Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2021 15:38

Kaj je že cowgirl - na vrhu? Ma tam mogoče še najmanj čutim razlike pri širinah od bolj standardnih položajev se mi zdi - ker itak je možno, da se bolj nagibaš nekam naprej al kaj podobnega..
Recimo pri misjonarcu je precej čutit razliko v širinah.

Pri položaju od zadaj je pa najbolj neprijetno čutit preveč dolge.

Ma meni ni niti najmanj prijetno, da me zadeva kam, v mehur al v nevem kakšne organe notr. Če sem kdaj bila zelo napaljena tudi nisem nič čutila neprijetnega, samo ni bila pa prijeten način bolečine nikoli.

Je prijetna bolečina pa je zame tisto, ko ga kakšen da na začetku noter in ne gre takoj noter in je nekaj med prijetnim in bolečim - to me napali, ne pa zadevanje v nek 'konec kanala', ko si že na sredi oz. napaljen.. karkoli me zadeva v mehur ali maternico ali kaj je že nekje tam bolj gor in zgoraj - je nope.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Okt. 2021 18:11

Ash. napisal/-a:Kaj najbolj "aktivira" tvojo spolno slo? V mislim imam kako specifično dejanje partnerja, oblačila, obnašanje itd. Lahko tudi fetiš.


Mene najbolj aktivira da dela kakšno takšno moško zadevo..nevem kaj po avtu šravfa ali pa kaj rezbari ali pa se brije...nevem kakšna takšna stvar kjer se vidi da obvlada vsak premik pa da malo pade notri in potem dobi tak seksi pogled tisti pogled moškega prepričanega samega vase ;D ali pa kadar smo v večji družbi pa se vidi njegov vpliv na okolico, ker je zelo dominanten mogoče bi celo lahko rekla da je alfa ker je ponavadi tudi v družbi starejših moških on tisti ki pove kaj in kako bo in ga vsi ubogajo :mrgreen: tako da ta njegova prepričanost vase in samozavest to me aktivira...

Kateri spolni položaj ti je najmanj všeč oziroma ti je najbolj neudoben?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 13. Okt. 2021 18:11

2x
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Okt. 2021 18:18

Po spominu (že dosti ćasa nisem, tako da morem prav pomislit, kaj ni blo..)mi je od odzadi po navadi bil neudoben.. ležeče od odzadi je še ok, na vseh 4ih pa ne.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 14. Okt. 2021 12:11

Leže na trebuhu, če se tip čudno uleže name z vso težo. Ne sme pritiskat na moje celo telo, ker me drugače boli trebuh. Mora pač nekako dvignit zgornji del telesa. :D
Včasih cow girl, če mi rata bv, ko ne čutim dovolj trenja.

..

Če bi bil/a v trojčku: bi raje prevzel/a dominantno, delno submisivno (torej na sredini med dom in sub) ali popolnoma submisivno vlogo (torej podrejeno obema dvema)?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Okt. 2021 12:19

Podrejeno obema mi deluje najbolj hot. Sicer bolj v fantaziji, si nisem do zdaj predstavljala prav v realnosti to poskušat.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 15. Okt. 2021 15:23

Odvisno kakšen trojček bi bil, če sem edina ženska potem vsekakor čisto sub, če bi bile pa dve ženske pa en moški potem pa dom...

Si mnenja da je libido nekaj kar v dolgoletnem razmerju upade ali obratno?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 15. Okt. 2021 15:48

mislim da je libido precej komplicirana in občutljiva stvar in je ogromno enih dejavnikov ki vplivajo na to. mislim da ne glede to a je človek v zvezi ali ne, je dobro da ves čas raziskuje sebe, spoznava svoje telo, občutke in kaj vse vpliva nanj.
v zvezi je pa to odvisno tudi od partnerja in odnosa z njim, če pride do naveličanosti in ni več truda, izvirnosti, truda, možno da tudi libido upade, ali pa zaradi nepotešenosti človek začne iskat akcijo drugje.

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Okt. 2021 18:14

Glede trojčka, js bi bla čisti sub pri 2 moških ali 2h ženskah.
Kombinacija js in 1 ženska in 1 moški mi pa nekako sploh ni seksi, tako da nič. Mogoče če te prav določeni 2 osebi pritegneta, čene ne.

Libido.. ne bi vedela točno kaj rečt...


Amm.. kateri položaj ti je ponavadi najbolj udoben kar se tiče orgazma oz. da ti največkrat pride v tistem(oz lahko tudi več kot 1 primer)?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 15. Okt. 2021 22:55

Libido? Upade. Eno je, ko si potreben in napaljen sam od sebe (npr. če že nekaj časa nisi), ne glede na to kolikokrat si sexal z eno osebo. Ko pa govorimo o situacijah, ko rabiš nek klik, da se libido prebudi, pa sem mnenja, da je težje ta "klik" v glavi prebudit v dolgoletni zvezi, ker izvor nenadnega vzburjenja je pogosto povezan z nečim novim, še nedoživetim (pač stvar človeške psihe na katero nimamo vpliva). Je ogromno primerov, ko se ljudje v dolgoletnih monogamnih zvezah začnejo spraševati, če je kaj narobe z njihovih libidom, ker ne občutijo več nekega živalskega vzburjenja, kljub temu, da ljubijo partnerja. Če se zveza konča in imajo novega, pa je spet libido na vrhuncu in sex nonstop. :D

Glede orgazma: vsak položaj, kjer se je mogoče stimulirat zraven z womanizerjem (pri cow girl npr. ne gre). Amazing zadevca, priporočam vsaki, ki še ne uporablja. :P



Kaj si nazadnje novega prvič sprobal/a pri sexu?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Okt. 2021 5:58

Hm, saj ne vem, kaj je bilo zdaj na zadnje..

Ena stvar je bila kot nek poskus 'fistinga' oz do 4 prstov, orgazem samo od draženje točke G s prsti(oz večinoma od tega), da sem se prvič (po mojem spominu) pri cowgirl tako padla noter, da sem se resnično spotila oz bila mokra/ vlažna po celem zgornjem delu telesa, kot da bi bila v kakšnem fitnesu ali na treningu, od igračk, sem prvič v lajfu letos probala buttplug.

Ma libido je tudi kolikokrat rabiš masturbirat... sej ni vsa seksualna aktivnost samo s partnerjem. Ne vem, meni na splošno glede na starost, odkar sem začela s seksom, se samo povečuje od najstniških let naprej.
Po mojem minimalno 1x - 2x na teden sem vedno si želela to počet odkar sem začela s seksom, ali s partnerjem ali brez.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 27. Okt. 2021 16:12

kakšen mesec nazaj sva na "novo" probavala z abstinenco orgazmov, da bi res prišla do točke ko bi trgala drug drugega, nisva zdržala več kot tri dni :D

Si že imel/a mokre sanje oziroma ti je kdaj prišlo v sanjah?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Okt. 2021 18:42

Jap, eno parkrat vem da mi je (+orgazem). Zdaj že dolgo ne. Mogoče sem bil študent nazadnje ko mi je.

Ponavljam.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 27. Okt. 2021 21:03

*Dobro da sem v nočni :mrgreen: mmm zakaj si zbrisal del svojega odgovora? sej smo sami anonimneži no vsaj jaz :mrgreen: kar te je zdaj vodilo do tega da si to brisal te je najbrž takrat do tako močnega strahu... ugibam :mrgreen: *

Sama sem imela že večkrat "sanjske" orgazme, nevem če temu kot ženska lahko pravim mokre sanje, ampak so bili intenzivni orgazmi in mi je žal da nimam takih sanj večkrat oziroma da nevem kaj jih sproža :D

Na katerem mestu prioritet ti je seks v partnerskem odnosu?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Okt. 2021 21:41

Na katerem mestu? Nimam mest po vrsti. Toliko, da ne bi bila z nekom skupaj, če ne bi uživala v seksu z njim in da imava približno isto pogosto potrebo po seksu, da ni slučajno kakšen, ki bi bolj redko.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]