Padec libida iz 100 na 0

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kakadu123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu123 » 01. Mar. 2017 19:49

Živjo. S fantom sva skupaj 17 mesecev, od tega 9 mesecev ziviva skupaj pri njegovih starsih (zgornje nadstropje je njegovo). Pri njih zivim, ker so me doma vrgli iz hise, njegovi starsi pa so zame nov zacetek - o tako dobri druzini sem lahko samo sanjala in sanje so se uresnicile :) na zacetku zveze pa vse do kakih 13-14 mesecev je najino spolno zivljenje potekalo povsem normalno. No, ubistvu je on hotel sexati 24/7, meni pa bi ustrezalo nekje 2x tedensko, zato sem vcasih pac rekla ne, medtem ko me je on ves cas prosil da bi sexala. Sedaj pa se je situacija obrnila in v zadnjih 3 mesecih sva sexala samo 2x. Njegov razlogi: vcasih sem ves cas hotel, pa ti nisi hotela, zdej se mi pa ne da vec; utrujenost; obljubljanje "jutri bova pa res" ... 1x sem ga npr. prosila ce bi sexala in je rekel da mu ne pase, potem sem pa cez 2 uri prisla v spalnico in ga videla mastrubirat (mu je blo res nerodno). Res rabim pomoc in razlago kaj to pomeni, ker sem sama ze zelo na koncu in razmisljam da bi sla raje zivet na cesto.. aja se to: cerklanja, objemanja, poljubljanja, lepih besed.. tega je res res res veliko in vem da je iskreno. Fali samo sex.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 01. Mar. 2017 20:57

Jaz mislim, da se te je enostavno naveličal 'prosit' za seks in sedaj rajši poskrbi sam zase.

Pa nevem kako lahko napišeš, da je do sedaj vajino spolno življenje potekalo normalno. Vidva sta do sedaj imela popolnoma različna libida, tako da tole na dolgoročni rok ravno ne bo šlo.
kakadu123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 10. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu123 » 01. Mar. 2017 21:35

To verjamem, ker mi je sam to ze velikokrat rekel ampak kaj, a zlata sredina pa ni mozna? On malo manjkrat zahteva, jst se pa kdaj mal prisilim (sej potem je itak kul)? Ni treba takoj vsega obsodit na popad.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Mar. 2017 21:52

Saj ni samo zaradi različnih libidov obsojena na propad (če slučajno je, to vesta le vidva) ampak zaradi očitne nezmožnosti komunikacije ko so problemi, muljenje in "milo za drago" pač ne spada v neko zdravo zvezo.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov