On bi seks na hitro

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 02. Apr. 2008 20:19

em)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 02. Apr. 2008 20:50

Ja sj pa vrjetno si nisi pol zatem zmisnla pa "ej prehmal je to, ne seksiva več" :P :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 02. Apr. 2008 20:56

hm kwa pa wem.. :D Js če sem z enim.. sm z njim zato, ker mi je res všeč.. in mi ni tak problem z njim sex-at :D nevem, vprašaj se če je to to..
Uporabniški avatar
Ann*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 282
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ann* » 02. Apr. 2008 21:07

jah tole je res bl tko napisan k da pač se daš dol z njim k ti paše drgač je pa prehitr ..al pa je on en tistih k mu pogost paše teb pa bl na redko zapaše?
Uporabniški avatar
Kaathy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaathy » 03. Apr. 2008 11:17

Ja in kaj pol, če je bil tip odkrit in je hotu že kmal seksat? A zdej nej se pa kr še cele mesce dela, kot da ga to sploh ne zanima? Pa itak da ma punco tud zato, da bi z njo seksal. In če ji to pove že takoj, what the fuck is wrong?
tuja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 2. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tuja » 03. Apr. 2008 17:19

ne gre se za seks, če niste prebrale prvega posta?.
Uporabniški avatar
Kaathy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 3. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaathy » 03. Apr. 2008 19:52

tuja napisal/-a:ne gre se za seks, če niste prebrale prvega posta?.


Tvoj prvi post:

tuja napisal/-a:S fantom sma skupaj 1mesec, pred tem je bil v totalnem "badu" in je 2meseca žaloval ker nisem hotela biti z njim. Zdaj sva skupaj ker mi je po druženju postal vredu, niti ne zgleda slabo. Pa preidimo na problem: ON bi rad to vse tako na hitro, vedno ko se dobiva mi z roko pod hlače, čeprav še meni ni za to. Sva bila pri meni doma pa je seveda izkoristil priliko in sva imela spolni odnos (s tem da je takrat meni tudi bilo če ne ne bi bilo nič). In danes mi reče, ti bi mene lahko zadovoljila. Nisem takšen tip da bi to tako hitro vse skupaj, že pri bivšem sem to prakticirala komaj po 4 mescih, vsaj ni drezal vame. Mogoče vam bo čudno,ampak jaz praktično ne vem kaj naj naredim? Včasih pomislim da me ima samo zato. Se opravičujem če je zema že bila ampak je nisem zasledila.


Ne, sploh se ne gre za seks, kje pa. :roll:
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 04. Apr. 2008 10:08

ja, z mojim fantom se je isto zgodil..mislim, podobno. On je full odprt v seksu in je zdaj imel več al manj kratka razmerja (one-night stande). In je pač navajen, da se seksa tkoj. In meni je to vredu, ker se nisva poznala še niti en teden preden sva prvič seksala. Pač vse je odvisno kako sproščen si v zvezi. Po mojem mnenju ni nič narobe če začneš seksat takoj na začetku, saj konec koncev enkrat je treba začet in je čisto vseeno če začneš po enem tednu al pa po treh mesecih :D . Jaz nisem imela nič proti, zame je to plus, saj se tako spoznaš s partnerjem tudi na veliko bol osebni ravni in se mi zdi škoda zapravljat nekaj mesecev za spoznavanje tipa, potem pa pri seksu ugotoviš, da čisto nič ne štima, in ti je potm žal za zapravljen čas. Sploh pa to je samo moje mnenje :) , vsak ima svoja prepričanja in svoj prav
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 04. Apr. 2008 11:05

Moram rečt, da imaš prav.
Bolje to, kot pa da prvič sexaš po pol leta, ko si že ves navezan in potem ugotoviš, da je sex bolj tako-tako. :)
Sej ga/je niti pustit ne morš zarat tega :)
In potem si rečeš... No OK, sej bo bolš... In čakaš eno leto, pa dve, pa tri, pa pet in si potem rečeš... No zdej pa dost in greš z drugim/drugo :)
Uporabniški avatar
duncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a duncy » 04. Apr. 2008 11:12

Js osebno mislim da ce sta dva za skupaj pa sta si usojena...sploh ni pomembno kdaj sexata..al sexata po enmu mesecu al po sestih...pac ce sta si vsec..ce je med njima privlacnost..le zakaj bi en drugega nekaj preverjal pa drzal nazaj..s casom se pa potem tak pokaze..al je s tabo zgolj zaradi sexa..ali so se se prisotne druge stvari... :)
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 05. Apr. 2008 8:40

js tui nemorem vedno tkoj,..ko bi rad:)sam moj ni tko nasilen..no razn vcasih
apak tudi js sem vcasih resno nasilna..pol se pofukama in sva oba srečna,..če pa nemorem uni cajt ga lepo prosim,da mal kasneje..prej al slej me ze prime..:)
sicer pa mislim da je ta tvoj partner zelo potreben..-če ga nemores zadovoljit in sili vate..je bolje da si sebi najdes bolj primernega..sej ni edini moški na svetu:P
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 05. Apr. 2008 13:48

KittyKiss napisal/-a:Jah pač pustiš ga :) jasno je, da se mu gre samo in saamooo za seks.


če je dobr v sexu in če ti je noro to počet z njem, pol ga mej tut ti sam za to oz. bot z njem, če ti pa sex ni neki dobr pa ti je bz potem pa dej KONC :D

pr biušmu je blo tko, da sva se vidla mejbi parkrat na mesc k je biu kr dost oddaljen od mene in me je tut v dost stvari silu, sam do tistga ni prpelal..in sm dsrečna d amam zdej enga tazga k res VE kaj počne in mava podobne želje in je pol čist noro :twisted:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov