovolj dobrega, počutim se nevrednega ali čutim osramočenost v primeru, da ne izpolnim pričakovanj ali pa v primeru zavrnitev. Zavrnitev dojemam kot "negacijo ljubezni". Zaradi primanjkljaja občutka brezpogojne ljubezni, po le tej zdaj hrepenim in pričakujem, da me bo druga oseba sprejela, "takšnega, kakršen sem". Če nisem sprejet, se mi ponovno ponovi tisti vzorec iz preteklosti - ne mara me, ker nisem dovolj dober, ker nisem dovolj privlačen, ker sem grd, ker nisem vreden ljubezni, ipd.


Antropologija je neusmiljena in na prvo žogo ne vidim nobene pametne rešitve.
Ampak vseeno, naj poskusim.
Na svetu je ogromno grdih deklet in žensk. Nekatere so grde po zunanjosti, nekatere so slabih zančajev. Grde v glavnem, in fantom niso všeč. Recimo med njimi, bi morda bila katera zate.

Nadalje, nam dekletom so všeč moški, ki izžarevajo, ki so nekaj posebnega, ki imajo dober avto, ki so spoštovani v družbi, ki izstopajo. Na tak ali drugačni način. Poglej, po največjih barabinih se obešajo najlepša dekleta. Bodi nekaj posebnega, lahko tudi v slabem. S Kamenikom se je ena poročila v zaporu, z morilcem 18 letnice tudi. Obe sta bili izjemno simpatični.

Imej denar. Denar je moč. Antropologija zahteva od nas, da izberemo močnega moškega, razbrazdan obraz gor ali dol. Za otroke gre.

Prenehaj kriviti mamo. Mene bi to odbilo. Tako kot zdaj mamo, boš v zvezi krivil mene, bi jaz razmišljala.

Obstaja še ena skupina deklet. To so samožrtvovalke. Saj jih poznaš? Poizkusi med njimi. Njim je življenjska izpolnitev, da vztrajajo v nesrečnih zvezah. Vse bi naredile za svoje ljubljene: Narkomane, pijance, tiste, ki jih vsakodnevno pretepajo, ki se izživljajo nad njimi. Najdi eno tako in osamljenost bo izginila, kot bi zamahnil s čarobno paličico.

Starejša dekleta z otrokom. Ne boš verjel, kako strmo pade njihovo merilo in še ogromno jih je.

Vso srečo
S.
Zadnjič spremenil suzanne windlow, dne 03. Feb. 2016 14:29, skupaj popravljeno 1 krat.
yes, I am avatar
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Feb. 2016 8:33

Bunk vse kar si napisal, sem mel jaz pa mogoče še kake hujše oblike vsega. Ti pravim. Če ne boš začel delat na sebi, ne boš nič spremenil. Nehaj že jamrat pa se spravi na delo. Če rabiš terapevta, se spravi k terapevtu. Če maš problem s kožo, idi k zdravniku. Nehaj pa jamrat, da nisi dovolj dober, ker s tem nikamor ne prideš.

Začni gledat videe od tega tipa: https://www.youtube.com/user/coachcoreywayne

men je spremenil življenje.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 03. Feb. 2016 11:11

Suzanne, legendaren post! :D
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Feb. 2016 11:13

Bunk
No dobro, vsaj začel si s tem, da se zavedaš in sprašuješ od kje izvirajo te stvari.
Od tu dalje lahko delaš korake, od tebe je pa odvisno ali boš to zavedanje uporabil za svoje napredovanje ("ja bilo je hudo, ampak zdaj sem odrasla oseba, sam zase odgovoren in moja preteklost me ne definira") ali pa boš to zavedanje uporabil za pljunek v lastno skledo (vztrajanje v ubogem jazu in valjenje krivde za vse kar se ti bo od tu dalje dogajalo, na otroštvo, starše, še ko boš 40 star)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 03. Feb. 2016 11:38

Ravno moj zadnji odstavek, ki govori o otroštvu, je ena izmed (mnogih) stvari, o katerih se pogovarjava s terapevtom (hodim že od oktobra naprej). Z odstavkom sem vam ponudil določen vpogled v to, s čim se pravzaprav ukvarja pri psihoterapiji. Po besedah terapevta veliko težav, ki jih imamo v sedanjosti izhaja iz otroštva, saj takrat otrok ponotranji (potlači v nezavedno) svoj pogled na svet, svojo vrednost, svoj jaz. Zato je pomembno, da se težave najprej identificira in ugotovi, kje je njihov izvor. Šele ko to ozavestimo, se lahko lotimo dejanskega reševanja problemov.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 03. Feb. 2016 12:21

Tako je. Otroštvo je slika nas v odrasli dobi. Če dobiš občutek, da si manj vreden ali sploh ne vreden ljubezni svojih staršev, ki bi naj brezpogojno ljubili svojega otroka, kako potem verjeti, da si vreden ljubezni drugih ljudi? Starši so, čeprav si nekateri tega ne priznajo, v veliki meri »krivici« za življenja svojih otrok. Lahko pozitivni ali negativni. Tako pač je. Ko to osvestimo pa pride na potezo naša samodejavnost.
Bunk, kaj si ti sploh želiš? Želiš biti »lep«? Želiš, da ti ljudje rečejo, da si lep? Želiš biti zaljubljen? Srečen? Želiš lepo punco ali punco? Želiš kaj dokazovati? Komu? Najprej se vprašaj, kaj je tisto po čem hrepeniš.
Mislim, da v takih primerih ni učinkovitega nasveta, naredi to in bo boljše ali pa nekaj spremeni bo drugače. Najprej se moraš vprašat kaj si želiš in zakaj? Sam v sebi boš našel odgovore, ki ti bodo pomagali.
Ne strinjam se s posploševanjem glede zvez, zunanjega videza.
Čisto enostaven primer - izmišljen: Punca je bila že od nekdaj zelo lepa. Zaradi lepote je v šoli lahko uspevala. Nikoli se ni preveč trudila, ker se je zanašala na svojo lepoto. Večino svojega denarja namenja za materialne stvari in skrbi za zunanji videz. Ves njej svet se vrti okoli njene privlačnosti. Kako ta ženska razmišlja? Verjetno išče sebi podobnega partnerja. Če je njej najpomembnejši njen zunanji videz, ga išče tudi pri partnerju. Na koncu najde nekoga, ki ima isto ali podobno zgodbo kot ona. Če sta srečna, v to se ne poglabljam.
Bistvo zgodbe je, da tisto, kar je nekomu pomembno in v kar vlaga (denar in trud) išče tudi pri partnerju. In nekaterim je resnično pomemben samo zunanji videz. Taki torej pri tebi odpade?? Ali si želiš nekoga takega? Vprašaj, če bi želel nekoga, ki je s tabo samo zaradi tvoje zunanjosti? Kako bi se počutil, če bi vedel, da na prvo mesto pri sebi in tebi postavlja zunanji videz?
Če pa si ne želiš takih, pa ti lahko povem, da so tudi taki ljudi, ki jim videz ni pomemben. RES! Ampak takih ne boš našel v diskotekah in na žurih. Taki so drugje.
Moje edino priporočilo zate je, da se začneš ukvarjati s prostovoljnim delom. Tam se zbirajo ljudje s podobnimi nameni in motivi (večina). Ne pravim ti, da boš v okviru tega nekoga našel, vendar se v družni ljudi, ki ne razmišljajo tako površinsko človek začne spraševati o resničnosti in razsežnosti življenja. Takrat pa dobiš odgovore, ki so v popolnem nasprotju z zunanjim videzom in materialnim svetom.
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 03. Feb. 2016 12:43

****
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Feb. 2016 12:57

suzanne windlow napisal/-a:S Kamenikom se je ena poročila v zaporu, z morilcem 18 letnice tudi. Obe sta bili izjemno simpatični.


evo Bunk, pobijaj ljudi pa boš spoznal pravo :D :D P***a kako eni lahko živite sami s sabo..

inkica je lepo povedala. saj te brazgotine nevemkakšna groza spet niso. pač ena neprijetna stvar. mene na punci to ne bi motilo in bi bil z njo, če bi se ujela.

terapije se mi zdijo dobra stvar v tem primeru. nek nov pogled na svet rabiš, tale je izkrivljen na žalosten način. najdi kvalitete v sebi in jih izkoristi, vsak jih ima.
problem ljudi danes je, da skrivajo vse svoje probleme, na zunaj pa kažejo samo najboljše stvari. če pogledaš na facebook nekoga, se ti bo vedno zdel nek uspešen športnik, srečen v ljubezni, starsten popotnik, uspešen v poslu itd.. v resnici pa ni nič boljši od mene ali tebe, ker ima svoje probleme, samo da jih ne kaže na fb. pa tudi če dejansko je boljši, pa kaj? kdo definira kdo je dober in kdo ne? vsak si sam definira uspeh. v zahodni kulturi je veliko premoženje uspeh, med indijanci pa je bila to sramota.
ne sekiraj se zaradi nekih pi*k, ki se ti režijo za hrbtom. smej se jim. ker so bede od človeka in nikol ne bojo bile na moralno tako visokem nivoju kot ti.
hej norci :)
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 03. Feb. 2016 18:37

Dioniz napisal/-a:Začni gledat videe od tega tipa: https://www.youtube.com/user/coachcoreywayne


Slika

.... Resno ali kaj Dioniz ponovno si se vklopil? :eek: vsakemu moraš prodajati tega butlna, kaj resnično mastrubiraš na njegove videje ali kaj? Je to tvoja baba Vanga ali mogoče jezus?
Ali zakaj za nek poden youtube kanal toliko reklame? Upam, da ti ne gre tako slabo da si plačan za delanje reklame... :roll: Koliko dobiš v pujska za en deljen link, 15 centov ali koliko ima moški odrešenik nedolžnosti ceno?

Glede same teme pa škoda izgubljat besed uporabniki, je bilo Bunku že tolikokrat napisano glede tega, v večih temah, ter glede aken in nasveti glede videza, o terapevtih pa sploh nebi izgubljal besed.... Tako, da končna ocena človek je bedak ali pa trolla, naj ga pa vsak po svoje uvrsti kamor hoče, jaz že vem kam sem ga. ^^ kot bi rekla moderatorka ...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 03. Feb. 2016 19:12

Jaz namesto masturbiranja raje zensko pofukam za razliko od tebe luzera in to je zarad tega tipa, tak da bom se nestetokrat ga priporočil. Ce ti ne pase, ignoriraj. Te nihce ne sili gledat.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2016 20:38

slovenc79 sam ti pa si obupan...adijo pamet... :lach:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Feb. 2016 21:29

Meni se zdijo še bolj obupani tipi, ki bi vse naredili samo, da bi do fuka(nja) prišli.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2016 21:34

To pa itak...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Feb. 2016 21:41

zakaj obupan? :P jaz vidim tudi prednosti v tem, da mi neka fizična potreba ni glavna motivacija za povezovanje z ljudmi. bolj me zanima, kako lahko nek jebač vidi neko punco kot posebno na dolgi rok, potem ko jih je na desetine dol dal..
hej norci :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Feb. 2016 22:17

slovenc79 napisal/-a: jaz vidim tudi prednosti v tem, da mi neka fizična potreba ni glavna motivacija za povezovanje z ljudmi.


Da ni to samo tvoja tolazba....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]