Nesrečen v zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 31. Mar. 2008 23:45

Po opisanem sodeč sklepam na dejstvo, da sta zabluzla po celi črti. Kaj bi jaz storil afektno? Spakiral kufre, vzel otroka in šel. Glede na to kar si napisal, vajina zveza ni podobna zvezi. In ne, to se načeloma ne dogaja drugim.

Po daljšem premisleku pa bi storil slednje - se vsedel z njo za mizo, ji razložil situacijo brez olepševanja. Poskušal bi se vesti kot do sedaj, in če se situacija ne bi izboljšala v nekem razumnem obdobju, bi naredil tisto, kar sem napisal na vrhu.


P.S.

Ne se spraševat, če se vdaš. Vdala se je ona. Ti si vztrajal. Dejstvo je tudi, da te želi spremenit, ker nimaš hrbtenice in ti očitno lahko govori kaj se ji zljubi. In ti govoriš, da jo ljubiš? Ha! Ta je dobra.

Spravi se v red... ker trpiš. In nič ne ljubiš. Pomoje imaš strahospoštovanje pred njo.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
ANGELgirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 770
Na forumu od: 9. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANGELgirl » 01. Apr. 2008 5:36

Tale situacija pa niti malo prijetna. Jaz bi ti drugače svetovala, da se z njo pogovoriš od a do ž in če res ne bo prišlo do pozitivnih sprememb res vzameš kufre in greš.. Videvanje otroka ti res ne sme prepovedat in včasih je za otroka lažje, če gresta starša narazen kot pa da gleda kako se prepirata..

Upam, da se bosta lepo pogovorila in vse rešila..
Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal...
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Apr. 2008 9:21

Lepo ji reč nj se umiri, usede in ji povej kaj te moti, kaksne probleme ima da se tako obnaša, če si ti kaj kriv, Lahko da je kksna poporodna težava...Če ne bo pristala na pogovor ji lepo reci adijo in se odseli (vsaj začasno, da ji daš misliti), upam da vama bo uspelo :)
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 01. Apr. 2008 9:40

Če bi ženska napisal, da se moški tko obnaša bi vsi svetovali,da naj ga pusti. Men se to zdi enako, zato predlagam da se še enkrat pogovoriš..že po pogovoru boš vidu, če je zainteresirana, če se vsaj malo boji da boš vse poslalu k vragu al ji je enostavno vseeno.Če že v razgovoru ne bo pokazala interesa, pusti vse skupaj-boljš tud za otroka,vrjem to sama vem..če bo pa pogovor potekeu vredu, torej s trudom tud iz njene strani ji daj en čas-kšn mesec in če ne bo bolje spokaj stvari in se odseli.Po opisu sodeč je ta zveza čudna že od začetka..sploh mi ni jasno kako si lahko nadaljevau zvezo z osebo, ki laže..pa tud če so ble malenkosti. In to,da sta se skrivala je tud neumno. Pa sploh sta skupaj šele 2 leti,niti ni čudno kaj se dogaja. Če bi v tem času do zdaj-torej te dve leti odkar sta skupaj, vse poteklo v redu, bi lahk razmišljala o otroku. Vem,da ni bil načrtovan.. Ful mi je blo težko to brat, ker vidim, da jo maš rad in jo braniš. Pa tud klofute v zvezi iz nobene strani niso normalna stvar. No to je moje mnenje, ti pa pač nardi po svoje, mam občutek,da boš itak še dolg v tem vztrajau. Upam, na vse najboljše :)
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 01. Apr. 2008 9:55

Oprosti, ampak ta ženska ni normalna. Pa ne zato, ker ma mogoče poporodno depresijo, ampak že od vsega začetka vajine veze (tako sklepam, glede na napisano) je imela probleme in še vedno jih ima, čedalje hujše.. Čudi me, da je ona vztrajala s teboj, glede na to, da jo je vedno nekaj motilo. Žal mi je takih iskrenih fantov, ker vas je bolj malo, da potem naletite na čarovnico, ki se ne zna obnašat in spoštovat vaše ljubezni. Je pa res, da če bi bil ti mal več 'deca', bi se verjetno tudi ona mal umirila s temi izpadi oziroma bi se ta veza že zdavnaj končala. Slepo ljubiš. Vrti te okoli prsta, ti pa si se ji podredil. Verjemi mi, da ko bo hotela drugega ali karkoli od koga drugega, bo to tudi storila. Po eni strani je posesivna, po drugi pa te odvrača od sebe in te ponižuje. Ta ženska ima velike probleme sama s sabo in s tabo ne bo nikoli srečna, pa če se boš še tako trudil. Imela sem težko vezo za sabo, kjer je bila situacija ravno obratna (no, otroka sicer nimam z njim) in VEM, kako je, če se trudiš zaman. Karkoli narediš, je ničvredno in to najbolj boli. Glede na to, da imaš redne dohodke, službo, verjetno je tudi imetje pol tvoje, imaš veliko možnosti, da otroka obdržiš. Njo pa pozabi.. Srečno!
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 01. Apr. 2008 10:00

glede na napisano je ženska res :stupid: da ne smeš biti z lastnim otrokom?? WTF?? res hočeš biti z nekom, ki se tako obnaša do tebe? imej malo samospoštovanja in premisli če je vreedno vztrajati v takšni zvezi... pa glede na tvojo finančno neodvisnost in vse kar paše zraven, jo pusti in pojdi na svoje, po možnosti z otrokom vred, sam imaš dobrešanse za to...
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 01. Apr. 2008 13:44

popolnoma razumem zadevo. jaz sem tudi imel podobne izkušnje z mojo drago s katero sem še sedaj. bili so dnevi kadar ni hotela nič govoriti z menoj.sam jaz sem izvrtal vzroke zaradi česa. vsaj včasih. najprej jo je motilo da se moji starši vtikajo v zvezo potem zakaj se nismo odselili čisto na drugi konec države in podobne bedarije. sam jaz sem ji vračal neprijaznost. v bistvu je bil kriv otrok s katerim je bila neverjetno obremenjena. na srečo se nisva razšla in sedaj nama dobesedno cvetijo rožice. sedaj ne mine dan da mi se ne zahvali da sem jo trpel kakšna je bila takrat
ne mislim ti govorit da je to tudi pri vaju ampak nakazal sem ti smer . nekaj jo moti in si želi spremeniti. zato je vse hujša. v bistvu te ima rada. na tebi je da ugotoviš kaj bi to bili.
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 01. Apr. 2008 13:52

tantra napisal/-a:zato je vse hujša. v bistvu te ima rada.


:stupid: :tot:
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 01. Apr. 2008 14:07

treba bo dat malo strasti v zvezo, morda sta se ohladila.
sicer mas pa tecno zensko:P
Uporabniški avatar
emkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 28. 9. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a emkica » 01. Apr. 2008 15:18

ti nisi ničesar kriv...več kot očitno je da ženska ni zadovoljna s svojim življenjem, in da obžaluje svoje odločitve. Prav zaradi tega, ker si ne more priznati, da je za vse svoje težave sama kriva, pa se znaša nad tabo.
Če bi bila jaz na tvojem mestu bi ji postavila ultimat in nova pravila. Če pa nebi nič zaleglo bi se odselila.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 01. Apr. 2008 15:35

tantra napisal/-a:v bistvu je bil kriv otrok s katerim je bila neverjetno obremenjena.

Otrok je bil kriv? :stupid:
Prej bi rekla da ti, ker ji (sodeč po napisanem) nisi dovolj pomagal, da bi jo razbremenil.
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 01. Apr. 2008 15:47

Grozn.. :? poskušej z mirnim pogovorom, zaupej ji kako se počutš in da mislš, da ni prov da tko ravna s tabo..če nebo šlo in bo še naprej taka ji boš moral pač postavit ultimat, da nj mal spremeni svoj odnos al pa bosta preživela naslednjih par let v borbi za otroka, ki bo največ nastradal nakoncu..
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 01. Apr. 2008 16:02

mr i napisal/-a:So to stvari ki se dogajajo vsem ali samo meni?

Dogajajo se le tistim, ki to dopuščajo in ki imajo v življenju malo smole, da naletijo na takega partnerja :? . Torej, ne dogaja se vsem, niti pa se ne dogaja samo tebi

mr i napisal/-a:Naj vstrajam ali se udam?

Vztrajaj! Ampak ne več pri njej - vztrajaj pri svojem odhodu od nje!


mr i napisal/-a:Sam sem prišel do točke, kjer ne vem več kaj je prav.

To, kar se ti dejansko dogaja, ni prav. Ni fer od tvoje partnerke in verjamem, da je nesrečna, čeprav se ne zaveda točno tega. Pusti jo v svoji nesreči, če si sama ne zna pomagat. Spakiraj in odidi. Zaradi sebe. Problem je le otrok. Ni enostavno pustit otroka pri mami, ki ga bo po možnosti še naplahtala proti tebi, ampak verjemi, da se sčasoma lahko še vse uredi. Prvo pa poskrbi za svojo dušo. Ne vem koliko časa bi jaz zdržala v tvoji situaciji :? .
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 01. Apr. 2008 16:37

metuljčica* napisal/-a:
tantra napisal/-a:v bistvu je bil kriv otrok s katerim je bila neverjetno obremenjena.

Otrok je bil kriv? :stupid:
Prej bi rekla da ti, ker ji (sodeč po napisanem) nisi dovolj pomagal, da bi jo razbremenil.

saj najbrž ni mislil fizično, ampak psihično obremenjena...nekatere ženske se pač ne znajdejo v vlogi mame na začetku...mama je nonstop živčna, otrok to itak čuti in se še bolj dere, pol imaš pa začaran krog. če se ona ne odpre in samo tečnari, je mal težko ugotovit v čem tiči problem.

mr i, poskušaj ugotovit zakaj je takšna, zakaj se tako obnaša do tebe...očitno se ne zna spopadat s svojimi problemi, potem pa slabo voljo nate stresa. sigurno ni pravi razlog to, da narobe ješ :wink:
morala se bo konkretno spremenit (sej tud njej najbrž ne paše bit cel dan slabe volje in se znašat nate), če ne pa nima smisla.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 01. Apr. 2008 17:59

mr i napisal/-a:Rodil se nama je ne načtrtovani otrok.Tega otroka ljubim in bi zanj naredil vse.Preselili smo se.Začeli ustvarjati normalno družino.Sam sem poskerbel za vse stvari, ker sem vedel da ona nima od kot saj še hodi na fax.Vse to sem naredil iz ljubezni do njiju.


predvidevam da si ti poskrbel za stanovanje in za vse zato se mi ne zdi pošteno da bi moral ti spakirati in oditi...naj gre ona...konec koncev ti ne more prepovedati stikov z otorokom!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov