Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2021 18:58

Ok, razlike v ukrivljenosti nisem pa v bistvu še nikoli opazila oz. se mi noben ni zdel ukrivljen? Razliko v velikosti sem najbolj občutila, ko je bil eden pred zadnjo zvezo, tisti iz zadnje zveze in prvi po zadnji zvezi. :D
Drugače par jih je bilo nekaj srednjega, ko ne bi vedla čist povedat razliko, kdo med njimi je bil večji ali širši, pol si pa zapomneš bolj kakšne večje, ali kakšne manjše. :mrgreen:

Ok, sej je res malo brezveze vprašanje, vem koliko jih je bilo. Ne bi pa vedela najbrž s kolikimi sem se vsega skupaj (samo) poljubljala/ mečkala v lajfu..

Po pravici povedano (zdej bom najbrž malo preveč iskreno že :mrgreen: :mrgreen: ) raje prejemam, najbrž neko obdobje na začetku, ko sem v 'rožicah, zaljubljena..' enako rada prejemam in dajem. Je pa tudi fora, da je malo lažje/ bolj prijetno dajat, če je tip neki povprečnega ali srednjega po velikosti, kot pri kakšnih večjih.. :D


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 10. Jul. 2021 21:33

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jul. 2021 5:05

Aaamm.. Za tista dva, ki sta bil ons, sem pozabila. Za enega sem vedela, ampak se ne spomnim več ( vem pa da je iz Škofje Loke, isti letnik kot jaz in dvojček po horoskopu :mrgreen:) , drugi je bil Američan in najbrž mi je povedal ampak je bilo kakšno, ki ga nisem še nikoli slišala in sem pozabila.. Za ostale vem.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Jul. 2021 9:49

Ne nevem imen od vseh oziroma se jih ne spomnim... kakšno ima veze ime če je bil samo za eno noč ali pa samo popestritev zraven ? :D

Si že kdaj s kakšno "hrano" popestril/a spolni odnos? Kako?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Jul. 2021 10:10

Js za en ons vem ime Oz sem ga vedela, ker smo pol leta po onsju šli tudi s skupno klapo zurat ene 3 dni na spring break v Poreč. Trenutno se njegovega imena res ne spomnim, je bilo 6-5 let nazaj. Se pa imena njegovega frenda. :D A en preblisk sem. Dobila, D a mislim, da je bil Žan. :D


Ne, mi ne greta nek iskupi hrana in seks.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 13. Jul. 2021 11:57

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Jul. 2021 12:19

nisem še, me pa mika WAM v oblačilih.. ali pa da se popackava gola in liževa z drug drugega.

ponavljam
hej norci :)
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Jul. 2021 12:31

Damn, pa sem misla da bom dobila kakšno idejo za večerjo :D

No ja sej nisem lih mislila da jeste pečenga piščanca drug iz druzga :mrgreen: midva kdaj pa kdaj se kej poigrava npr s sladkim grehom naredi pot po meni in potem čisto počasi potuje z jezikom , sladki greh zagotavlja da ne skrene s poti ;D parkrat sva pri oralnem uporabila pokalice tisto ko smo kot otroci lizike not pomakal..no zdaj jaz pomakam kej drugega notri :D najbolj zanimiv oralni ki sem ga doživela.

Se ti je kdaj zgodilo da je med seksom kdo vstopil v sobo? Nepovabljen seveda :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Jul. 2021 12:48

Ne, nikoli. Zdej sem pa že toliko let v svojem stanovanju, da je to praktično nemogoče. :D

Ponavljam.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Jul. 2021 13:25

Meni to sploh ne potegne s hrano, nič. Sladko mi večinoma ne paše jesti tako ali tako in ne bi iz nobenega lizala kakšnega sladkega greha, ne nič. Lahko kdo liže iz mene, če prav želi.

Ne, imam pa cimro/e, ki sem ju (eno z njenim kolegom)slišala med seksom in je kar bizarno.. Mislim, D aje fora, da je ful slišat skozi stene in vrata po hiši..
Kaksnih stvari v javnosti se pa niti ne grem..
Od cimer odkar sem v najemu, nikoli nobena ne vstopa v sobo kar tako. Od cimer v študentu, se mi ni nikoli kaj takšnega zgodilo. V svoji otroški sobi pri starših sem seksala nazadnje najbrž nekje pri 19/ preden sem šla na fax..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Jul. 2021 13:56

ko sem bil še mulc, med masturbiranjem sem bil skoraj zaloten, ampak sem vedno slišal prej da nekdo prihaja.
mi je ful pomembno da je zagotovljena zasebnost, da se lahko sprostim (v bistvu fantaziram o tem, da bi z žensko uživala nekje čisto na samem, kjer po 100 km okoli ni čisto nobenega). in tudi slišat/videt druge, kako seksajo, mi je neprijetno.

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 13. Jul. 2021 21:56

Jap. Fotr od bivšega v njegovo sobo. Je mislil, da nima obiska. :oops:

--

Imaš kakšno seksualno željo, za katero še nisi imel/a poguma jo uresničit?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Jul. 2021 4:49

Amm.. Ma nič tako specifičnega se ne spomnim. Bolj tako, da spontano pridejo ideje za kaj novega, če se z nekom postekas, povežeš, ali da mi on da kakšno idejo, ki je njemu kul. Skratka samo, da je karkoli malo drugačnega, novega, da ni skos isto, bivši je bolj tak da je bolj eno in isto skos, pa več kot 5 let je odkar sem z njim začela bit intimna.. In ja, je že kar en čas mimo po več letih, ko nimaš nekih posebnih iskric več..
No ja.. Drugače pa kaj preveč podrobnega, specifičnega iz moje strani ne bi pisala tukaj gor. :D


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Jul. 2021 7:56

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jul. 2021 14:25

imam veliko želja in domišljije in me jih ni sram povedat, ampak mora pa biti prava ženska, ki je vredna zaupanja, spoštuje zasebnost in tudi odprta do drugačnih stvari in brez trapastih predsodkov. zelo mi je všeč tudi kadar ženska meni pove kakšne neobičajne fantazije, da ima svojo domišljijo in si upa to tudi povedati.
mislim da če ne moreš najbolj intimnih stvari povedati partnerju, s katerim naj bi bil najbolj intimno povezan, je to res ena žalost.

ponavljam.
hej norci :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]