Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2021 11:24

Mislim, jaz jih nikoli nisem iskala, pač spontano je ratalo, da sem se zapletla z ljudmi iz vsakdanjega življenja.

No saj tisti zadnji iz zveze, je tudi drugačen ko ga bolj osebno spoznaš, kot pa deluje na prvi vtis ali kot sošolec, v Fax okolju, zato mi je bil potrm toliko bolj zanimiv, ko se kakšne sočne podrobnosti izvedela iz njegovega osebnega lajfa..

Mislim, da zdaj zadnji čas nisem tisto, da bi iskala neke ljudi, ki jih bolj ne poznam toliko iz vsakdanjega lajfa, da bi lahko pred ostalimi kaj prekrila, ampak bolj, da sem toliko odprta, zrela mogoče, da se mi pač vse (veliko) kinky/fetish stvari zdi precej normalnih, človeških, ne nekaj narobe ali tabu.. Bolj gledam z razumevanjem. (mislim je seveda neka meja tudi..)
Je pa tudi, da izvira iz neke intimnosti seveda, fizične privlačnosti, intelektualne povezanosti, čustvene mogoče tudi.. ne kar z nekom..

Edino če je res na bolj nezavedni ravni keč, da si bolj odprt do tistega, ki ga ne poznaš iz vsakdanjega življenja.. Kar pa ne vem če drži zame.. Z enim ons iz preteklosti, ki je bil neznanec, nisem imela nobenih kinky scen, bolj običajno vse, mogoce se bolj kot v takrat predhodni zvezi.. S tistim v zadnjem času, pa tudi če ni bil znanec iz vsakdanjega življenja, je moglo malo casa in debat pretect, da sem postala bolj odprta, ne kar takoj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Maj. 2021 13:32

Zagotovo nisem vanilla, ampak tudi nekih svinger zabav se ne bi udelezila. Kinky v omejenem prostoru. Uporabila nisem nobene seks droge, je ne rabim.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2021 13:56

Mislim meni se tudi vanilla ne zdi, da bi imelo neko neg. konotacijo, če je dvema dovolj neka določena raven ' odprtosti Oz' pokvarjenosti' Oz noben nima prav nekih posebnih fetisev, tudi ok.

Sem pa od zadnjega dobila nek tak komentar, da sem kul, ker sem ful odprta glede teme seksa (po njegovi oceni. :D).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Maj. 2021 14:52

kinky all the way :D isto mi je všeč na ženski, bolj "čudna" kot je, bolj mi je všeč. mislim da bi se moral vsak sebe dobro raziskat in ugotovit svoje posebne želje/fantazije, in da je v zvezi dovolj zaupanja da ni strahu tega razkriti partnerju. da ne omenjam kako zelo lahko skupne skrivnosti utrdijo odnos.
zelo žalostno je videt ljudi, ki so že dolgo v zvezi, pa si ne upajo svojih fantazij razkriti partnerju.

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2021 22:44

Mislim je seksi, če je vsaj v nekem tvojem spektru okusa/ stila, kar ti partner pove, da so njegove želje/ fetiši, če je pa neki čisto mimo, ali nekaj kar ti ni, ne vem, če je vsaka stvar dobra/ privlačna.. Mogoče je kul, že samo zato, če si toliko zaupaš, da si lahko poveš, je pa sigurno še bolj kul, če te vsaj podobne stvari privlačijo ali delujejo zanimive.. No ja teoretično, iz prakse ne vem toliko..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Maj. 2021 0:28

bistveno je zaupanje in odkritost glede tega, da se sploh ugotovi, kaj je komu všeč in kaj bi kdo počel in česa ne bi. mislim pa, da je najlepše ravno takrat, ko se najdeta dva ki jima je všeč nekaj ful posebnega, kar večini drugim ni :D

EDIT: tudi meni ni jasno, zakaj ob popestritvi vedno vsi pomislijo na trojčke, swingerstvo.. mene nič ne mika karkoli z vključevanjem tretje osebe.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 10. Maj. 2021 0:14, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Maj. 2021 19:14

Jaz menim da je pri seksu najbolj pomembno da se ne komplicira :D dokler ne probaš, se lahko v teoriji marsikaj sliši čudno v praksi pa ugotoviš da ti je lahko samo žal da nisi že prej probal. Mi je pa smešno da vsi ko se pomisli na kinky pomislijo na svingerje :D

Si glasen ali tih pri seksu ?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Maj. 2021 20:04

Jaz se strinjam z napisanim zgoraj.
No js recimo lahko povem, da kinky (če že naredimo dve skrajnosti) povezujem z igračkami, raznimi role playi, fetiši, trojčki,seks drogami očitno..
Svingerstvo je bolj neka posebna smer, je kinky tudi brez Svingerstva.

Vanilla - običajen seks, različni položaji, oralni seks v obe strani, analni ( včasih Oz malo bolj redko), grob seks v neki blagi do zmerni obliki - davljenje, cukanje za lase, kaj z bradavicami..

Zdaj jaz sem dala primer, da mi je deloval en partner iz zveze z mano bolj vanilla, čeprav je imel pred mano že kakšne zanimive izkušnje, med drugim nek party sem omenila, ki je vključeval tudi neke seksualne stvari, mislim, da ga je on sicer zapustil, preden se je šlo do konca v smislu seksa in da so bili dogodki bolj posledica naključij, družbe v kateri je bil, ne ker bi mu bile takšne stvari zelo všeč.


Da bi bila prav večinoma tiha, nisem. (vsaj pri primeru fanta iz zveze, kjer sem bila čist sproščena, kako je bilo s tistimi bolj kratkoročnimi se ne spomnim točno...)
Malo pazim kdaj na glasnost, če so cimre v hiši.
Da bi pa neki fejkala kakršnekoli zvoke ali namenoma naredila čim bolj glasno, mi pa ni.


Ponavljam + se ti je recimo kdaj zgodilo, da ti je bila kakšna stvar cudna, kar si kdaj s kom pocel/a, ali kar je druga oseba predlagala?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Maj. 2021 22:03

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Maj. 2021 22:32

Ne razumem, zakaj krsis pravila te teme?

V teoriji, ce mi je oseba na sploh všeč, je neka kemija, me v bistvu ne nič briga, koliko izkušenj ima. (V bistvu mi je boljša manjša številka Al neka srednja kot visoka..)
Zdej nimam prav resnih Oz daljsih izkušenj, da bi koga kaj ucila.
Mi je pa noro dobro, da je tip zelo zagnan za seks in raziskovanje, učenje novega, odprt za vse skomunicirat, kinky, kreativen, za razne seksualne, dirty komunikacije, ko se ne vidita, potrpežljiv, ni len, se rad potrudi za žensko..
Če povzamem, napaljenost, zagnanost tipa za seks in da se je pripravljen potrudit za žensko, so lahko bolj zanimivi atributi, kot sama izkušenost..

* Glede, kaj je kinky, ima vsak lahko nekaj drugega, kaj mu je od všeč.
Svingerstvo se mi res zdi že nek next level, ni za vse zanimiv, ali ni všeč vsem.
Kar se trojckov tiče, jemljem, da se jih grejo bolj seksualno odprti ljudje vseeno.
Npr eden od partnerjev je bil v preteklosti pred mano v moški, moški, ženska. Ni zdaj rečeno, da more bit tisto famozno moški z dvema ženskama. :D

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 10. Maj. 2021 9:15

Jaz sem bila do zdaj v dveh trojčkih no en je bil bolj četvorček, pa sem bila zmeraj edina ženska... ne maram deliti :D

Mislim da v seksu se pa res ni potrebno sekirat koliko izkušenj imaš ali nimaš, da bi prav učila partnerja kako se seksa se mi sliši smešno, itak ima vsak drugačno "prakso" če se dovolj poznaš pa itak veš kaj ti sede in kaj ne in to predstaviš partnerju, da točno ve na katere točke mora pritiskati da je najboljše. Se pravi je ob začetku veze vedno prisotnega nekaj "učenja", da ugotoviš kaj drugemu sede, ostalo pa itak pride samo od sebe.

Ponavljam vprašanje od Hayley ker smo ga vsi kar nekako spregledali :D
Ponavljam + se ti je recimo kdaj zgodilo, da ti je bila kakšna stvar cudna, kar si kdaj s kom pocel/a, ali kar je druga oseba predlagala?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Maj. 2021 16:04

Imam občutek, da ne bo noben na to odgovoril :D .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Maj. 2021 9:18

Dodajam k prejšnjemu vprašanju še eno malo bolj resno, si cepljen/a proti HPV, redno uporabljaš kondom s partnerji, ki niso iz zveze, oz izvajaš oralni seks, on njej, ona njemu, ali oboje, z ljudmi, s katerimi sicer med seksom uporabljaš kondom?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Maj. 2021 12:51

Ne se zapenjat v svingerstvo, ker je (sem mislila, da je očitno) karikirano.
The world is as you are.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 11. Maj. 2021 16:39

Sem zmeri za čudne predloge, ubistvu mi ponavadi čudno ni čudno :D tako da ubistvu nevem kaj naj delim... kakšno bolj nagravžno bi lahko, pa kdo bo to bral :mrgreen:

Cepljena nisem, sem pa striktna pri uporabi kondomov z ne partnerji, da kaj poberem od koga si pa res ne želim, pa če še tako govori da je isto ko da bi sladoled čez šipo lizal..

Ponavljam to s kondomi in cepljenjem + se ti med seksom kdaj zgodi queef?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]