Ne znam se poljubljati

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 12. Nov. 2015 22:25

Dioniz napisal/-a:Men je drugače kr čudno kak se nekdo ne zna poljubljat. Še, ko sem se prvič, nisem mel kaj neznat, pa tud drugače... pač ustnice skup pa uživaš v intimnem trenutku kaj pa je tu za znat? :D


No no.. ustnce skup and thats all? :D phhf.. i dont think so :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 13. Nov. 2015 4:41

ja logično da delaš še nekaj zraven samo to se ne da opisovat. pride vedno takrat s trenutkom pa vedno je drugače in posebno. glavno je da uživaš in da se prepustiš užitku ne pa razmišljaš kak se je prav. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Nov. 2015 11:05

Število fantov s katerimi se je punca poljubljala ni bistveno, saj je z vsakim drugače in lepo :)
Bistven je občutek, povezava med partnerjema, intima, da poslušaš partnerja in njegove želje...

Poljubljanje ni znanost za moje pojme, je bolj kreativnost, zato je dobro pustit da nas vodi občutek. Morda je res prvič nenavadno se lubčkat z novim partnerjem, ker pač nismo sproščeni, ne vemo kaj partnerju ustreza...

Moja sestra kdaj reče da misli da se ne zna lubčkat, pa da se njej ni tko fajn lubčkat, pa je v zvezi že 3 leta... Očitno smo si različni, meni je poljubljanje top, res intimno in prijetno. Če pa komu ni, mu pač ni, škoda zanj.
Uporabniški avatar
Royštilj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 13. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Royštilj » 18. Nov. 2015 15:26

ta topic....

Slika

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov