Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2021 14:26

Mojemu zdaj je bilo na zadnje bolj všeč ko sem prišla za doma oblečena do njega, spodaj v oprijeti trenerki, kot sem sicer za ven, v kakšnih kavbojkah, whatever, če je njemu ok, tudi meni.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Gospod Hedonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 12. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Gospod Hedonist » 09. Dec. 2021 14:28

Včasih je res simpl najboljša izbira ;)
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Dec. 2021 15:03

Na začetku odnosa je itak čisto vseeno ali pa če se dva bolj malo vidita, če si pa v nekem dolgoletnem razmerju + živiš skupaj pa da si želiš seksa vsakodnevno pač simpl ni dovolj. Itak da pade kdaj tud seks v trenirki in podobnem, si pa ne znam predstavljat saj pri mojem da bi mu bilo to dolgoročno dovolj. Se zdaj kdaj še bolj potrudim z urejenostjo kot pa na začetku razmerja. Pač treba se je zavedat da če seksaš stalno z eno in isto osebo da to pač ni dovolj. Se smejim prijateljicam ki se sprašujejo zakaj jih tip ni posexsal že pol leta, ja hm če si ves čas v trenirki s spetimi lasmi in puhastimi copatkami ok ne rečem da komu to ni všeč, ampak jaz se nad svojim spolnim življenjem ne morem pritoževat je kvečjemu vsak dan bolj vroče med tem ko večina s katerimi govorim majo lv dolgoletnih zvezah prej sušo kot pa neko vročo akcijo če pa že je je pa bolj not ven in konec :mrgreen: tako da ja vsakemu svoje...Je pa pri nama tako da ponavadi petelinji zajtrk je bolj na izi brez kakšnega kompliciranja da bi se jaz kaj posebi štimala, zvečer pa dolgotrajna akcija pri kateri pač pridejo zraven še vse te podrobnosti. Ampak ja nama obema seks ogromno pomeni in se zato obadva toliko bolj trudiva da ostaja vročina v razmerju.

Maš rajši seks klasično v postelji ali rad/a spreminjaš lokacije?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Dec. 2021 15:03

2x
Gospod Hedonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 12. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Gospod Hedonist » 09. Dec. 2021 15:22

Če je v postelji je kul, da se zadeva malo popestri. Kakšne igračke, lisice, preveze za oči... ali pa kakšna zanimiva igra za predigro....erotično perilo, sexy nogavice, nove poze in drugo eksperimentiranje....tu je postelja čisto ok :D

Drugače pa je super doživtje v kopalnici, na kuhinjskem pultu ali jedilni mizi, pa tudi zelo diskretno na terasi/balkonu.

Če pa se prestavimo ven iz hiše pa vsekakor kakšna privat savna, kjer drug drugega še malo erotično zmasirava. Tudi v moji pisarni mi je noro rajcig :) ali pa kakšno fafanje med vožno.

Vračam enako vprašanje :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2021 15:50

2x
Zadnjič spremenil hayley, dne 09. Dec. 2021 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2021 15:50

Ja seveda, glede pripomočkov, razumljivo... Jaz nisem z nobenim živela skupaj. Sva bila pa s prejšnjim skupaj 3 in pol leta. Na začetku razmerja sem nekaj tednov bolj pri njemu živela, potem nazaj šla v štud dom zarad učenja, spolno aktivna sva pa skupaj bila 5 let če štejem se po koncu uradne zveze..
Ampak vsaj 3je moški uporabniki tukaj gor so pa pisali, da so jim všeč te posebne cunje, obleke, že od začetka, jaz pri nobenem nisem imela nobenih posebnih zahtev. En je imel željo, zahtevo, da je vse depilirano na nulo, ostalih kakšnih želj/preferenc pri seksu pa nisem bila deležna do zdaj..

Vsec mi je tudi drugje, daleč največkrat sem pa v postelji. Pri vozecem avtu pa definitivno ne bi nič delala.

Moram pa priznat, da ta s katerim sem bila na zadnje v razmerju, mislim da sva vedno samo v postelji ali spalnici, cisto nikjer drugje.

Kje vse si seksal/a letos poleg/postelje/spalnice?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Gospod Hedonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 12. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Gospod Hedonist » 09. Dec. 2021 16:14

Letos smo se bolj doma držali haha

Nekajkrat pa tudi na terasi in va sauni.

Slabo leto, jebiga :razz:
Gospod Hedonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 12. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Gospod Hedonist » 11. Dec. 2021 23:09

Tvoja vroča fantazija (recimo iz najstniških let), ki se ti še ni izpolnila? :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 11. Dec. 2021 23:18

Najti ljubezen svojega življenja, se poročiti, imeti 3 hčerke... pogosto ob vikendih, petkih popoldne, od pomladi naprej iti v Portorož v hotel (govorim o najstniški fantaziji, zdaj bi raje kako nepremičnino imel tam)

O seksu nisem kaj preveč razmišljal, razen v tem, da bi me z ljubeznijo svojega življenja res izpolnjeval :oops: :cool:


Da ne bom samo moraliziral, ampak vseeno, gospod H. Če vaš osladen način pisanja (tukaj) pritegne kakšno žensko, potem sem pa jaz papež :roll: :twisted:

Zdaj se ene OŠ fantazije vendarle spomnim (kot kaže sem kot dijak pozneje bil bolj priden, tudi glede fantazij kakor osnovnošolec :roll: :oops: ali pa se zdaj vsega ne spomnim :razz: ). Z eno iz paralelke sva se neki spogledovala, vsi so opazili, da se kar konkretno spogledujeva, naredil pa seveda nisem nič. Potem so mi morali ornk "težiti", da sem
šel do nje in spregovoril vsaj nekaj besed.

Pustimo zdaj dejtale, mi je pa precej hitro postala všeč tudi njena najboljša prijateljica, in sem fantaziral da bi seksal tudi z njo. Seveda, ne z obema hkrati, zdaj pa kdaj mi zapaše (fantazijsko) tudi kakšen trojček.

Lahko, da bom priden in bo ostalo zgolj pri fantaziji, če se bo pa pojavila kakšna primerna situacija, pa verjetno bi se igral. :oops: Vsaj v tem obdobju, v trenutni koži.

Ostanimo pri istem vprašanju :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Dec. 2021 12:17

Ki se mi še ni izpolnila... mogoče 1x sem imela, da bi plesala ob drogu, v kakšnem fancy spodnjem perilu, po možnosti s kakšno masko v kakšnem klubu, mogoče v tujini..
Drugače sem imela pa da bi imela zelo tako živahno, svobodno seksulano življenje z več ljubimci, v kakšnem Parizu.. O otrocih in družini nisem sanjala na nobeni točki svojega otroštva al najstništva. Samo o tem, da bi imela zelo svobodno, vzburljivo življenje in bi bila nekako večno mlada..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Feb. 2022 12:23

Dajmo mal bolj nedolžno. :)

Ne toliko nazaj me je naspidirala ena lepa punca:

- Najprej sem opazil strgane kavbojke (čisto malo, lepo modno).
- Potem prstan na palcu - ufff, to mi je pa res ful seksi
- Ni imela prstana samo na palcu :) lepo, da ima več prstanov
- Hkrati s prstanom sem opazil zelo lepo polakirane rdeče nohte (če so nohti lepo urejeni, so lepši kakor umetni dolgi nohti)

- Potem vmes sem opazil, da si še nekaj drega po očeh, ki so tudi bile lepo narejene. Saj cela skupaj je (bila) božanska, ampak najbolj sem si zapomnil prstan na palcu :oops:

No, kaj je pa tebi privlačno na moškemu? (Dajmo se fokusirat na videz, način oblačenja, malenkosti - kakor je npr. prstan na palcu...)
Zadnjič spremenil mmm, dne 21. Feb. 2022 15:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Feb. 2022 12:32

Me privlačijo ljudje bolj karakterno, pa da mi je videz zraven vsaj nekaj srednjega.
Videz - mi je privlačno, da je visok in bolj temnolas, da ni presuh, ampak fit, ampak spet ne pretirano nabit ali obseden s svojim videzom, ravni/urejeni zobje... To so taprve stvari, ki jih opazim.

Mi je pa recimo kjut tudi ta pevec, ki je vodil Emo, ker je tak simpatičen, živahen, je pa sicer bolj majhen, ni visok.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Feb. 2022 17:00

(na ženski) stil oblačenja, za katerega verjamem, da veliko pove o človeku in je del komunikacije. všeč mi je, če je ženska seksi oblečena in urejena, ampak na preprost način, da je atraktivna in samozavestno poudari svojo ženstvenost.
drugače pa mi je daleč najbolj pomemben obraz, pa tudi višina/postava da je nekaj normalnega (so mi pa všeč višje in z malo več kg na pravih mestih).

ti je odbijajoča kakšna stvar, ki se večini drugim zdi privlačna? ali obratno? :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Feb. 2022 18:23

Da bi mi bilo odbijajoce nekaj kar je večini privlačno se ne spomnim.
Ena stvar, ki mi je bila na kom bila npr všeč, so pegice. :razz: in naglas, ki je mešanica ljubljanskega in gorenjskega. :razz: In da je tako, malo kosmat po rokah in trupu, ne prav na ful, ma spet ne tisto da ni skoraj nič..

Drugace mi pa res karakter naredi, da mi je privlačno nekaj na tisti osebi, kar mi na drugih Oz samo po sebi ne bi bilo.. Sploh nimam tega, da bi imela nekaj kar mi je všeč in se strogo držala tega, no višina je še najbolj taka stvar, ampak sem tudi malo spregledala pri zadnjem.

Privlačno mi je tudi, da ima samozavest sam po sebi, ali zaradi stvari s katerimi se ukvarja v življenju npr in se ne pretirano ukvarja s svojim videzom, da bi na podlagi tega pridobil samozavest.. to kriči po nesamozavesti.
Mislim toliko, da je fit, zdrav, primerno urejen okoliščinam, ne pa v neke detajle/ekstreme..
Oz, če povem še z drugimi besedami, da ima tolikšno samozavest in samozadostnost, da ne potrebuje nikakršne zunanje potrditve ali dokazovanja pred okolico, da ima tolikšno mentalno in duhovno zrelost, da se zaveda kaj je in kaj ga resnično veseli v življenju in živi na ta način. To mi je ena od najbolj top privlačnih lastnosti.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]