Ne predstavljam si seksa z njim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Apr. 2008 19:45

Josephina napisal/-a:[vanessa] mal si premlada bla da bi blo kej.. In potem si se prevec oklepala otroskih iluzij.


Ti veš.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 06. Apr. 2008 20:16

amyZ napisal/-a:A je mogoče ktera razmišljala da gre pri tem za podzavestno delovanje? A ima ta tip mogoče kaj skupnega s tvojim fotrom al pa s katerim moškim, ki ti je bil v življenju blizu? Lahk bi blo tud to. Dost je že to, da ima kako navado isto, pa ga podzavestno primerjaš z očetom in si seveda nad njem totalno navdušena, ampak intima pa itak ne, k bi podzavestno bil to incest.
Nočm neki psihologizirat, ampak sam tak prašam...da vidm če v pravo smer razmišljam...


baje naj bi že tako al tako ženske podzavestno iskale primerek čimbolj podoben očetu.. se mi pa ne sanja kje sm že to prebirala..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
The Fifth Element
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a The Fifth Element » 08. Apr. 2008 14:04

A je mogoče ktera razmišljala da gre pri tem za podzavestno delovanje? A ima ta tip mogoče kaj skupnega s tvojim fotrom al pa s katerim moškim, ki ti je bil v življenju blizu? Lahk bi blo tud to. Dost je že to, da ima kako navado isto, pa ga podzavestno primerjaš z očetom in si seveda nad njem totalno navdušena, ampak intima pa itak ne, k bi podzavestno bil to incest.

.. kje .. ne!!!! Moj oče je nekaj čisto drugega .. če je že kaj je njegovo popolno nasprotje v vsem .. pa niti ne strinjam se s tem, da iščemo kopije svojih očetov .. jaz se s svojim ne razumem najbolje in verjetno bolj iščem njegova nasprotja ..
.. čeprav .. hm .. če malo pomislim .. ima morda celo nekaj podobnosti z njim .. hm .. ne vem .. v bistu ga niti ne poznam tako dobro za tako sodbo ..
The Fifth Element
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a The Fifth Element » 08. Apr. 2008 14:23

ampak po mojem se tko počutiš samo zato, ker še nisi dejansko živela z njim pz. bila njegova punca. vsak človek ima napake in v vsaki zvezi pridejo vzponi in padci. samo v 'namišljeni' oz. idealistični tega ni- kar ti opisuješ.

the fifth element pa corfu girl: sicer nism brala vseh postov v tej temi tko da upam da nam brcnla v temo: a sta že bla kdaj skupej (vsaj lupčki pa to- na način kot par, ne kot prijateljski)? a je on za stvar? al je stvar samo enostranska?


.. ja .. nimava ravno idealnega odnosa .. pravzaprav se nisva slišala že pol leta .. on ima težave kar se tiče odnosov, saj proglasi nekoga za best frenda že po parih tednih .. tudi mene je ..
.. ampak me je kar nekajkrat odjebal in ´zajebal´, tako sem ga že videla realnega .. ampak morda pa ga res že zmeraj idealiziram ..
.. ne vem pa, kaj čuti .. ne bi mogla niti ugibati .. je tako prekleto dvoumen .. na morju je imel punco, ki jo je leto nazaj zavrnil, ko ga je začela ´pecati´ .. včasih strmi vame .. enkrat me je zasledoval, vendar je to že tako bledo v spominu, da ne bi mogla z zagotovostjo trditi, da ni bil moj brat :roll: :lol: .. pa še njegov brat in njegova punca se včasih ´muzata´, ko naju vidita skupaj ..
.. vendar pa si hkrati izmišlja razne izgovore na šolo, ko ga povabim ven .. in večinoma ne povabi nazaj ..
.. amak rada bi bil ob njem, četudi kot prijateljica, prijatelji pa pravijo, da se ne splača .. ne vem .. a se splača?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 08. Apr. 2008 14:26

bejba.. to morš pa sama vedt če se splača.. ne kolegice ne mi ti ne mormo povedat a se splača..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 08. Apr. 2008 19:28

ma če mene vprašaš the fifth element je ta tvoj idealni partner ena hudo velka prpa, katerga se je najbol losat takoj :D

če te je že zajebu, pa sploh nista bla skupi, ti že neki pove. ne vem no, al hočeš se skos neki po jajcih pojat okol njega pa gruntat koko pa kaj. mislm, me kr pogreje, ko take berem, ker si punce s tem sam škodo delate. tipi vas pa vrtijo okol prsta ko ene cucke.

prosm, mal samospoštovanja in samozavesti :!: pa bo tut en mem pršu, k bo vreden take sekerancije :)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 08. Apr. 2008 21:25

Sweet Princess napisal/-a:Čaki - tole pa ne gre skupaj - da te privlači ša nočeš bit intimna s to dotično osebo? :eek: :? Če se neznansko privlači, kaj pa bi potem drugega delala z njim kot do da bi se ga nonstop dotikala, da poljubljala, z njim sexala...
Logična posledica privlačnosti je intimnost (beri: sex)


se cist strinjam s tabo..ko ti je nekdo ful vsec si itak zelis bit cimbolj v stiku z njim..objemi,dotikanje..in seveda tud sex...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 08. Apr. 2008 21:42

Jojjj...mene bi raztrgalo da imam poleg sebe osebo s katero se imava rada, pa da mi je seksi in me spolno privlači pa da se je ne smem dotakniti...ma jaz raztrgam vse ketne pa vrata polomim...in ko jo ujamem in dobim v roke :yau: :onceldoc: :raucher:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 08. Apr. 2008 21:53

OT: ryu10kyu - pa tebe pa res orng razganja! Sej veš: ne čakaj pomladi, ne čakaj na maj...tralala :D No, pomlad je že kle, maj pa tut skor :D
Sexy Kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 7. 4. 2008
Kraj: Šentpeter pri Otočcu

Neprebrana objavaNapisal/-a Sexy Kitty » 11. Apr. 2008 16:08

Mislm,da mora biti temelj veze pogovor,pa da se ujameta,iskrenost,...
Ampak brez seksa pa tud ne gre... :oops:
Uporabniški avatar
eagle_eye charry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eagle_eye charry » 11. Apr. 2008 17:17

jz mislim da si ga veckrat probaj predstavljat... 1x bo uspelo, bos vidla ;) bol bo sele hudo ko se bota vidla, bos vidla, cist drugacni filing
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 14. Apr. 2008 22:38

Jz si ne predstavljam, da ne bi seksala s svojim tipom. se mi zmeša
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 15. Apr. 2008 16:14

The Fifth Element napisal/-a:Saj poznate tisti občutek, ko se ti zdi, da je nekdo pravi zate, ko veš, da sta si usojena ..?
Jaz ga poznam že pet let in čeprav nikoli nisva bila skupaj, je on vedno tisti, ki ga imam v glavi vsak dan .. čeprav sem se vmes zaljubljala v druge, so vse te zaljubljenosti minile, ta pa ostaja ..
.. o.k., do tukaj vse klišejsko .. on je zame popoln, čeprav se včasih čudno vede .. ampak .. khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?


po moje to ni ljubezen, ker ce bi bla bi blo kull, moja prijateljica je isti primer.v bistvu ma dobrega prijatelja , in sta tudi sex prijatelja, zdaj pred kratkim sta bila skupaj , pa ni to to!
mogoce ti je idealen kot prijatelj kaj vec pa ne.zakaj pa hoces sploh bit z njim?kaj je tako hudo dobrega?si pomislila da se mogoce samo karatkterno ujameta , sexualno pa ne?
alana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 11. 4. 2008
Kraj: bela krajina

Neprebrana objavaNapisal/-a alana » 15. Apr. 2008 16:39

mogoče si se mu ful zaupala in ga imaš zato bol rada kot da bi do njega čutila kaj več.
jaz sem tako čutila do enega bivšega,ker je bil z menoj ko se mi je zgodilo nekaj groznega in sem mu to zaupala..in od takrat več nisem mogla zamislit da bi se ljubila z njim.ful mi je pomenu in še vedno si želim biti v stiku z njim,ampak ni možno.tako da te razumem.sm veza brez sexa-hm mislim da se on nebi strinjal s tem.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov