Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 19. Dec. 2022 7:38

Kako sm jst problem...? :) sej ve punce določate s kerim boste seksale...ne morm jst pridt do tebe pa rect: hej jst bi s tabo fuku in ti rečes ok..wtf...zato pa so zenske manj cenjene tiste s so fukale z velik tipi ker so lahke...tipi ki so seksal z velik zenskami se morjo pa potrudit ane...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Dec. 2022 8:49

Se pravi se ti ne odlocas, s kom bos seksal, ampak seksas z vsako, ki ti da, ce ti le da? In potem so zenske problem :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Dec. 2022 9:19

Meni bi bilo v tem primeru edino čudno/ nepravilno, da Un ženin ne bi nič vedel s kom je njegova žena spala Oz da bi mu skrivala D aje bila z gosti na poroki. Če je pa iskrena glede svojih izkušenj pa ok..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 19. Dec. 2022 18:01

_patchouli_ napisal/-a:Se pravi se ti ne odlocas, s kom bos seksal, ampak seksas z vsako, ki ti da, ce ti le da? In potem so zenske problem :lach:


Ne ne torej zakaj je drugač če sem jst seksal z 20imi alpa ti...ker jst se moram za vsako potruditi ti pa se ne rabiš...če greš ti v klub in rečeš 100 tipom a greva seksat jih bo 90 rekl ja...ce recem jst 100 zenskam a greva seksat jih bo 10 rekl ja..take kot so Hayley naprimer...zato so zenske k so dale cez sito in reseto MANJ cenjene med mosko populacijo ...kolegica je bla s 24 tipi se zmer ne porocena brez otrok...druga je bla z 2 al 3 in je porocena in ma 2 otroka...skratka...vzorec je isti tud na vecji populaciji....
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Dec. 2022 18:22

Js nisem nikoli seksala z nobenim iz kluba oz z enim iz parlamenta 1x, če tisto šteješ za klub.

Za moje pojme 12 tipov v 11 letih seksualne aktivnosti ni veliko.
Če bi hotela in bi hodila ven v klube bi pa komot z ene 10imi vsak teden in imela tudi cifro krepko prek 100 ali preko 200, če bi hotela..

Js če bi hotela bi lahko dejansko z 12imi v enem tednu seksala, to res ni big deal za žensko za doseči. Ženske, ki imajo večjo število imajo po moji oceni 30+ ali 50+ ...

Mene sicer ne briga kakšne številke imajo drugi, naj se pač devičniki dobijo skupaj, uni s par partnerji skupaj, uni z večjim št skupaj oz taki, ki drug drugemu ustrezajo...
Mene je pač zanimal seks oz zanimalo poskusit z malo večimi kot 2 al tremi... Je pa tudi res, da ženske, ki imajo naravno zelo nizek libido(mislim, če sploh obstajajo takšne, mogoče kak zelo mali procent) ali med nižjimi, jih verjetno sploh ne potegne, da bi z malo večim št. seksale, ker jih seks sploh ne zanima toliko...
-----------------------------------------------------------------------------

Ma ti imaš po moje probleme, ne zaradi šr partnerjev, ampak, ker seksaš s poročenimi, in varaš medtem ko si v zvezi z eno. To je popolnoma drugi nivo, popolnoma moteno, kot kdo, ki ima nekoliko višje št spolnih partnerjev od povprečja.

Vprašaj raje moške in ženske, če bi bili z nekom, ki je v preteklosti varal ali pa seksal s poročenimi ljudmi, po moje bi ljudi to bolj motilo kot kakšno cifro je imela določena oseba.

S kom vezanim pa nikoli ne bi sodelovala pri varanju, niti flirtala, ne ga pogledala, ker mi je to nagravžno in varala tudi ne bi v zvezi ali zakonu.

Tebe in takih kot si ti se pa ne bi niti s palico taknila. Pa že tako moten deluješ po pisanju.
-------------------------------------------------------------------------------

Sicer na vprašanje kolikšna številka se zdi komu preveč, ni pa nobeden odgovoril. (nekomu je lahko veliko že 5, komu drugemu šele 3 mestna cifra, tako, da nevem kaj kdo misli, če ne pove natančno...)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 19. Dec. 2022 19:15

hayley napisal/-a:Js nisem nikoli seksala z nobenim iz kluba oz z enim iz parlamenta 1x, če tisto šteješ za klub.

Za moje pojme 12 tipov v 11 letih seksualne aktivnosti ni veliko.
Če bi hotela in bi hodila ven v klube bi pa komot z ene 10imi vsak teden in imela tudi cifro krepko prek 100 ali preko 200, če bi hotela..

Js če bi hotela bi lahko dejansko z 12imi v enem tednu seksala, to res ni big deal za žensko za doseči. Ženske, ki imajo večjo število imajo po moji oceni 30+ ali 50+ ...

Mene sicer ne briga kakšne številke imajo drugi, naj se pač devičniki dobijo skupaj, uni s par partnerji skupaj, uni z večjim št skupaj oz taki, ki drug drugemu ustrezajo...
Mene je pač zanimal seks oz zanimalo poskusit z malo večimi kot 2 al tremi... Je pa tudi res, da ženske, ki imajo naravno zelo nizek libido(mislim, če sploh obstajajo takšne, mogoče kak zelo mali procent) ali med nižjimi, jih verjetno sploh ne potegne, da bi z malo večim št. seksale, ker jih seks sploh ne zanima toliko...
-----------------------------------------------------------------------------

Ma ti imaš po moje probleme, ne zaradi šr partnerjev, ampak, ker seksaš s poročenimi, in varaš medtem ko si v zvezi z eno. To je popolnoma drugi nivo, popolnoma moteno, kot kdo, ki ima nekoliko višje št spolnih partnerjev od povprečja.

Vprašaj raje moške in ženske, če bi bili z nekom, ki je v preteklosti varal ali pa seksal s poročenimi ljudmi, po moje bi ljudi to bolj motilo kot kakšno cifro je imela določena oseba.

S kom vezanim pa nikoli ne bi sodelovala pri varanju, niti flirtala, ne ga pogledala, ker mi je to nagravžno in varala tudi ne bi v zvezi ali zakonu.

Tebe in takih kot si ti se pa ne bi niti s palico taknila. Pa že tako moten deluješ po pisanju.
-------------------------------------------------------------------------------

Sicer na vprašanje kolikšna številka se zdi komu preveč, ni pa nobeden odgovoril. (nekomu je lahko veliko že 5, komu drugemu šele 3 mestna cifra, tako, da nevem kaj kdo misli, če ne pove natančno...)



Srce jst se tud tebe ne bi dotaknu ker HPV KLAMIDIIJA GONOREJA itd...nekak nocm met tega :) ampak ja zasli smo s teme....

Naslednje vprašanje : Koliko ste bili stari ko ste se poročili in kok ko ste dobili prvega otroka...?
Hayley ti ne rabiš odgovarjat na to vprašanje...počaki da bodo spet vprašanja tipa: kok razlicnih penisov si mela v seb v 24 urah... :roll:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Dec. 2022 21:24

meni je št. partnerjev bolj drugotnega pomena - bolj mi je pomembno, kakšen je bil odnos z njimi. meni osebno je pomembno, da človek povezuje seksualnost s čustvi, da mu oseba, s katero je seksal, nekaj pomeni in ni samo neka oseba za potešit nagone.
meni je dosti bolj všeč, če ima ženska kakšno kratkotrajno romanco z 10 moškimi, ki so ji nekaj pomenili, kot pa 5 ONS-jev z neznanci, katerih imen in se ne spomni.
presojat samo na podlagi cifre se mi zdi brezveze in plehko, to so podatki popolnoma brez konteksta, razen za primerjanje obsojanje, nimajo. skratka stvar, s katero se očitno ubadajo jstsmjst in podobni, katerih samozavest bazira na neki statistiki, ker kakšne globine v nekem posamezniku zgleda ne zmorejo videti.

ko osebo spoznaš, se itak vidi, kakšen način razmišljanja ima, kako gleda na spolnost, in se mi zdi to precej bolj smiselno od neke cifre. če človeku veliko pomeni spoznavanje, čustva, pa tudi varna spolnost, pa tudi cifra ne more biti tako velika, saj za vse to rabiš čas.

ponavljam :)
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 19. Dec. 2022 22:48

jstsmjst napisal/-a:Srce jst se tud tebe ne bi dotaknu ker HPV KLAMIDIIJA GONOREJA itd...nekak nocm met tega :) ampak ja zasli smo s teme....

Sej hayley se je testirala, pa ti?
Čeprav glede HPV ne morš nič nardit.

Drgač tvoj način, jstsmjst, res ni OK.

Se strinjam s "feministkami", da moški, ki seksa z veliko ženskami ni nič manj kurba kakor ženska, ki seksa z veliko moškimi. Vse ostalo je stigmatizacija.

Kljub temu, da je tvoj način mimo, mi je OK, da si na glas povedal "družbene razlike oz. razlike med spoloma" glede tega kdaj se kdo da dol.

Pač za moško samozavest je dobro vedeti, da sicer bi mnoge ženske šle z mano v posteljo, ampak ne bodo šle, ker nočejo biti lahke. Tipi očitno družbeno ali naravno funkcioniramo drugače. In je prav težko enega najti, ki takrat ko bo imel možnost, se ne bo dal dol.

Sicer smo v temi o seksu, pa vseeno naj povem, da nis(m)o vsi ljudje enaki. Tudi revija Cosmopolitan ne dela prav, ker preveč promovira seks. Navezovanje stikov preko seksualnosti je eno izmed navezovanja stikov. So partnerji, ki znajo početi mnogo več stvari v zvezi in jim druge stvari pomenijo več kakor seks. Oz. partnerji, katerim je odnos ali pa karkoli drugega, večje gonilo kakor seks.

Jaz sem pač med tistimi, ki gleda na nasprotni spol predvsem seksualno, zato se pa tukaj tudi (rad) oglašam :)

Dostikrat je pretirana želja po seksu bolj posledica "travm", kakor pa nek zdrav naravni gon
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Dec. 2022 6:04

Visoka cifra je za moje pojme kaj kar je orng čez 20 minimalno. Ne okrog 10, veliko ljudi, ki ima casual seks ima že do svojega 20ga 10 partnerjev.

Drugače jaz sploh nimam nekih casual seksov halo, ful čudno napisano, sem se v zadnjih 6 letih večinoma z vsemi dobivala po vsaj nekaj mesecev ali po več let in z enim pa res 10 dni, ker se je ful ustrašil, da hočem preresno z njim(ti Un k je bil devičnik).

Nikoli v življenju nisem imela kakšnih znakov okužbe ali spb, da bi bilo kaj vidno.

Če nisi cela svoja 20 v večletni zvezi, mi je čudno, da ima ženska ful malo spolnih partnerjev, nekako pod 5, so po mojem potem toliko zstegnjene ali ne zainteresirane za seks da so raje po par let skupaj ali več mesecev, brez seksa kot D abi imele kakšno cifro več?

Ne vem, po drugi strani pa moški tudi žensk, ki niso zainteresirane dovolj za seks, ne uživajo v seksu, ne bi imeli za ženo, dolgotrajno zvezo... Ali pa to s kombinirajo tako da jih varajo..


Drugače, ta jst, res ni gladek, sem pol za nazaj vidla da mi je že začetek poletja nek spis pisal v zsje, kako on vara svojo in se daje dol z neko poročeno..

Drugače jaz z mojim se seveda pogovarjam o vsem, njega nikjer nič ne moti, po moje sicer ostale ženske k iso že veliko časa na tindru imajo veliko višje cifre od mene.
Zato me je zanimalo samo tako za statistiko, kaj se ostalim zdi veliko.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Dec. 2022 10:30

Kaksno je ze vprasanje ?

https://aktivni.metropolitan.si/odnosi- ... -zapustim/

Mislim cudna je in reakcija prijateljev in njena.

Pomembno je kaksna je punca sedaj, ce je pripravljena biti zvesta, iskrena. Problem je, da ona ni prva povedala zakaj se noce dobiti z njegovimi “prijatelji”

Je pa vidim da ta sex med sosolci/vrstniki kar problem. Vsaj takrat sen bil “priden” :mrgreen:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Dec. 2022 10:39

Vprašanje je od unga tipa zgori, kdaj smo se poročili in kdaj dobili prvega otroka.

Ti ne moreš odgovarjat, ker nisi še nič od tega naredil. :D

Drugače mislim, da sem celo nekje brala, da po zadnjih podatkih je za žensko v sloveniji povprečna starost za poroko in prvega otroka 31 let. Se ta starost skos povečuje v zadniih 10 letih oz še za nazaj. Povprečje, najpogostejša leta (kako je že izraz) oz najpogostejša starostna skupina, v kateri imajo ženske prvega otroka je pa 25- 29.

Jaz bi še dejansko ustrezala temu trendu in rodila pri 29, če ne bi naredila splava.
Ampak raje počakam od teh 29 še 2 ali 3 leta in imam res družino kot da imam pri 29 in ostanem sama z otrokom, kar sem takrat slutila, da bi se lahko zgodilo. Čeprav zgolj v biološkem smislu je pa bolje 29 oz čimprej.

Jaz sem pa na zadnje postavila vprašanje, če je moškim pomembno s kolikimi je ženka prej spala in kolikšno število je za koga preveč.

----------------------------------------------------------------

Glede unega primera, ne vem, vsak ima pravico sam odločati kaj ga moti zase oz kaj mu je sprejemljivo.

Je pa to meni tako kot nek tak filmski/ ameriški primer, kaj če ima ženska več tipov s katerimi je spala, je nujno da so lih vsi prijatelji med sabo, živi v nekem zabačenem kraju, od koder ni nikoli šla, da spi takimi, ki se vsi med sabo poznajo? Ali je pa neka ful top 10 in spi s celim nogometnim moštvom, ker so ti pa ti športniki kao najbolj kul/ zaželjeni moški? Drugače ne vidim fore, zakaj bi ravno z grupo enih in istih prijateljev spala in ne z različnimi tipi iz različnih družb, krajev...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Dec. 2022 10:54

hayley napisal/-a:Vprašanje je od unga tipa zgori, kdaj smo se poročili in kdaj dobili prvega otroka.

Ti ne moreš odgovarjat, ker nisi še nič od tega naredil. :D

Vedno lahko odgovorim :mrgreen:

Nisem se poročil, otroka sem imel, sam ne biološko svojega, ampak o tem ne bom naprej govoril :)

Ampak se mi ne da menjavati teme oz. hočem, da jstsmjst odgovori
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 27. Dec. 2022 16:51

Evo ti odgovora...33 let str poročen pri 24 letih imam dva otroka.
Next
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Dec. 2022 16:56

Ampak, če varaš svojo ženo in to še z drugo poročeno žensko zame poruši vse vrednote, si nekako na slabšem oz slabše vrednosti kot ljudje, ki so samski in ne varajo.
Verjetno tudi zakon ni ravno najboljši, če moreš varat? Še posebi, če si poročen manj kot 10 let... Ajde ljudje 40+, bi razumela da so že malo zdolgočaseni, če so že celo večnost poročeni..

Vzamem nazaj, če je sporazumno dogovorjeno, da se oba strinjata glede seksa z ostalimi. Ampak glede na napisano je dajalo občutek, da ja varanje na skrivaj, ne sporazumno.


Mislim verjetno si itak nek trol, sicer pa odrasel z mindsetom max. srednješolca oz človek z zelo podpovprečno čustveno inteligenco po prebranem.

----------------------------------------------------------------------
Dejansko je čisto možno, da so poročeni ljudje v povprečju čustveno in mentalno še bolj zblojeni navznoter kot neporočeni/ samski, še posebi takšni, ki so se poročili pred 25/30, ko veliko posameznikov še ni dovolj zrelih. Samo zmotno izpade navzven, kot da je nekdo karkoli dosegel, ker je poročen.


Ravno včeraj je prijateljica govorila, da na njihovi osnovni šoli se dva poročena sodelavca varata, oba imata po 2 otroka in se je nekako razvedlo še po celi šoli.. Katastrofa. Nista v odprtih vezah sicer.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Dec. 2022 18:10

Vidim, da od sexa prehajamo v bolj relationship vode.

Mislim, da je težko najti partnerja, ki bo odkrito pristal na odprto zvezo. Folk pač vara. jstsmjst ima iz tega že večji psihološki, če ne fiziološki problem. Ko si enkrat v tem, težko prideš ven, ker te pač nekaj vleče. Treba ugotoviti ali ga privlači bolj seks ali ga celo privlači ideja varanja.

Je pa - če malo moraliziram - takšno zavajanje slabo in za ženo in za otroke. Vsi okrog tebe vsaj podzavestno vedo, da nekaj ni OK, če že misliš kakšen as si, ko varaš.

-----

Ja, gledam te dni slike veselih družin na socialnih omrežjih. Kaj naj rečem, nekateri so veseli, nekateri pa hočejo/morajo biti veseli. "Blišč in beda". Vseeno je družinsko življenje tisto kamor nas družba po mladostniških letih iskanja hoče usmeriti.

Eni s(m)o bolj skrenili s poti, eni manj. Ker sem pri teh letih samski nisem zaradi tega nič manj vreden, nič slabši človek.

Na polnočnici je bila ena izmed tez, da svoje življenje lahko končaš takrat (ne dobesedno - ampak v miru odideš iz tega sveta), ko si nekomu v življenju pomagal.

Se še kako strinjam. Ni nujno, da so ta nekdo tvoji otroci, žena. Pač, vsak kar ima.


Imam lepo dušo, ampak hodim/živim pač v svetu, kjer so bolj cenjeni videz, samozavest bolj v smislu napuha, marketing in nenazadnje denar... mi je popolnoma jasno, da če bi imel dovolj denarja, bi imel in ženo in otroke in lepih študentk, kolikor bi si (po)želel.
Sigurno bi, ker vem kako svet funkcionira. Zavohala bi me in žena, študentkam se pa tud sam znam približat, le bolj v žep bi moral sečt.

Ob vsem tem. Ljubezni še vedno ne bi imel. Če ljubezen obstaja, tisto kar je po definiciji ljubezen - tistega kupit se ne da.


Ker se bliža novo leto, kakor so mnoge tukaj bile cinične že... upam, da kdaj rešiš svoje probleme, mmm. Jaz tudi pravim. Upam, da kdaj najdem tisto kar iščem. Pa naj bo to žen(sk)a, Bog... ali pa tisto kar rabim za srečo, zadovoljstvo v življenju. Že celo svoje življenje iščem v tem svetu v prvi vrsti sprejetost. Da bom lahko ob soljudeh tak kakršen sem in da me bo to izpolnjevalo.

Se izboljšuje, ampak verjamem, da je sprejetost gonilo mojega življenja, kakor je npr. za Mojzesa gonilo bil njegov (in izraelski seveda) prihod v obljubljeno deželo. In Mojzes je umrl preden je dosegel obljubljeno deželo.

Tisto, česar nimaš. Po tistem boš hrepenel celo življenje. Vprašanje če boš kdaj to dobil, ker ko dobiš tisto po čemer tako močno hrepeniš, naenkrat več nimaš razloga za življenje.

Če kaj, vem da bi moral začeti pisati. Manjka mi zgodba. Sem še premlad, da bi spisal avtobiografijo, čeprav morda se v očeh nekoga mi ne dogaja, ampak kar bi napisal bi se bralo dobro. Ful dobro. Imam pa dovolj dobro zgodbo, da mi je u bistvu težko pisati o čemerkoli drugem. Že če bi samo popisal letošnje izkušnje s sexom (in še kaj okoli tega), bi bila to ena ornk zgodba :oops: Pa ni to vse kar premorem.


----------

Vrnimo se k jstsmjst, ker sem spet "zasmetil" s sabo. Jaz bi vedel dobiti boljši, recimo spodoben, seks za denar, jstsmjst pa ima očitno boljšo energijo pa zna ženske potegnit v seks brez denarja. Al se motim? Morda je pa jstsmjst še dobro materialno preskrbljen pa jih tudi z materialnim imidžom, poleg vizualnega verjetno, privlači.

No pa vprašanje, lahko odgovori še kdo drug, če bo hotel biti iskren.

Kako se počutiš pred otroci, ženo, bogovi in/ali Bogom (torej neke vrsto moralo), ko varaš?
Če se ne počutiš dobro, zakaj ne nehaš?
Zakaj sploh varaš? Mogoči odgovori. A žena ni dovolj dobra, ji kaj zameriš, ali te enostavno ko vidiš priložnost, povsem odnese (odvisnost npr.)?

Zgornja vprašanja niso tukaj zaradi moraliziranja, ampak zaradi "seciranja psihe". Saj verjetno obstaja že veliko psiholoških raziskav na temo varanja, eno pa sem pravkar štartal ad hoc :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov