Noče še spati z mano

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 06. Sep. 2008 23:17

Enim ženskam res ni nič prav - enkrat fant dela narobe, ker hiti s seksom, drugič je prepočasen, tretjič to in ono ... :roll:

Ne razumem čisto najbolje, kako si lahko pri 15ih sploh želiš spolnosti, ampak če vzamem v zakup, da mladina danes odrašča in zori prej, kot smo mi, potem ti predlagam, da se ti nikamor ne mudi, da je za vse to še čas in da lahko prej uživata v spolnem življenju tudi brez samega spolnega odnosa - imata kup lupčkov, božanja, cartanja, seks pa se bo že zgodil, ko bo za to čas.
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 07. Sep. 2008 7:56

Rečmo, da vsak spolno dozori ob drugačnem času, ampak ti očitno še nisi, kr ne razumeš, da maš zlatega fanta, ki razmišlja in predvideva za oba. Za seks ni dovolj sam kondom gor nataknt pa noge narazen dat, ampak je treba met tud zrel odnos do tega.
Mal še razmisl o tem in posluš fanta.
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 07. Sep. 2008 8:08

uf,takih fantov pa je malo ..

Je pa pokazal, da je definitivno bolj zrel od tebe. Nič se ne jezi na njega. Prav nikamor se ti ne mudi. In ja, ima te rad. Brez dvoma. :)
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 07. Sep. 2008 9:22

fant se je prestrašil,nič drugega...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 07. Sep. 2008 10:06

:rofl: Ok zdej sm pa res ze vse vidu. Babe pa znate najdet v vsaki izjavi zalitev.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
anček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 16. 6. 2008
Kraj: Ljubljana - okolica

Neprebrana objavaNapisal/-a anček » 07. Sep. 2008 11:02

milk@cookie napisal/-a:lp. že dlj časa berem tale forum in sm ugotovila, da ste tukaj zelo izkušene uporabnice in sem se odločila, da prašam za nasvet ...

stara sm 15, moj fant je star 17, skupi sva pol leta. no, skratka, zadnič sva bla zvečer sama pr men doma in sm jst njemu predlagala, da bi mela spolni odnos, ker sm se čutla prpravlena za to in vse pa tud kondom sva mela... pa je on reku, da njemu se zdi, da sm jst še premlada, da sm stara šele 15, da se mu zdi blš, da počakava še mal, da sej se lah sam objemava pa to. da on sicr je prpravlen, ampak da bi zarad mene počaku. men se je zdel pa ful bedno. sej sm res mlada, ampak kako lohka on govori v mojmu imenu, kdaj sm jst prpravlena za spolnost kdaj pa ne? no, in sem mu to tut povedla, ker mi je šel res na živce, on je še zmeri vztraju svoje in sva se pač spičla. sm mu rekla, da on očitno pač noče spat z mano in da išče izgovore v men, pa je vztraju, da ni zato, da on neb hotu, ampak da to dela zarad mene, da je le 2 leti starejši in da bolš vid stvari kot jst itd. haloo?

zdej pa ne vem, kaj nej. ne vem, a sem prov ravnala, da sem se spičla z njim glede tega. ne vem, a me ma sploh rd. kakšen nasvet?



mislm da si lahko kar srečna da imaš takega fanta, ki te spoštuje in te nima samo za seks!! Marsikatera,ki jo fant sili v seks in je z njo samo zaradi tega bi bla srečna za take besede.. Kregat se zarad tega res ni treba, sploh si pa res še mlada in imaš še dost časa tut za to...itak pa loh prej počneta še dost drugih stvari :) :)
Uporabniški avatar
*cheRry*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *cheRry* » 07. Sep. 2008 11:56

Se strinjam s tem da gleda na te stvari pri 17-ih letih drugače kot ti pri 15ih. Mogoč se 2 leti ne zdita velik, sam v tem obdobju pa kr dost pomenta. Verjetn bi te že pustil če po pol leta še ne bi sexala z njim če te ne bi meu rad. Zato pa verjetn tut noče zdej sexat s tabo. Pri 15ih letih se men absolutno zdi prehmal za to, pol pa se odpirajo teme če se lahk zanosi v vodi, bla bla. A nimate res nč bol letom primernega za delat kokr sexat?

Sicer pa bodi vesela da tvoj tip tk razmišlja, čez neki let boš zihr razumela kaj ti je hotu povedat s tem.
Freedom is just another word for nothing left to lose..
milk@cookie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a milk@cookie » 07. Sep. 2008 12:09

ugotovila sem, da je bla moja reakcija mogoče res prehitra in nepremišlena, zato sm dons zjutri poklicala fanta in se mu opravičla, ker sm tko odreagirala. je biu ful vesel ... sva šla na pijačo pol in sva se skupi zmenla, da če bom naslednič še zmer prpravlena, da bova spala skup, če ne bova pa še mal počakala. je reku, da je to naredu zato, ker hoče da je prvič zame res neki posebnga in da pač on pr 15-ih še ni bil prpravlen in se mu je zdel, da mogoče jst tut še nism.

ma res je cuuuuuukrrrrrr :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 07. Sep. 2008 14:30

:roll:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 21:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
exdancer
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 8. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a exdancer » 07. Sep. 2008 14:41

milk@cookie napisal/-a:ugotovila sem, da je bla moja reakcija mogoče res prehitra in nepremišlena, zato sm dons zjutri poklicala fanta in se mu opravičla, ker sm tko odreagirala. je biu ful vesel ... sva šla na pijačo pol in sva se skupi zmenla, da če bom naslednič še zmer prpravlena, da bova spala skup, če ne bova pa še mal počakala. je reku, da je to naredu zato, ker hoče da je prvič zame res neki posebnga in da pač on pr 15-ih še ni bil prpravlen in se mu je zdel, da mogoče jst tut še nism.

ma res je cuuuuuukrrrrrr :D


jao a zdj je pa cukr :roll: sj ti je to isto stvar hotu dopovedat že prvič, pa je tvoj otročji ego vidu samo to, kako ti hoče solit pamet. prov tipična najstnica :!:

k berem zadnje teme na forumu, se kr zamislm, kaj delate punce??
zdj si bla jezna na fanta, ker ni hotu seksat, čez 4 leta boš pa vsa besna govorila kako je en debil, ker te je izkoristu sam za eno noč :roll:
res si lahko vesela, da tvoj fant razmišlja na tak način.
Ja sam onaj što uvek uči na greškama svojim!!!
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 07. Sep. 2008 16:25

exdancer napisal/-a:
milk@cookie napisal/-a:ugotovila sem, da je bla moja reakcija mogoče res prehitra in nepremišlena, zato sm dons zjutri poklicala fanta in se mu opravičla, ker sm tko odreagirala. je biu ful vesel ... sva šla na pijačo pol in sva se skupi zmenla, da če bom naslednič še zmer prpravlena, da bova spala skup, če ne bova pa še mal počakala. je reku, da je to naredu zato, ker hoče da je prvič zame res neki posebnga in da pač on pr 15-ih še ni bil prpravlen in se mu je zdel, da mogoče jst tut še nism.

ma res je cuuuuuukrrrrrr :D


jao a zdj je pa cukr :roll: sj ti je to isto stvar hotu dopovedat že prvič, pa je tvoj otročji ego vidu samo to, kako ti hoče solit pamet. prov tipična najstnica :!:

k berem zadnje teme na forumu, se kr zamislm, kaj delate punce??
zdj si bla jezna na fanta, ker ni hotu seksat, čez 4 leta boš pa vsa besna govorila kako je en debil, ker te je izkoristu sam za eno noč :roll:
res si lahko vesela, da tvoj fant razmišlja na tak način.


Jaaaa :zustimm:
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 07. Sep. 2008 16:41

milk@cookie napisal/-a:ugotovila sem, da je bla moja reakcija mogoče res prehitra in nepremišlena, zato sm dons zjutri poklicala fanta in se mu opravičla, ker sm tko odreagirala. je biu ful vesel ... sva šla na pijačo pol in sva se skupi zmenla, da če bom naslednič še zmer prpravlena, da bova spala skup, če ne bova pa še mal počakala. je reku, da je to naredu zato, ker hoče da je prvič zame res neki posebnga in da pač on pr 15-ih še ni bil prpravlen in se mu je zdel, da mogoče jst tut še nism.

ma res je cuuuuuukrrrrrr :D


Res si lahko vesela in ponosna na svojega fanta. Mene pa je bivši fant pustil ravno zaradi tega, ker po enem mesecu (pri mojih slabih 22 letih) še nisem bila pripravljena imet spolni odnos z njim. Večkrat mi je rekel: daj greva sexat. Pa nisem želela. Srečo imaš, da imaš takšnega fanta. No, moj zdajšnji fant pa je počakal, dokler nisem bila pripravljena.
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 07. Sep. 2008 16:45

Svaka mu čast da je to naredu, ker taki tipi so redki....
Drgač pa ne vem kaj nrdit, mogoč je pa res najbol če še mal počakaš.
Mislm da rd te ma pa še preveč :) tko da nč bat :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]