Na čem sploh sem??

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 26. Feb. 2016 14:19

Ja, glede na njen primer sem bla itak mal off topic.

Če se srečujeta, se strinjam, da bi jo lahko vsaj ogovoril in naredil nek korak dalje v tem njunem stiku. Sramežljivost, morda...ne bi rekla, da je to samo bullshit izgovor. Poznam osebno tipe, ki so bili vedno molčeči in zmrznili, ko bi morali kaj naredit ali ogovorit punco, ki jim je bla všeč. Kaj v takem primeru naredit? Hja...nič se ne da ker to ni tvoj problem, razen tega, da mu daš jasne signale, da ti je všeč, kar pa si itak že storila. Vse ostalo je na njem.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Feb. 2016 15:32

meni je samo chat nekaj mesecev brez takojšnjih pijačk, smiseln, če se dva spoznavata prek interneta. ker rabiš zgradit neko zaupanje, občutek, s kom se boš srečal v živo, še posebej za ženske, ki ne vejo kaj bi imel tip lahko za bregom. eni zaupajo prej, eni hitreje.
če se pa dve osebi že mal v živo poznata, vsaj na videz, imata skupne prijatelje, se mi zdi pa da se precej hitreje prebije led.

meni se tudi zdi možno, da je sramežljiv, je razlika ali se družiš s prijatelji ali pa s punco, ki bi lahko bila nekaj več. sploh če so zraven prijatelji, bo težko kej več rekel.

če ti je zares všeč, malo pritisni, direkt vprašaj (prek neta) ali mu je nerodno, ali mu ni do tega.. naj se razjasni. če ti pa ni res neki poseben ali se noče razjasnit o tem, pa brezveze vztrajat še naprej.
hej norci :)
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 26. Feb. 2016 21:40

^ En mesec spoznavanja (ali več) preko interneta je meni nesmiselen. En teden bi načeloma moralo zadostevati, ker mislim, da je to čas, ki zadostuje, daj vsaj površno spoznaš človeka. Ne vem kako bi izgledalo to, ko bi se po mesecih aktivnega dopisovanja preko spleta, srečala iz oči v oči oz. o čem bi se sploh lahko pogovarjal, verjetno sta vse teme že prežvečila, ali pač?

Kdo pa sploh čaka nekoga nekaj mesecev? Če se že za prvo pijačo ali nekaj v tem stilu ne uspeš dogovoriti-kako točno bi naj potem izgledala veza s takšnim človekom?
Jaz sem za te stvari čisto preveč nepotrpežljiva, nesorazmerje med interesom dveh ljudi pa zagotovo ni preveč obetavno. Kot je napisala Exit- če nekomu je do tebe in ima željo, bo za to nekaj naredil. Tako pač je.


Se strinjam v popolnosti. Ne morem in nočem verjeti, da je nekdo toliko zaposlen, da si ne more vzeto časa niti eno urco v enem mesecu, sploh pa za punco, ki mi je res všeč.


Danes sem bil na zmenku, s punco, ki sem jo spoznal preko spleta za zmenkarije, ki je bil katastrofalna polomija... Očitno te spletne zmenkarije res niso zame. In očitno je tisto "staromodno" spoznavanje še vedno najboljše, ker si z osebo v neposrednem stilu in dejansko opaziš vse stvari, katere lahko prikriješ preko dopisovanje preko spleta.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Feb. 2016 22:11

jah, jaz npr. rabim velik zaupanja da se nekomu pokažem pod tem nickom, ker pač razkrijem velik občutljivih o sebi, zato moram to zaupanje dobit prek neta, kar nekaj časa traja. kadar pa nisem pod tem nickom mi je pa že ena ura chatanja dovolj da se v živo spoznavam in gre od tam naprej.. ali takoj izveš o meni vse in šele ko ti zaupam, ime in obraz ali pa takoj izveš moje ime in videz, pa šele skozi čas, ko ti zaupam, izveš vse o meni :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 26. Feb. 2016 22:41

Mislim, da si bo prava oseba zate vedno vzela čas. Če si pa ne more, potem pač ni zainteresirana, move on. V kolikor začne nekaj mutiti z raznimi izgovori, je čas, da greš naprej na naslednjo osebo. Uf, kolikokrat se je že zgodilo, da sem vztrajal pri puncah, pri katerih nisem bil prepričan, ali so res tako zaposlene ali pa hočejo, da vztrajam. Izkazalo se je, da vztrajanje doseže ravno nasproten učinek od zaželenega, tako da dejansko postaneš manj zanimiv. Če je, je, če ni, ni. Tukaj je zadeva zelo črno-bela.

emanuela napisal/-a:Kdo pa sploh čaka nekoga nekaj mesecev? Če se že za prvo pijačo ali nekaj v tem stilu ne uspeš dogovoriti-kako točno bi naj potem izgledala veza s takšnim človekom?
Jaz sem za te stvari čisto preveč nepotrpežljiva, nesorazmerje med interesom dveh ljudi pa zagotovo ni preveč obetavno. Kot je napisala Exit- če nekomu je do tebe in ima željo, bo za to nekaj naredil. Tako pač je.

Točno tako. Za pravo osebo se vedno najde čas.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Feb. 2016 22:57

men je smešno, kadar se začne punca nehat pogovarjat, celo ignorirat sporočila včasih, čez dva meseca (ko jih kak tip zavrne, ali pa jim zapaše malo romantike in rabijo instant čustva) pa kliknejo kej v stilu "hej, a si kar pozabil name" :D

se mi je ap tudi že zgodilo, da sem punci takoj dal vedet, da me ne zanima, pa sva vseeno ostala v stiku, in bolj kot sem bil hladen, bolj je bila ogreta zame.. to je pa tisto igranje pač :P kar je dostopno ni privlačno, kar je nedostopno je privlačno..

z eno ko sva se pogovarjala, je ene dvakrat rekla d anima časa za pijačo, enkrat sem pa povedal dober vic in me je sama povabila :D na žalost me ni več zanimala. če bi me, bi pa šel, poguglal še par dobrih vicev in kupil kondom :P

da no bo offtopic.. koliko pa sta stara (beautifulme in ta sramežljivko al whatever)?
hej norci :)
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 26. Feb. 2016 23:39

Tudi jaz, tako kot ostali, svetujem, da ga pusti pri miru in pozabi nanj. Verjetno taka miselnost pride z leti in izkušnjami ... Zase vem, da se mi ne da več čakat in se red držim pravila, da če mu je kaj do mene, bo že našel čas za druženje. In se obrestuje :D

Sem se nekoč tudi sama dopisovala z nekom, čisto iz firbca. Meni je bilo jasno, da med nama nikoli ne bo nič, ker mi fant res ni bil všeč, pa sem kljub temu odpisovala (in mu dajala lažno upanje). Verjetno zato, ker mi je bilo všeč, da nekoga zanimam, še bolj pa zato, ker nisem do takrat še nikogar spoznala prek interneta in sem imela zadržke do tovrstnega načina spoznavanja. Pri sebi sem si ves čas govorila, da sem ga morda prehitro odpisala in je čisto ok fant...ampak mi res ni bil všeč. Kaj češ ... Za pogovarjat je bil pa ful fajn in res je postal dober prijatelj - ampak kaj, ko to njemu ni bilo dovolj. Mislil je, da si bom sčasoma premislila, ampak si nisem in potem je kar naenkrat prekinil stike.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 26. Feb. 2016 23:52

Ananhas napisal/-a:Poznam osebno tipe, ki so bili vedno molčeči in zmrznili, ko bi morali kaj naredit ali ogovorit punco, ki jim je bla všeč. Kaj v takem primeru naredit? Hja...nič se ne da ker to ni tvoj problem, razen tega, da mu daš jasne signale, da ti je všeč, kar pa si itak že storila. Vse ostalo je na njem.

Kaj pa naj bi tak tip naredil?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Feb. 2016 12:18

^^ delal na samozaupanju in samozavesti, logično. Odnos tvorita dva, ne bo se mu ženska vrgla v naročje.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Feb. 2016 16:27

Kako izgleda molčeč tip in kako je izgledalo, ko so tisti tipi zmrznili? Kako so izgledali ženski signali?
In zakaj misliš, da ženska ne more storiti kaj več?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Feb. 2016 17:02

kdor ma interes, gre naprej, dokler ne ugotovi če ima druga oseba interes ali ne.
jaz sem tak, da se bolj nazaj držim, ampak kadar mi je kakšna punca simpatična in vidim, da je tudi sramežljiva, mi to da pogum in grem korak bližje :)
verjamem da ženske odbije, če morajo namesto tipa zbirat pogum.. ampak a ni fora vse te promocije enakosti itd. ravno to, da spol nima veze pri teh stvareh? ne moreš nekega feminizma podpirat, hkrati pa neke tradicionalne moško-ženske vloge pričakovat. ni fer :P eni moški so sramežjivi, drugi pogumni, isto je pri puncah. in nič ni narobe s tem. če je nekdo okol mene sramežljiv, mi je to všeč, ker tako vem, da me spoštuje in noče mi noče dat slabega vtisa o sebi. jasno ker prvi vtis nekak največ pove, smo najbolj sramežljivi ob prvem stiku.

smešno mi je pri puncah, ki hočejo nek pogum od tipov, potem se pa pritožujejo in jih prizadane, ko gre njihov pogum predaleč :P
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Feb. 2016 17:50

Mataio, že beseda ti pove kako izgledajo oz. se obnašajo taki ljudje.

Saj imajo ljudje lahko različne negotovosti ali življenjska ozadja ampak na tem morajo delati, če hočejo napredovat. Ne moreš vse drugi osebi prepustit. Pomaga tudi, če drugi osebi to omenijo, da ve pri čem je in, da ne gre za to, da jim ni všeč. Če slučajno pri kom v tem tiči problem.

Nikjer nisem napisala, da mora samo moški dat pobudo. Ravno to sem napisala, da morata oba pristavit nek delež, da se odnos razvije dalje. In ona je napisala, da mu je že velikokrat dala vedeti, da ji je všeč. Ne vem kaj več bi neka oseba lahko storila v takem primeru - pa ni odvisno od spola, lahko bi bile tudi obrnjene vloge.

Torej kaj ti misliš kaj več bi oseba lahko storila (nima veze ali gre za punco ali fanta)?

Ne more ga/ jo kar prijet za ovratnik in pritisnit ob steno in ga vprašat "noo povej že enkrat, sem tudi jaz tebi všeč ali kaj hočeš?? haa? :player: :D

Skratka, tako moški kot ženske imajo svoj ponos in nihče se ne bo v nedogled "ponujal" nekomu, če ta druga oseba ne stori nič, da bi se kaj razvilo.
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Feb. 2016 17:57

Če je tip sramežljiv, mu lahko ona pomaga. Npr. če se spogleduje z njim, on si pa ne upa pristopit, lahko ona naredi še korak naprej in pride k njem.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Feb. 2016 18:04

Lahko
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 27. Feb. 2016 18:10

to se strinjam, v nedogled ne more nekdo pričakovat, da bo ohranjal interes.. vsak ima neko mejo, kdaj se bo nehal trudit.
hej norci :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov