Nesrečen v zvezi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ena pač
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 5. 3. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a ena pač » 01. Apr. 2008 18:22

...
Zadnjič spremenil ena pač, dne 01. Jan. 2010 18:30, skupaj popravljeno 1 krat.
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 01. Apr. 2008 19:20

metuljčica* napisal/-a:
tantra napisal/-a:v bistvu je bil kriv otrok s katerim je bila neverjetno obremenjena.

Otrok je bil kriv? :stupid:
Prej bi rekla da ti, ker ji (sodeč po napisanem) nisi dovolj pomagal, da bi jo razbremenil.


pa ja da nisem pomagal. bolj sem ji pomagal slabše je bilo.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 01. Apr. 2008 19:24

pomoje, če gre punci na živce vse kar nardiš to kaže na to da ti ljubezni ne vrača.. saj logično se mi zdi..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
ma.me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 12. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ma.me » 01. Apr. 2008 19:24

jaz bi ti rekla, da vstrajaj dokler se da, glede na to, da jo res ljubiš. pogovorita se, poskusi vse mogoče, da ti nazaj zaupa... mogoče je preutrujena zaradi otroka??
verjamem da ti je neznansko težko, vendar je zdaj otrok tu, ki potrebuje očeta in nista samo vidva.

želim ti vso srečo!!!!!!!!!!!!!!!
suspicious_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 15. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a suspicious_ » 01. Apr. 2008 19:50

kaj mu pomaga vztrajati recimo če on njo ljubi ona pa njega ne?sploh pa vztrajati zaradi otroka se mi ne zdi smiselno, mislim da je otroku težje odraščati v družini kjer ni ljubezni, predvidevam da se posledično tudi starša pogosto prepirata!to je za otroka skoraj bol stresno kot to da živi samo z enim staršem...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Apr. 2008 19:56

oj?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 07. Dec. 2010 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 01. Apr. 2008 22:58

Tipi ste čudni, to je dejstvo.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
*arabic_girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Nova Gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a *arabic_girl* » 01. Apr. 2008 23:13

sodeč po napisanem bi prej rekla da je čudna ona in ne on...in se ona kr nekako izživlja nad njim in izkoriščava to da jo ma on rad in bi rad rešu situacijo!

drži se,ne pusti da dela s tabo kot s copato, misli na otroka in nase, ne pusti si pa tega da bi ustraju nekje kjer ni ljubezni samo zaradi otroka ker si boš uniču življenje in še sebe zravn! jaz sem otrok ločenih staršev ker se pač nista več razumela in je bila ločitev najbolj smiselen korak in ti lahko povem da če bi moja mama ostala z mojim starim samo zaradi nas (otrok) in trepela celo svoje življenje ji tega ne bi mogla oprostit ne pa tega da se je ločila in je sedaj srečna z drugim!verjemi da otrok bo preživel prav tako, misli nase in kaj bi bilo najbolje za otroka, ker verjemi da je bolje da sta ločena kot da otrok gleda in posluša vaše prepire...kr jaz se jih zelo dobro spomnem še danes pa je to bilo že veliko let nazaj...to je znak da sta ostala moja predolgo skupaj ker se teh prepirov in nasilja med njima zelo dobro spominjam glede na to da sem bila takrat punčka... :!:

poskušaj se pogovorit z njo, če nebo hotela pa pokaži svoj drugi obraz in začni misliti nase in na otroka!ona se bo že znajdla naprej če se že zdaj obnaša do tebe tako kot se! drži se pa javi kako napreduje stvar!držim pesti :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]