Obsedenost s kvantiteto seksa

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Avg. 2015 12:04

Ja, toplo priporočam psihoterapijo.

Drugače pa menim, da boš lahko napredovala šele takrat, ko boš lahko sprejela in razumela tudi tebi manj všečne poglede/odgovore.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 23. Avg. 2015 12:47

Psihoterapijo sem že obiskovala v zvezi s tem, trenutno čakam na koncesijsko varianto, ker mi samoplačniška ne znese.

Ne, ni mi treba sprejet vsakega odgovora, da bi lahko ''napredovala'', posebej ne takega v katerem je jasno razvidno, da je podan brez upoštevanja vseh že podanih informacij in/ali razumevanja situacije. In sprejet mi ni treba niti nobenega odgovora, s katerim se preprosto ne strinjam in ocenim, da situacije, v kateri sem, ne ''zadane''.

In to je res to, po mojem si nimava več kaj povedat. :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Avg. 2015 13:10

Psihoterapija ti bo pomagala razpucat te zadeve, samo zaradi tega ne bosta nič večkrat seksala, s tega vidika se ne bo spremenilo.
Tudi psihoterapija nima nobene veze s tem koliko si bo on tebe želel (v primeru, će dejansko v tem tiči težava). Je pa psihoterapija res koristna, da razpucaš te stvari pri sebi in zakaj rabiš toliko seksualne potrditve. Potem boš pa videla dalje, mogoče boš vsaj bolj zrel in racionalen pristop imela do vajinega spolnega življenja in ne boš vidla problem samo v sebi, če mu ni do seksa. Ali pa si boš pač poiskala nekoga, ki si te bo vsak dan noro želel in bosta glede tega kompatibilna.

Če gledam pri sebi, si nisem enako močno želela svoje bivše partnerje. Tisto "živalsko poželenje" sem čutila le do enega.
dvapar2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dvapar2 » 24. Avg. 2015 12:52

Z mojim partnerjem sva na začetku bila kot zajca ;) potem pa obveznosti služba itd. Skratka pred nekaj meseci sva načela pogovor o skritih fantazijah za popestritev odnosa in sva spet skoraj kot na začetku.

p.s. kaj vse sva si spovedala...juu
Uporabniški avatar
suzanne windlow
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 18. 10. 2013
Kraj: Simulator

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanne windlow » 24. Avg. 2015 14:06

dvapar2 napisal/-a:Z mojim partnerjem sva na začetku bila kot zajca ;) potem pa obveznosti služba itd. Skratka pred nekaj meseci sva načela pogovor o skritih fantazijah za popestritev odnosa in sva spet skoraj kot na začetku.

p.s. kaj vse sva si spovedala...juu


Kaj?
yes, I am avatar
AnjaAndrej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a AnjaAndrej » 24. Avg. 2015 14:17

Petkrat na dan ali petkrat na leto ne igra vloge. Če o tem razmišljaš skozi številke in ne skozi občutke, čustva, ki jih ob seksu doživljaš je bolje petkrat na leto kot na dan :?



http://seksologa.sexy-blogging.com/
dvapar2
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 21. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dvapar2 » 25. Avg. 2015 7:50

mokre sanje, fantazije, želje...

priskrbela sva si nekaj igračk za popestritev itd.

Še vedno so določene fantazije katere najbrž nebova nikoli preizkusila...nikoli ne veš. :oops:
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Avg. 2015 21:27

Dokler ni dreka zraven, sem pripravljen probat kakršnokoli fantazijo ima moja..pa magari so shemejli zram vklučeni :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Avg. 2015 21:30

Sem kar vesela, da se mi ni treba ubadati z nekimi fantazijami o trojčkih in podobnem... kaj šele shemales, ojoj.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Avg. 2015 21:37

Meni so pa nekatere izmed fantazij zakon.
S tem da shemale mi je čisti turn off, trojček pa mi ni nč tko posebnega,ni ena izmed mojih fantazij. Zna bit mogoče zanimivo za provat,če se zgodi spontano, z nekaj alkohola umes, pa da nobeden izmed teh treh ni par,bogpomagi če je ja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Avg. 2015 21:50

Proti fantazijam kot samim nimam nič proti-niti proti ljudem, ki jih izvajajo. Sem pa vesela, da sva v tem smislu (in v vseh drugih) v vezi samo jaz in moj fant, ker za druge enostavno ni prostora-tu se mi tako ali tako vedno poraja vprašanje, koliko je vredna monogamija za tiste, ki bi trojčka preizkusili in vprašanje, ali ima nekdo, ki recimo vsiljuje to idejo o trojčku (ponavadi moški ženskam) svojega partnerja sploh rad. V mojem svetu se mi porajajo dvomi. Drugo je, če sta oba za to, da ne bo pomote.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Avg. 2015 22:06

Ja saj fantazija ne nujno pomeni tega,da moreta biti vključena več kot 2. Meni se zdi trojček kul, če si samski in ti je malo do preiskušanja novih stvari, v zvezi pa je to zame no go. Jaz tudi, v kolikor so prisotna čustva in če sem v zvezi ne bi fanta niti slučajno delila z nikomer.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Avg. 2015 22:34

Meni se zdi trojček absolutno reč, ki se jo počne, ko nisi vezan, ne pa s partnerjem. V redu, če se res najde par, kjer je to obema skrita fantazija, ki jo bi blazno rada uresničila, samo meni kar samo od sebe kliče po katastrofi. Ne bi nikoli poskusila tega v zvezi ... za druge reči se je pa pri nama izkazalo, da če niso prišle spontano/če sva se ''dogovorila'' je bilo res precej prisiljeno in čudaško na koncu ...
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 25. Avg. 2015 23:15

Če bi tako rade imele trojčke-ali še kaj več je kar nekaj svinger klubov, lahko prideš v paru ali pa samska ženska (samskih moških po navadi ne sprejemajo ker bi jih bilo preveč haha :D). Pa boste imele tam nekje 2x na mesec orgijo bo "šprical iz vseh strani".
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Avg. 2015 10:08

^^ Kje si pa ti prebral, da bi ''tako rade imele trojčke''? :roll:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov