Ne znam se poljubljati

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 21. Sep. 2010 13:35

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 21. Sep. 2010 13:41

Ja kaj ne veste, monopol nad ocenjevanjem poljubalskih, fukaških, financerskih, pozerskih in ostalih sposobnosti imajo izključno ženske.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 21. Sep. 2010 13:50

Amaya_91 napisal/-a:
g00fy_qa napisal/-a:Govorite kot da prvič ne moreš znati, potem se pa naučiš. To ni stvar učenja. Kasneje je boljše samo zato, ker se sprostiš in ne razmišljaš, samo uživaš.

Se strinjam... sploh pa če te je zabil, češ da ne znaš, niti ne poskušaj ponovno z njim in najdi nekoga, ki te bo znal ceniti.


+1

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 21. Sep. 2010 14:27

Me blazno zanima če se to res tak strašno pozna kdo se prvič poljublja in kdo ne, meni se nikoli ne zdi slabo. Pa tudi mojih prvih par francoskih poljubov so bli čisto vredu, se mi ne zdi zdaj da bi kaj bolj uživala oz. mi je bilo že takrat všeč, fant mi pa tudi ni nič težil glede tega, da ne bi znala or smth.
Sploh nisem vedla da je to da se še nisi poljubljal tak opazno..
Uporabniški avatar
catdeluxe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 21. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a catdeluxe » 21. Sep. 2010 16:27

Kaj pa jaz, ko niti nisem vedela prvič, da bi fant francoski poljub? :D Mi je rekel; dej mi no lubčka, jaz pa mona njemu dam pač poljub na ustnice in voila... ga gledam, on pa; dej še enga no za lahko noč... In potem ah shit, ker občutek je bil to, tuj jezik v ustih :lol: meni je bilo prvič smešno in sem se tudi vprašala tko sama pri sebi, če se je čutilo da je bilo zame prvič.

Tisti tip te ima pa pomoje tko mal sam za igračkat, ker če bi mu ti bila všeč kot punca, verjem da bi mu blo vseen kakšen je bil vajin prvi poljub, važno bi mu blo samo, da ga je dobil... potem bi pa samo še vadila, vadila, vadila...
meow
wapa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 6. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a wapa » 21. Sep. 2010 21:35

joj, sploh se ne sekirat! Kera budala od tipa, ne morš verjet. Mogla bi mu rečt, kako naj bi znala, poglej od koga se učim!
če je pa frajer že tak strokovnjak na tem področju, pa naj ti pove kaj točno si nardila oz. nisi nardila da nisi dosegla njegovih super standardov pri poljubljanju..
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 22. Sep. 2010 7:52

Horus napisal/-a:Boljs bi bilo, da tip njej ne bi povedal, bi pa povedal svoje mnenje o njej vsem svojim kolegom aneda?


A to se pove kolegom :roll:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 22. Sep. 2010 7:59

Ne, to ženske počnemo (sčvekamo kolegicam) :D

Drugač pa....ja....double standards :D ...in še prov je tako. Ženske lahko kritiziramo slabo znanje (neizkušenost) tipov pri poljubih, v postelji ipd, ker moški si pač lahko privošči izkušnje. Obratno pa se moški ne smejo sprdat čez neizkušenost žensk (in so prasci, če to nardijo), ker konec koncev ženske naj ne bi bile preveč "izkušene", in je neizkušenost nekakšna prednost.
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 22. Sep. 2010 8:03

ne vem kok se pozna pri prvem poljubu kot poljubu samemu (da je prvi), jst se sam spomnem da sm se tresla kot da bi blo zunaj -20°C :knuddel:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 22. Sep. 2010 8:09

barbie_girl_85 napisal/-a:Ne, to ženske počnemo (sčvekamo kolegicam) :D

Drugač pa....ja....double standards :D ...in še prov je tako. Ženske lahko kritiziramo slabo znanje (neizkušenost) tipov pri poljubih, v postelji ipd, ker moški si pač lahko privošči izkušnje. Obratno pa se moški ne smejo sprdat čez neizkušenost žensk (in so prasci, če to nardijo), ker konec koncev ženske naj ne bi bile preveč "izkušene", in je neizkušenost nekakšna prednost.


Ne poznam žensk, ki kritizirajo, oziroma sploh govorijo o tem kakšni so moški v postelji. Sploh pa ne vem zakaj bi bili moški bolj izkušeni.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 22. Sep. 2010 8:10

neznankan napisal/-a:Ne poznam žensk, ki kritizirajo, oziroma sploh govorijo o tem kakšni so moški v postelji. Sploh pa ne vem zakaj bi bili moški bolj izkušeni.


"Tip z veliko izkušnjami je frajer, ženska z veliko izkušnjami pa kurba" :wink:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 22. Sep. 2010 8:13

Ah daj no, jaz se s tem ne strinjam.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 22. Sep. 2010 8:16

Sej jst tud ne (zato tudi ne živim po teh načelih), ampak preostali svet pa v večini da :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 22. Sep. 2010 8:23

No jaz govorim za svoje izkušnje in svojo miselnost. Kaj si drugi mislijo ni moj problem.
Vsak je kurba, kurbir, če da skoz nenormalno veliko število partnerjev, ne glede na spol.
In imela sem nekaj partnerjev od katerih sem bila bolj izkušena in imela več partnerjev pa me zaradi tega ni nihče označil za kurbo.
Uporabniški avatar
Tara_108
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tara_108 » 22. Sep. 2010 8:26

katy. napisal/-a:Me blazno zanima če se to res tak strašno pozna kdo se prvič poljublja in kdo ne, meni se nikoli ne zdi slabo.


Hja tud js sm tko misla...pol pa sm naletela na reality check. Ko sem med poljubom razmišljala samo OMG, WTF, STOOOP IT! :wall:
Pa je biu tip starejši, odličnega videza in močno dvomim, da je bilo zanj prvič. Nisem mu povedala tega, parkrat sva se še videla, potem pa se je privlačnost ohladila. Tko da, mogoč ni tako narobe, če ti nekdo pove, da se slabo poljubljaš, če je kritika konstruktivna. Sj kako boš pa drugače vedel?
Je pa res, da je bilo zate prvič in ni čudno, da si bila malo nerodna. Practice makes perfect in redkokatera praksa je bolj zabavna kot ta, tako da ne se ustrašit, naslednjič se samo prepusti n uživaj :wink:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]