Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Maj. 2021 8:28

Lol, ja foot sem mislila.

Mislim ne vem, lahko je bilo vprašanje tudi poškodba iz nerodnosti, ne samo pri grobem seksu. Tudi, če te nekdo duši za vrat, se običajno nič ne pozna, mora res bit ne vem kako grobo, da bi imel(a) ženska modrice. Ali pa druga skrajnost je seks pod alkoholom ali raznimi substancami, ko se pod vplivom ne zavedaš, da čutiš bolečino.


Aja na moje vpr. pa sploh ne odg., sej lahko napišeš, da ne, če ti ni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 23. Maj. 2021 15:23

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 08. Jun. 2021 12:35

Glede squirtanja sem že odgovarjala, zmožna sem ampak mi kar ne rata več :D footjob občasno, ampak redko, ker sem večino časa obuta pol me pa skrbi da ga kam po nesreči ne piknem :D

Bi zdržal/a s partnerjem ki ima manjši/večji libido kot ti?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Jun. 2021 16:23

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Jun. 2021 17:07

Mene načeloma fetiši ne motijo, če so vsaj približno podobni mojim, to s food :D jobom se mi zdi pa kar nekaj za Kitajce. :D


Mislim, da bi mi bilo zelo bedno, če bi imel manjši libido od mojega. :/
Sem od zadnje zveze bila navajena, da je vedno bil za praktično (tako za seks, kot nudenje oralnega :D ) in vedno sem se počutila zaželjeno, dobro iz njegove strani.
Da bi imel veliko večji v bistvu ne vem, nisem še imela takšne izkušnje.. fora je, da ko imam veliko dela ali sem pod stresom, mi tudi ni, da bi več kot toliko pogosto. Ena kolegica je enkrat izjavila, da je njen takraten želel 2x na dan, vsak dan..
(ne vem, kaj je tista kratica, bi pa rekla, da imam sama najbrž skoraj da podobne ali iste probleme, kot nekateri, ki kaj jemljejo, ampak sem navajena da sploh ne glede ka jmi je, ne jemjem ničesar, nisem še nikoli v življenju nič protibolečinskega vzela, ne nobenih običajnih zdravil brez recepta z izjemo lekadola plus c v prahu, ki ga uporabljam za zbijanje vročine, ki jo hitro dobim ob dlje trajajočih obremenitvah, premalo spaja..)

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Jun. 2021 20:36

mislim da nimam velikega libida in sem hitro potešen, tako da če bi bil s kakšno nimfomanko ki bo hotela kar naprej bi bil mogoče že mal sit vsega :P

drugače pa mislim da je vse odvisno od komunikacije in razumevanja (že sam libido je po mojem precej odvisen od samega odnosa z nekom), in da ni dramatiziranja in zamer če nekomu pač ne paše. konec koncev se masturbirat še vedno da.

ponavljam
hej norci :)
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 08. Jun. 2021 23:17

Pomojem je v večini zvez tako, da ima nekdo večji libido. Če ni res nekih velikih razlik se vse da, komunikacija, prilagajanje.

Tudi meni bi bilo bedno, če bi imel partner manjši libido in bi morala vedno sama dajati pobudo. Na srečo takšnega še nisem imela. Imam izkušnje s takšnimi, ki bi vedno, res vedno. Utrujenost in stres sta dober ubijalec libida zame, nekaterim je pa takrat še bolj do tega zaradi sprostitve.

Vidim, da sem očitno glede tega res egoistična, ker mi je ok, če ima moški večji libido. Če bi imel manjšega mi pa ne bi bilo. Dobila bi občutek nezaželjenosti, spraševala bi se kaj je narobe...

Ponavljam.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 09. Jun. 2021 15:35

Fajn je, da je nekje na podobnem nivoju, ja. Nisem zasledila nekih velikih odstopanj z dosedanjimi partnerji. In ker na libido vpliva full enih stvari, so obdobja ko je enak pri obeh, potem pri enem višji, zatem pa pri drugem itd. Pač lajf, ne jemljem si tega k srcu, ampak raje odkrito povem, zakaj mi ni do sexa, ko mi ni.

Stres, kot je napisala hayley, po navadi tudi pri meni ubije dobršen del libida (ker če me nekaj muči in mi ne da spati, potem razmišljam samo o tem - pač kar se tega tiče sem full turbulentna oseba :D ). Utrujenost pri meni po navadi ni ubijalec libida, razen če gre za res ekstremno.

—-

Kako reagiraš, če partner zavrne sex, ti si pa full vzburjen/a?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jun. 2021 15:59

V bistvu jaz izkušam oboje, kdaj da je stres ne ravno ubijalec libida, ampak recimo, če sem kaj skritizirana v službi ali da sem v časovni stiski, potem sem takrat vsaj par dni z glavo nisem pri seksu. Se velikokrat pa tudi zgodi, da je neka utrujenost in potreba po sprostitvi povečevalec libida, verjetno je večinoma bolj ta druga situacija pri meni, spodbujevalec libida, kot taprva..


Pri zadnji zvezi mislim, da se to ni praktično nikoli zgodilo.

Potem pri enem se je, s katerim sem se samo dobivala, ki je imel neke probleme, bolj v smislu, da ni hotel seksat, ker je bil toliko živčen, ali se je bal, da ne bi bil seks dober iz njegove strani.. in je zaradi tega zavrnil.. Ko se zgodi več kot 1x, se navadiš na take scenarije.
Pri istem je bil tudi enkrat na začetku razlog za ne, ker bi on to počel samo v zvezi, ali, če bi bil prepričan, da bo sledila zveza.. ne spomnim se kako sem reagirala, pač nič, nimaš kaj..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Jun. 2021 16:18

Priznam ne odreagiram najbolj zrelo :mrgreen: se drugače ne zgodi da bi me zavrnil, ampak ponavadi seksava 2-3x na dan jaz bi pa kdaj zvečer še malo on je pa itak izpraznjen tako energetsko kot seksualno pa mi reče a še nisi mela dost :lol: pa sem potem malo užaljena ..bi mogla bit malo bolj tolerantna kar se tega tiče ker seksava res veliko in če kdaj samo dvakrat ne bi smela pol nosa po tleh vlečt, ampak mam libido ki ga nobena stvar ne ustavi ne stres, utrujenost, ne karkoli drugega in rabim :D dobro da me razume in pade pol oralni ali kaj podobnega.. ravno zadnjič mi je rekel da me bo kakšnemu posodil za pol leta da bom videla da bi malo kateri tak tempo zdržal kot ga on :lol:

Kdaj ti je najboljši čas za seks?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jun. 2021 18:45

Kmalu po službi Oz tam kakšna 17-19 recimo ali pa mogoče zjutraj če je vikend (si poskušam predstavljat bolj da bi bilo takrat kul, čeprav že ful časa nisem..)

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Jun. 2021 22:16

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:53, skupaj popravljeno 1 krat.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 11. Jun. 2021 14:24

Definitivno zjutraj pa po službi..pa tud zvečer paše :D

Si že preizkusil erekcijski obroček ali partner?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Jun. 2021 19:53

Ne, niti ne vem najbolje, kaj to je..

Aamm.. Zadnja igrača, ki si jo uporabljal/a? :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 17. Jun. 2021 15:33

hmm moram kar malo pomislit :D jih imam ful ampak zadnje čase ne pridejo na vrsto :oops: najbrž da je bil vibrator nazadnje..

Tvoje najdaljše obdobje brez seksa?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov