Odgovori in vprašaj ― tokrat bolj sočno

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Avg. 2021 22:34

Z veliko veliko večino sem samo znotraj stanovanj ali v avtu. S prvim fantom, sem v reki, s kakšnim drugim pa se na prostem na dekci pod trtami in pod zvezdami, na vcju lokala, ponoči na klopci ob steni cerkve, zraven pokopališča.. Vse kar se spomnim.

Ponavljam + zadnje 3 države, kjer si seksal/a :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 24. Avg. 2021 0:07

hayley napisal/-a:A ne razumeš vprašanja? Saj nima veze s koliko osebami, ampak najdaljši čas, ko je nekdo imel odnose izključno z eno osebo, koliko mesecev ali let je bilo.


razumem vprašanje, ampak ker je edina do zdaj in ne vem, kdaj bo tega obdobja konec, pač ne morem določit dolžine obdobja. ni potrebe po sikanju.
zato sem tudi ponovil vprašanje, da to lahko nekdo drug bolj primerno odgovori.
odgovarjal sem pa bolj zaradi predhodnega vprašanja.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Avg. 2021 4:15

Ja vprašanje je v smislu, koliko časa max. do zdaj je nekdo zdržal z enim in istim, se napiše čas, kolikšen je, isto kot če nekoga vprašaš, koliko časa, je bil najdlje v zvezi do zdaj, ne bo rekel neskončno. Očitno ne razumeš vprašanja. Saj mene zate ne zanima če nočeš povedat, samo na živce mi pa gredo neki sprenevedajoci odg. Če nočeš odgovorit, pač ne odgovarjaj na neko vprašanje. Pismo, je tako težko razumet vprašanje?
To je kot tisto, najdaljše obdo bje brez seksa in potem eden da odgovor, ja od rojstva do prvega seksa.. Waw, zelo pameten odgovor..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Avg. 2021 13:42

mislim, da slovenc ni nič slabega mislil? :) vsaj jaz nisem njegovega odgovora razumela kot neko izogibanje in/ali podjebavanje.

najdaljše obdobje: skoraj 5 let.
zadnje države: slovenija, italija, nizozemska
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Avg. 2021 13:44

- 5 let in pol
- na enem zapuščenem stolpiču za opazovanje
- Slovenija, Hrvaška, Italija


Ponavljam.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Avg. 2021 18:36

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:50, skupaj popravljeno 1 krat.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 313
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 28. Avg. 2021 10:20

Nenavadna lokacija? ...enkrat sem na pokopališču ampak dejansko sva bila tok pijana da sva se tega zavedla šele ko sva že končala, pa najbrž da je še več nenavadnih seks lokacij, ki se meni ne zdijo tako nenavadne..

zadnje države: Slovenija, Italija, Češka

Imaš kdaj izgovor ko se ti ne da / ne želiš seksat? Kakšen?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Avg. 2021 11:19

Države: Slovenija, Romunija, Italija.

Ma mislim, da kar direktno povem, da bi nek izgovor povedala, se ne spomnim, da bi kdaj. Izkušnje, da bi s kom živela skupaj in da bi stalno on želel vsak dan ali večkrat na dan, nisem imela.
Sicer, po navadi sem skoraj vedno bila za, kolikor se spomnim, ali če sem bila nekaj srednje na volji ali bolj ne, sem si kdaj mislila, da me bo na sredi bolj prijelo in sem vseeno to počela ali pa, če je tip, ki mi je bil blizu/ partner, to hotel, sem, da sem ustregla njemu, tudi če mi kdaj ni tolk pašalo.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 313
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 28. Avg. 2021 11:39

Ja enako, nevem če sem že kdaj sploh rekla ne ali pa se probala izmuznit, tudi če se mi ne da ali pač ni libido nekaj visok sem za, tudi jaz si mislim da me bo že zagrabilo enkrat vmes in ponavadi vedno me.. mi je pa hecno ko se s kolegicami pogovarjam pa kdaj katera pravi da se nardi da spi da je ne zahakla :D ampak meni je pač to mal brezveze pač če ti ni poveš pa je, ampak jaz tega ne razumem ker pač nisem za ne :D

Ponavljam (če bi kdo še želel odgovorit) + Ti je trenutno spolno življenje zadovoljivo ? Ali si želiš več/manj dogajanja?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Avg. 2021 11:59

Ahaha, ja to sem se mogoče kdaj naredila, da sem utrujena ali spim, enkrat na enem springbreaku se spomnim, nisem hotela delat scene, ali da bi mi kakšen tip ful zameril, ker ne bi hotela z njim, ker smo bili v isti klapi tam, .. ampak bolj v situaciji, da je kakšen malo preveč silil vame in si nisva bila toliko blizu, ali pa da mi takrat ni več pašalo tega delat z njim, tudi če kdaj v preteklosti sem že in/ ali. se takrat nisva (še) dovolj dobro poznala..
Pri partnerju oz nekomu, ki bi ga bolje poznala in se z njim vsaj dobivala, bila v zvezi, se pa ne spomnim takšnega primera zdaj posebno..


Ma trenutno imam druge probleme in se ne ukvarjam, koliko in kako se dogaja na seksualnem področju, prej imam slabo vest, da bi mogla bit bolj vzdržna, dokler je nekdo, ki mi je blizu bolan..
Nisem seveda v nobenem prav dlje trajajočem monogamnem odnosu zdaj, tako da seveda nimam problemov, da bi mi bilo kaj dolgočasno ali nezanimivo, ali kakorkoli slabo na tem področju.. Sem imela zanimive izkušnje s svojim zadnjim seksualnim partnerjem, se skos kaj novega naučiš ali izkusiš s kakšnim novim očitno, zdaj kaj preveč razlagala ne bi, ravno zaradi tistih stvari, ki se mi dogajajo in me skrbijo poleg seksualnega življenja..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 313
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 09. Sep. 2021 15:56

Meni je trenutno spolno dogajanje zelo všeč ful mi je všeč ker sva toliko časa skupaj da točno veva kaj en od drugega hočeva znava oba na prave gumbe pritiskat, sva pa kljub kilometrini oba še vedno pripravljena eksperimentirat in se učiti en od drugega, me je včasih skrbelo da seks v razmerju postane rutina ali pa da ga čez čas sploh ni no vsaj pogosto ne pa sem se več kot motila :D tok da top ne bi si mogla želet boljšega ljubimca in partnerja..

Si kdaj s partnerjem poskušal/a tantro?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2021 9:14

Hm... Kaj je že točno to? Nek dolg seks plus predigra..?
Da bi prav načrtno nisem. Sicer da je en trajal po 3 ali 4 ure, sem.. Ali pa ene 3x v roku pol dneva nekje, moj bivši fant, ko sva začela zvezo in je imel še 21, je hotel pa kar 3x zaporedoma na začetku :lach:


Ponavljam + si kdaj bila navajena na eno velikost pri tipu in je pol naslednji imel precej drugačno?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 13. Sep. 2021 14:37

Tantra - Ja sem. Ni pa to nekaj kar bi prakticirala redno.

Glede velikosti in obsega sem imela do zdaj srečo. Manj kot 17 cm in vredu obseg ni bilo pri nobenem stalnem spolnem partnerju.



Kaj najbolj "aktivira" tvojo spolno slo? V mislim imam kako specifično dejanje partnerja, oblačila, obnašanje itd. Lahko tudi fetiš.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2021 15:06

Ma kaj to si vsakega merila al kako veš koliko so bili dolgi? :lach:


Meni je iskreno bolj pomembna širina kot dolžina, pride pa po navadi sorazmerno, ja.

Jaz niti sama nisem toliko dolga, da bi mi nucalo, da je tip nevemkoliko dolg, je pa ful fajn filing pri širšem, da ga bolj čutiš, te bolj zapolni iz vseh strani.

Pri bivšem se je kdaj dogajalo, da sem imela občasno neprijeten občutek, ko ga je dal do konca, celo je kdaj mogel pazit md seksom, da ga ni dajal čisto do konca, ker so me ti neprijetni (boleči) občutki metali ven iz nekega vzdušja, mooda.

Me pa malo mori, ker..so od vseh seksov imela največjega ravno tista 2, s katerima sem bila v zvezi, ostali pa manj.
In zdaj kar sem imela spolnih partnerjev po zadnjem bivšem iz zveze, so vsi manjši in ožji - kar me moti oz ni toliko prijetno. Med ostalimi, s katerimi sem 1. po bivšem, pa ne opazim toliko razlike, so vsi tam- tam se mi zdi.

In je ful smotano, če si bil ene 4-5 let navajen na nekaj večjega. :/
---------------------------------------


- Če mi je tip vizualno všeč, luškan in hkrati karakterno ok, tudi da mi je všeč njegov stil oblačenja (ma to mislim vsakodnevni, ne kake fetišistične fore) da mi potegne kot celota. Stil oblačenja, da je en toliko moderen, zdaj lahko je rahlo bolj športen, ampak da je nek okus zraven, ali pa bolj fensi, ampak v vsakem primeru pa urejeno, da ni nič strgano, umazano, preveč ponošeno).
- tudi mišice, naprimer na rokah najbolj, ne rabi bit pa nek napumpan fitneser
- če kaj razlaga recimo o nekem svojem (strokovnem) področju, na katerega se spozna ali nekaj v tem stilu.. da deluje nezainteresiran za seks, zatopljen v nekaj drugega..
- mislim da me napali tudi, če preprosto ne deluje ali ne kaže, da je zainteresiran za seks, ampak bolj hladen, da ima neko distanco in, če deluje tak resen

- potem 4. stvar mislim, da je tudi to, da deluje tak skrben, odgovoren, 'odrasel', 'moški', na splošno in do mene (joj ne vem, kako bi to zdaj na primerih opisovala)
- potem specifično dejanje, ne vem, mogoče če se me veliko dotika na splošno, del telesa, da me napali pa mogoče še najbolj joške :D
- fetiš - karkoli je izjava ali dejanje na neko temo, da je ženska podrejena. No sam more bit pravo vzdušje ali volja, ne vem, če bi to prav vedno upalilo.

- normalno sem bolj napaljena in mi je seks boljši, če sem bolj jaz tista, ki jo prvo prime, da bi in dam pobudo, bolj kot da bi mogel on ne vem kaj točno reči ali narediti, da bi še mene prijelo.

Ponavljam, lahko tudi še kdo odgovori na tisto o veikosti
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 13. Sep. 2021 15:29

^Moj prvi resni partner je imel 17 cm (si ga je zmeril :P ) in od takrat točno vem kaj je 15+, ker pač sem imela opravka s 17-cm dolgim 3,5 let :D Ma ne vem, meni je dolžina isto pomembna, ker pač tiste “bolečine”, ko gre do konca, ne občutim kot neprijetne, ko sem horny, ampak me napali. In pri krajših na žalost nimam tistega občutka, da lahko izkoristiš celo dolžino. Sploh ne pri cowgirl poziciji, ki sicer ni ena izmed mojih najljubših, ampak vseeno. :D Aja drugače 17 cm mi je zadost, ne rabi bit daljši.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov