Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Maj. 2022 22:21

_patchouli_ napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:star sem pa 30


aja 30 si? deloval si mi mlajsi.

:eek: :eek:

Odgovorila pa ne bom, ker v tej temi samo trollam.

you troll :lach:

hayley napisal/-a:Zdaj vem za vse, kateri letnik so, razen za ash in zveplenko. :mrgreen:

bravo

Glede števila spolnih partnerjev bom sam rekel, da tisti ki trollamo/-jo že vemo zakaj to številko skrivamo :ja:

A si kdaj seksal/-a v savni? Lahko tudi kaj več napišeš :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Maj. 2022 4:31

Js sem že napisala par mesecev nazaj odg. na to vpr, naj si poišče.
Kolikor se spomnim, je od lanskega poletja bil zadnji 11. in cifra od takrat do sedaj miruje.

Nisem še bila v savni.

Pri kateri starosti si imel največ spolnih partnerjev?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 14. Maj. 2022 16:50

Pri kateri starosti tocno sem imel najvec spolnih partnerjev je nemogoce odgovorit lahko pa povem da sm mel od 20 do 24 najvec.

Kolikokrat na teden seksate tisti ki ste v daljših zvezah torej 2+ leti...?
Pa zanimivo bi bilo da odgovorijo kakšni tisti ki imajo otroke...ipd..
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Maj. 2022 1:05

Odgovarjam za nazaj

Scasoma sva prisla na tempo 1x na 3 tedne. Poleg sexualnih problemov zarad mene po njeno, sva imela se druge probleme in njej seks ni bil zgolj nekaj fizicnega - tak da neko izmikanje sexu je blo z obeh strani, ampak pac sva sexala, sva se tko navadila :)

Zdaj seks z bivso sploh ni bil tolk slab, po mojem je napihovala kakor vse :razz:

Sva pa na zacetku kake 3x na teden, neki je :)

Ponavljam :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Maj. 2022 7:00

Jaz in bivši itak tudi skupaj nisva živela, bila skupaj 3 leta in pol, kakšne večje razlike v pogostosti ni bilo po mojem spominu od začetka do konca, se ne spomnem dobro, vsakič ko se vidiš, če ne živiš skupaj. Če sva bila po 1 teden/10 dni na morju, je bilo povprečje 1x na dan vsa leta zveze po mojem spominu. ( kakšen dan 2x, kakšen dan ne) No sva bila oba večji del najine zveze pod 25, bi bilo že čudno če bi manj od tega seksala.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 15. Maj. 2022 9:56

Sva skupaj že več let od tega tudi večino živiva skupaj in seksava vsak dan, če le imava čas večkrat, se zgodi da kdaj kakšen dan ne pa potem naslednjega nadoknadva, imava oba velik libido in če kakšen dan ne se nama obema malo meša :mrgreen:

Se ti zdi da si do sedaj imel/a partnerje ki so se ujemali s tvojim libidom?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Maj. 2022 10:20

ne vem, ne opazim kakšne razlike med libidom ljudi s katerimi sem bila, tipi pač hočejo vsi seksat. :nixweiss: .
Sem sama kdaj seksala tudi če nisme bila prav na volji, se ne spomnim, da bi kdaj partnerja ali koga s komer sem se daljši čas dobivala zavrnila...

Mogoče je razlika edino v tem, da eni ful silijo za blowjob skoraj vsakič/ pri vsakem seksu (bivši), eni pa sploh ne. V tem sem bolj opazila razliko..

Moj bivši je enkrat izjavil, da povprečen Ljubljanski par seksa 3-4x tedenskpo in punca mu da blowjob 1x/tedensko.. -- Tukaj mi je hotel povedati, da je moja blowjob statistika prenizka.. :lach:


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Maj. 2022 10:24

Ne vem, jaz nisem imel želje vsak dan seksat. Zdaj se mi pa "meša", ko seksam precej manj. A gremo v klepetalnico ali v seksualno klepetalnico? :) Neki me še od žveplenke zanima :)

Mogoče je imela malenkost večji libido, ampak nekak sva se ujela :) Tak da se mi zdi, da sva bila kompatibilna glede tega oz. vsaj usklajena :twisted: :razz:

Ponavljam
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 16. Maj. 2022 9:32

Vsi so imeli večji libido.

Se počutiš slabo, če ti je do seksa, partnerju pa takrat ni? Oz.se ti je to sploh že zgodilo?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 17. Maj. 2022 3:58

Na žalost sem jaz imel vedno večji libido tako da se nikoli nisem počutil slabo. Sem pa si vedno želel biti z žensko ki bi hotela seksati več kot jaz :)

Ste kdaj seksali s kakšno znano osebo?
Instagram influencerji ne štejejo :)
Lahko tudi poveste če ste seksali npr.z znano osebo še predno je postala znana.
Torej razni igralci, sportniki , pevci , voditelji itd
Gasilec84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 6. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Gasilec84 » 18. Jun. 2022 17:56

mmm napisal/-a:
_patchouli_ napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:star sem pa 30


aja 30 si? deloval si mi mlajsi.

:eek: :eek:

Odgovorila pa ne bom, ker v tej temi samo trollam.

you troll :lach:

hayley napisal/-a:Zdaj vem za vse, kateri letnik so, razen za ash in zveplenko. :mrgreen:

bravo

Glede števila spolnih partnerjev bom sam rekel, da tisti ki trollamo/-jo že vemo zakaj to številko skrivamo :ja:

A si kdaj seksal/-a v savni? Lahko tudi kaj več napišeš :)

Sva z mojo parkrat.. z bivso pa celo v jakuziju ko nas je ena dama galotila.. je prisedla zdraven in naju gledala ;)
Gasilec84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 18. 6. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a Gasilec84 » 18. Jun. 2022 17:59

hayley napisal/-a:Z veliko veliko večino sem samo znotraj stanovanj ali v avtu. S prvim fantom, sem v reki, s kakšnim drugim pa se na prostem na dekci pod trtami in pod zvezdami, na vcju lokala, ponoči na klopci ob steni cerkve, zraven pokopališča.. Vse kar se spomnim.

Ponavljam + zadnje 3 države, kjer si seksal/a :D

Na strehi Spar trgovine.. na obali .. savna,jacuzi,gozd,travnik,wc v gostilni,v vodi,gasilski kamijon z luckah v garazi.. :lol:
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 01. Jul. 2022 4:56

S koliko različnimi partnerji ste seksali v enem dnevu. In koliko časa je minilo med partnerji...torej trojček se ne šteje :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jul. 2022 17:58

Sem, z 2ma v eni noči, ma že dolgo nazaj, ko sem bolj ven hodila ( že takrat sem bolj redko ven hodila)- pri 22, ko sem bila samska, zdaj ne več.
Koliko časa je minilo, nimam pojma (nekje med 1 ura do 3 ure po moje) - bila ena noč, ko smo šli ven, z enim v enem lokalu v Lj, drugega sem spoznala v 2. lokalu v Lj in šla z njim domov. Pri prvem sem bila bolj pijana, se niti nisem zavedala oz se že skoraj delno ne spomnim, kako je do tega prišlo(mi je pa bil lušen še preden sem začela pit, bili pri isti mizi od začetka), pri tadrugem sem bila pa že skoraj trezna. Sva se še celo pogovarjala o zaščiti, preden sem sploh do njega šla.
S prvim je bilo zelo hitro, sva nekako na sredi prekinila, ko sem se dobro zavedla, kaj počneva(in brez zaščite), ni šlo niti do konca... pri drugem je trajalo dlje časa.



Ponavljam + hmm, neki novega bi še postavila.. kaj je bila zadnja stvar, ki se ti je pri seksu zgodila prvič? ( v smislu ali da si prvič kak pripomoček, položaj ali nek nov način dosega orgazma, prvič kakšna obleka kostum, vloga, prostor, kak občutek, ki ga prej nikoli nisi doživel/a, kak nov fetiš..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 03. Okt. 2022 20:44

5 is my magic number :oops: Yes, I know, I am (hungry) pervert :lach: ;D

Sej ne vem, če me kdo tuki dohaja :twisted:

Zadnjega fetiša se ne spomnim, mi je pa npr. že prišlo na najlonke, v usta... in vse te "malenkosti", s katerimi sem kdaj obseden (in ki se marsikomu ne zdijo nič, jaz pa rabim)

Saj zdej že dolgo nisem sexal, se neki na pavzo dajem

Me pa zanima (torej vprašanje), če si že doživel(a) "full body orgasm", če si sedaj tega izraza nisem izmislil... ker eni ko je prišlo, je to pokazala s celim telesom, in takrat sem se zamislil, če je to prva ženska, ki ji je sploh z mano pršlo. Potem sem ugotovil, da verjetno ne, ampak tej se je toliko dogajalo, da tega se pa res fejkat ne da... ker orgazem se nekak še da shlinit (posebno če kot moški nimaš dost izkušenj ali pa nisi dost pozoren in je ona dobra "igralka")

+ kako hitro ti pride (saj to vem da je smotano vprašanje, mal neumno zveni, ampak sej lahko podaš kreativen odgovor)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov