Online zmenkarije

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 27. Apr. 2008 15:04

Ok... Jaz sem preko chata spoznala svojega zdajšnjega fanta. Včasih, ko mi je bilo dolg čas (povprečno 1x na teden, pa še to ni bilo nujno vsak teden, pač kolikor mi je res bilo dolg čas), sem šla na gor. Nikoli in nikdar nisem šla gor z namenom tipa iskat, samo klepet. Tako so je bil eden redkih, ko sva se začela menit po msn. Dokler nisva šla na pijačo je minilo vmes več kot 1/2 leta. Vedno je on mene kliknil, nikdar jaz njega. Kako mu je ime, mi je povedal 2 dni preden sva šla na pijačo, kako se piše pa 14 dni potem, ko sva postala uradno par. Sliko sva si izmenjala 2 dni pred pijačo, nisem imela nobenih pričakovanj in želja. Ko je prišel, sem bila s cimro tam. Na srečo je hitro šla. Opaziti je bilo moč iskrice. V meni pa je vseskozi se porajalo: bi bila z njim, ne bi bila. Na srečo je prevladal BI BILA. Na koncu, ko sva stala pred avtom, mi je rekel, naj kaj pišem, kličem, se oglasim... Dal mi je vedeti, da me še želi videt. Prvi uradni zmenek je sledil 4 dni po spoznavni pijački. Danes pa sva srečna skupaj.
Kar se tiče ostalih portalov, pa me zmenki tam nikdar niso zanimali, niti sami portali, da bi jih obiskovala. Ker vem, da se tam najde vsega čudo ljudi. Še najmanj recimo urgenca.com in podobni.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]