Ne predstavljam si seksa z njim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

The Fifth Element
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 5. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a The Fifth Element » 05. Apr. 2008 19:09

Saj poznate tisti občutek, ko se ti zdi, da je nekdo pravi zate, ko veš, da sta si usojena ..?
Jaz ga poznam že pet let in čeprav nikoli nisva bila skupaj, je on vedno tisti, ki ga imam v glavi vsak dan .. čeprav sem se vmes zaljubljala v druge, so vse te zaljubljenosti minile, ta pa ostaja ..
.. o.k., do tukaj vse klišejsko .. on je zame popoln, čeprav se včasih čudno vede .. ampak .. khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 05. Apr. 2008 19:19

The Fifth Element napisal/-a:khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?


Isto je z mano. 6 let sm zaljubljena v enga (zame je božantsvo), nikoli ni blo neč, ma si azdnje 3 leta nekako sploh ne predstavljam da bi mela karkoli intimnega z njim (prej s kom drugim k mi je samo na videz všeč).. ne gre se za to da bi me blo sram al pa me ne bi privlaču.. si preprosto ne znam razložit..
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
((LoL!TA))
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 26. 6. 2007
Kraj: new york

Neprebrana objavaNapisal/-a ((LoL!TA)) » 05. Apr. 2008 19:28

poznam ta občutek...to je to da te eni pač ne privlačijo tud spolno ampak te samo telesno...prave rešitve pa ne poznam, to je samo moje mnenje!!!
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 05. Apr. 2008 23:25

Hmm...čudno. Jst tega še nisem doživela.
Mogoče zato,ker niste ble v zvezi z njim?? ne vem...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2008 9:34

Si točno znam predstavljati ta občutek oz. čustva. Tudi sama sem bila dolgo časa zaljubljena v nekoga, ko ga nisem dosti videla ali pa ga nisem mogla imeti, sem se vmes zaljubila v druge, a zaljubljenosti do njega me ni nikoli minila (tudi če ga sploh nisem videvala, sem mislila nanj, ker je bil tako karizmatičen, da se je vedno znova v mislih vračal k meni). Nisem pa si predstavljala kako bi bilo, če bi bila tudi intimna. Do tega pa mi enostavno ni bilo, pa ne vem zakaj.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 06. Apr. 2008 9:40

Tudi pr meni je čist enako..popolnoma vse mi je včeć na njem..vse je super lepo ampak tega si res ne predstavljam da seksala z njim...A ve kdo razložiti to??
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
h3x0r89
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 106
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a h3x0r89 » 06. Apr. 2008 9:41

Pomoje taka ljubezen ne more obstat .... razen če ni motena zaradi kake bolezni ... sej razumete ...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 06. Apr. 2008 9:44

Res je ja... nekje se ustavi, ker tole ne more laufat. Če ne zaradi drugega potem zaradi tega, da s partnerjem ne moreta imeti otrok. Pa tako ali tako zveza ne more trajati, ker imamo vsi potrebo po intimnosti. Je pa zanimivo, kako lahko do vsakega čutiš nekaj drugega. Nekoga vidiš samo simpatičnega in zanimivega, nekdo te privlači kot magnet, nekdo tatretji pa spet na drug način... težko je razložiti. :)
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 06. Apr. 2008 10:06

Zelo zanimiva dilema - ljubezen bez sexa se imenuje platonska ljubezen.
Kako lahko ljubiše nekoga brez da bi si želel sexa z njim?
Moj edini nasvet bi bil da ga poskušaš pozabit...Kako pa ne vem.
A ni dejstvo: zaljubljenost - ljubezen - sex? Ok, v kakršnem koli vrstnem redu že, to naj vsaj presodi sam...ampak vseeno...Če ti ne nekdo neznansko všeč pomeni da tudi spolno privlači, al ne? :? Zakaj bi mi sicer bil všeč če ga ne bi nekega dne želela med rjuhami?
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 06. Apr. 2008 10:13

Mene to spominja na une "osnovnošolske ljubezni" :P
Takrat še nismo mislili na take reči, a ne. Res se trudm razumet, ampak mi ne gre najbolje :?
Ti pa svetujem da to osebo pozabiš.
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 06. Apr. 2008 10:25

u, prvič slišim za take občutke :) Sam sicer je pr meni nekaj podobnega.. Nekdo me že nekaj časa karakterno in na notr ful privlač.. Njegova zunanjost mi pa niti najmanj ni všeč..
Uporabniški avatar
tamala24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 8. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tamala24 » 06. Apr. 2008 11:01

no naj ti prvo povem da vem kako se počutiš. sem bila namreč na istem kot ti približno dve leti...imela sem ga noro noro rada, počela z njim vse kar je možno....nikoli pa nisem pomislila da bi spala z njim. ne vem zakaj, ampak tako kot ti praviš, ni me privlačil na tak način.

boš pozabila, ne tako hitro, ampak boš pa ga.

me pa zanima koliko časa se ti to že dogaja in če sta še vedno v stikih?
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 06. Apr. 2008 11:20

[vanessa] napisal/-a:
The Fifth Element napisal/-a:khm .. ne predstavljam si seksa z njim .. ko premišljujem o tem, imam občutek, kot da bi to delala z bratom .. grh ..
.. pa še sram bi me bilo .. ne bi se sploh sprostila ..
.. kaj naj bi to pomenilo?


Isto je z mano. 6 let sm zaljubljena v enga (zame je božantsvo), nikoli ni blo neč, ma si azdnje 3 leta nekako sploh ne predstavljam da bi mela karkoli intimnega z njim (prej s kom drugim k mi je samo na videz všeč).. ne gre se za to da bi me blo sram al pa me ne bi privlaču.. si preprosto ne znam razložit..


6let, pa 18 si stara? :lach:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 06. Apr. 2008 11:22

CorfuGirl napisal/-a:Tudi pr meni je čist enako..popolnoma vse mi je včeć na njem..vse je super lepo ampak tega si res ne predstavljam da seksala z njim...A ve kdo razložiti to??


Mogoce je pa to smo dobro prijateljstvo..
Uporabniški avatar
*lunca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 17. 3. 2008
Kraj: Somewhere Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a *lunca* » 06. Apr. 2008 11:28

Josephina napisal/-a:
CorfuGirl napisal/-a:Tudi pr meni je čist enako..popolnoma vse mi je včeć na njem..vse je super lepo ampak tega si res ne predstavljam da seksala z njim...A ve kdo razložiti to??


Mogoce je pa to smo dobro prijateljstvo..


se podpišem...tut jst sm mnenja da gre tle za eno fuul dobro prjatlstvo,za kj več pa ne!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov