Nedolžnost

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 12. Jun. 2008 18:03

Tudi to je odvisno komu kaj nedolžnost pomeni. Ne vem, zakaj bi morali vsi jemat to kot nekaj svetega. Ja sej fajn, da jo daš enemu ka se maš fajn z njim, pa, da ne traja lih 5sekund in podobno, ampak to je ravno tako odločitev posameznika-kot tudi to koliko spolnih partnerjev bo še imel.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Jun. 2008 18:15

Ah, dejstvo je, da je večina teh "prvič" precenjena. In da se posledično pričakuje ceu ognjemet, ko pa namest tega dobiš eno prekurjeno raketko, se je treba pa sekirat, kaj si delu narobe ... Nč.
Enim je fino, drugim ni, enim ostane za vedno z rdečo obkrožen datum na koledarju, drugi pozabjo kerga leta sploh se je zgodil ... pa gre lahko za neki načrtovanga, spontanga, "the one" osebo al pa "random" znanca ...

Men se zdi dost bl pomembno to, da se kasnej "najdeš", da se z leti (al pa partnerji) zadeve izboljšujejo, da skoz cajt prideš do tega, da lahko rečeš, da ti je norosuperfinofajn :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 12. Jun. 2008 20:17

Js sm u osnovni šoli mislila, da kako je pomembno, da imaš nekega resnega partnerja, da je dobro samo z enim in nevem kaj še vse. Potem pa, ko sm začela resno hodit s tem mojim fantom, je ta misel počasi zginla. Ajde, on je bil moj prvi in zaenkrat edini, zarad tega pa se ne cenim nič več kot tista, ki jih ima dosti. vsaka ima svoja stališča glede tega in tudi moja so se spremenila.

Človek mora v svojem življenju preiskušat in js sm na to pripravljena... In zarad tega se sama sebi še ne zdim lahka. Pač spolnost mi ni neka tabu tema.

In še to...do zdej sm samo z enim, pa ne morm rečt, kšn je sex. Ajde, meni mi je dobr, ampak nevem še, kej nudijo drugi... In se mi ne zdi nič narobe, če imam tako željo...
Uporabniški avatar
dzabica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a dzabica » 12. Jun. 2008 21:45

NO tud jaz spadam med tiste bolj gobčne punce, predrzne itd., tako , da so me že kr prehitro vsi dali v skupino tistih, ki hitro dajo.. Ampak tako kot ti, si tud jaz nisem mogla predstavljat, da bi spustila koga od fantov tako blizu. In pol sem trmarla kr en čas, dokler nisem spoznala enga ful zanimivega tipa (nikol v življenju si nisem mislila, da bo on tisti).. Ampak čas prinese spremembe in postala sva najboljša prijatla do te mere, da sva bla skupaj. In valda, kljub temu, da je mel pred mano že ogromno punc, ga ni zanimal sex, kot tak in zato je blo vse tako super... Sva šla že sicer narazen ampak mi ni blo nikoli žal, da sem vztrajala..
:!:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 13. Jun. 2008 10:19

Meni se zdi da je nekaterim nedolžnost "precenjena" in jo varujejo do nevem kdaj...In potem svoje mnenje o tem "bogastvu" vsiljujejo še drugim, in po mojem mnenju zamujajo nekaj najlepšega. Spet drugim pomeni premalo, in jo izgubijo kot otroci ki nimajo pojma o polnosti, pa še to v alkoholiziranem stanju pod vplivom marsičesa s človekom kateremu ne pomenijo nič.

Kaj od tega je prav?

Pomembno je, da vse izpelješ tako, da ne obžaluješ ničesar. Meni ni žal za nobenega do sedaj, pa če prav je šlo samo za seks; pomembno je, da se zavedaš kaj delaš, in od "partnerja" pričakuješ neka podobnega kot on od tebe.
Ženska ki bo do konca življenja ostala s svojim 1.fantom je zame zrela oseba, ki je bila sposobna najti partnerja ki ji popolnoma ustreza že v prvem poizkusu, in tudi razumem, da take ženske ne pogrešajo nobenega drugega moškega v svojem življenju.
In prav tako ne obsojam tistih, ki so v "iskanju pravega" dale skozi celo četico... Zakaj bi bila taka ženska slabša?

Pomembno je, da se ceniš, in da vse počneš zato, da ugaja tebi, in se dobro počutiš :P

Ne odobravam pa ravnanja naivnih, ki niti ne znajo stati za svojimi dejanji; (npr; tip ima žensko samo za seks, ona je popolnoma zaljubljena in priteče takoj ko ji nekdo požvižga... In ko to ugotovi, je vsa razočarana prizadeta itd...) Na tak način si jaz nebi želela nabirati črtic. :wink:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 13. Jun. 2008 10:19

ups 2krat

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]