Ne predstavljam si seksa z njim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 06. Apr. 2008 12:01

The Fifth Element napisal/-a:Saj poznate tisti občutek, ko se ti zdi, da je nekdo pravi zate, ko veš, da sta si usojena ..?
Jaz ga poznam že pet let in čeprav nikoli nisva bila skupaj, je on vedno tisti, ki ga imam v glavi vsak dan .. čeprav sem se vmes zaljubljala v druge, so vse te zaljubljenosti minile, ta pa ostaja ..
.. o.k., do tukaj vse klišejsko .. on je zame popoln, čeprav se včasih čudno vede .. ampak .. khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?



:gruebel:

Si predstavljaš tisti občutek, ko na forumu postavljaš čudna vprašanja, na katera si dejansko že sama odgovoriš?
Plus, če maš občutek, kot da bi to delala z bratom... Incesti so pogosti, niso pa dobrodošli...
veronika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 30. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a veronika_ » 06. Apr. 2008 12:40

:?
Zadnjič spremenil veronika_, dne 23. Feb. 2011 1:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 06. Apr. 2008 13:03

*lunca* napisal/-a:
Josephina napisal/-a:
CorfuGirl napisal/-a:Tudi pr meni je čist enako..popolnoma vse mi je včeć na njem..vse je super lepo ampak tega si res ne predstavljam da seksala z njim...A ve kdo razložiti to??


Mogoce je pa to smo dobro prijateljstvo..


se podpišem...tut jst sm mnenja da gre tle za eno fuul dobro prjatlstvo,za kj več pa ne!


Morda pa res..sam to prijatelstvo je prišlo tako daleč da sva se začela objemčkat pa lubčkat..nikoli nč več...ker če po pravicoi povem se jaz nikoli nisem predstavljala da bi midva bila kot par...ampak njegova družba..on sam in najna nočna pohajkovanja..res mi je bilo najlepše...ampak pojma nimam zakaj sem bila ful razočarana in jezna ko sva se skregala in če je slučajno kero drugo pogledal...
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Apr. 2008 13:32

Josephina napisal/-a:
[vanessa] napisal/-a:
The Fifth Element napisal/-a:khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?


Isto je z mano. 6 let sm zaljubljena v enga (zame je božantsvo), nikoli ni blo neč, ma si azdnje 3 leta nekako sploh ne predstavljam da bi mela karkoli intimnega z njim (prej s kom drugim k mi je samo na videz všeč).. ne gre se za to da bi me blo sram al pa me ne bi privlaču.. si preprosto ne znam razložit..


6let, pa 18 si stara? :lach:


Ja, kaj je pa tuki tko smešnega? :gruebel:
Od 12.leta sm zaljubljena v njega.. in iz zaljubljenosti je prešlo vse v ljubezn. Ne pravim da že pr 12ih, neki časa sm tudi jst rabla kr niti pri 14ih ne moreš čutit ne vem kašne ljubezni. 3 leta nazaj pa sm ugotovila (pr skorej 16ih), da me ful privlači, samo ni bil moj cilj met kej intimnega z njim.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 06. Apr. 2008 14:40

to je po moje zato, ker še niste dovolj izkušene- pa še noben tip vas no dovolj dobr zrajcu :D

ko bi ble enkrat s tem tipom, ki vas kao privlači ampak ne bi seksale z njim, pol bi pa lah povedale kaj je to- al je sam prijateljstvo, al je kej več.

jst si tut nism predstavljala intimnosti z mojim prvim fantom- zato, ker itak nism še nikol seksala s kom in sploh nism vedla, koko to je ;)
The Fifth Element
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a The Fifth Element » 06. Apr. 2008 14:50

hm .. ne vem .. potem je to zelo čudno prijateljstvo .. kateri prijatelj ti pa še povzroča metuljčke, kako to, da se režim do ušeš, če se spomni name, vseskozi si predstavljam, da me sreča z drugim fantom in je potem ljubosumen, čeprav me je nekajkrat zafrknil, je zame še vedno popoln, človek z njegovim imenom, mi je avtomatično všeč .. in njegova zunanjost .. ah .. lep je kot bog .. enkrat je spal v sosednjem šotoru in spomnim se, da sem se zbudila zelo zgodaj in bila čisto na trnih samo zato, ker je bil tako blizu ..
.. prijatelji pravijo, da sem obsedena .. ampak je ljubezen na prvi pogled .. že peto leto .. in ne znam ga pozabit .. morda ga pa tudi še nočem ..
.. in pa tudi spomnim se nekega intervjuja iz lanskega Cosma .. kako veš, da je to ljubezen? Ker imam prvič občutek, da bi naju lahko zaprli v nek prostor in bi se mi vsak dan še vedno zdel nov in barvit .. on je tisti, s katerim bi šla v Plavo laguno, če razumete .. tisti, ki bi si ga najbolj želela ob sebi, če bi bila na samotnem otoku ali zadnji človek na Zemlji ..
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 06. Apr. 2008 15:08

Kika
Mam dovolj izkušenj s tipi..verjemi da jih mam!Tak da to kar si navedla ziher ni to to..mene on privlači na poseben način..in ob njem se res počutim perfektno...popolno!!!Ful sem na tleh ko si je s kako drugo bllizu pa čeprav vem da nima ta nič,ker ga poznam v dno duše!!Itak bi me pa ubilo če bi zdaj videla da je z drugo v objemu,oz.da ma punco..ma to bi me pa ubilo...
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 06. Apr. 2008 15:59

3 leta nazaj pa sm ugotovila (pr skorej 16ih), da me ful privlači, samo ni bil moj cilj met kej intimnega z njim.


Čaki - tole pa ne gre skupaj - da te privlači ša nočeš bit intimna s to dotično osebo? :eek: :? Če se neznansko privlači, kaj pa bi potem drugega delala z njim kot do da bi se ga nonstop dotikala, da poljubljala, z njim sexala...
Logična posledica privlačnosti je intimnost (beri: sex).

Al ne?!
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 06. Apr. 2008 16:41

Tud jaz sem takoj, ko sem prebrala prvi post, pomislila, da gre tukaj le za prijateljstvo. Ni nujno, da za navadno prijateljstvo. Tudi prijatelji se lahko obozujejo. Ampak seveda na drugacen nacin. Mogoce tako trdim zaradi tega, ker nisem imela se podobne izkusnje, ampak ne predstavljam si, da z moskim, ki ga ljubim ne bi mogla sexati. To bi bil zame en velik znak, da je nekaj narobe. Imam tudi veliko prijateljev, ki so po izgledu simpaticni, vsecni..., pa se nikoli nisem z nobenim zelela sexati. Je pa res tudi, da mi noben od njih ne povzroca metuljckov itd.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 06. Apr. 2008 17:14

A je mogoče ktera razmišljala da gre pri tem za podzavestno delovanje? A ima ta tip mogoče kaj skupnega s tvojim fotrom al pa s katerim moškim, ki ti je bil v življenju blizu? Lahk bi blo tud to. Dost je že to, da ima kako navado isto, pa ga podzavestno primerjaš z očetom in si seveda nad njem totalno navdušena, ampak intima pa itak ne, k bi podzavestno bil to incest.
Nočm neki psihologizirat, ampak sam tak prašam...da vidm če v pravo smer razmišljam...
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 06. Apr. 2008 17:41

Sweet Princess napisal/-a:
3 leta nazaj pa sm ugotovila (pr skorej 16ih), da me ful privlači, samo ni bil moj cilj met kej intimnega z njim.


Čaki - tole pa ne gre skupaj - da te privlači ša nočeš bit intimna s to dotično osebo? :eek: :? Če se neznansko privlači, kaj pa bi potem drugega delala z njim kot do da bi se ga nonstop dotikala, da poljubljala, z njim sexala...
Logična posledica privlačnosti je intimnost (beri: sex).

Al ne?!


Ne znam razložit.. Ma popolno postavo, je dokaj lep na videz, samo nekako si ne predstavljam kej več ku kak poljub.
Mogoče je samo to krivo, da z njim nism doživela neč. Ker se je že zgodilo, da sm hotla it do konca s fantom (s katerim sem bla vsako tolko)k ni mel ne vem kakšne postave, tudi na videz ni bil ne vem kej,.. Pa vseeno so mi kdaj ušle misli h intimnosti z njim.
Sm pa 1000% da do prvega mi je dosti več kot samo prijateljstvo, s tistim pa k sm bla vsako tolko mi je blo pa samo 1 mesec do njega.. Pa še to bolj malo, zaradi prvega.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 06. Apr. 2008 17:47

The Fifth Element napisal/-a:kako veš, da je to ljubezen? Ker imam prvič občutek, da bi naju lahko zaprli v nek prostor in bi se mi vsak dan še vedno zdel nov in barvit .. on je tisti, s katerim bi šla v Plavo laguno, če razumete .. tisti, ki bi si ga najbolj želela ob sebi, če bi bila na samotnem otoku ali zadnji človek na Zemlji ..


ampak po mojem se tko počutiš samo zato, ker še nisi dejansko živela z njim pz. bila njegova punca. vsak človek ima napake in v vsaki zvezi pridejo vzponi in padci. samo v 'namišljeni' oz. idealistični tega ni- kar ti opisuješ.

the fifth element pa corfu girl: sicer nism brala vseh postov v tej temi tko da upam da nam brcnla v temo: a sta že bla kdaj skupej (vsaj lupčki pa to- na način kot par, ne kot prijateljski)? a je on za stvar? al je stvar samo enostranska?
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 06. Apr. 2008 17:52

Midva sva bila res kot par..vsi so mislila da sva skupaj,ker sva se tako obnašala...vsak dan sva se videla,ališala,,skratka bilo je super ..ampak je prišlo nekaj vmes in sva spremenila odnos..tak da zdaj več nevem kaj počne in s kom...pravzraprav mi hudo manjka...čeprav se mučim s tem in bi rada da je vse kot je bilo...ampak še zmeraj sem mnenja da naju ne vidim skup...
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 06. Apr. 2008 18:29

js mam tut prjatla, s kerim sma mela probleme z drugimi, oz jih mama še vedno... vsi ko naju vidijo skupi mislijo, da kej mama... pa med nama ni blo nikol karkoli, pa tut nikol ne bo...
pač je med nama ful močna vez, ko je js ne bi primerjala z navadno prijateljsko, ni pa seksualne privlačnosti... nekateri tipi so pač taki, da jih noro obožujemo, kot potencialne partnerje si jih pa ne znamo predstavljat... pa tut js sem včasih ljubosumna, če se mu kaka punca preveč približa... :? pa sem trenutno (no že eno leto) zatreskana v nekoga drugega...
LOVE hurts
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 06. Apr. 2008 19:15

[vanessa] mal si premlada bla da bi blo kej.. In potem si se prevec oklepala otroskih iluzij.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov