mosko razmisljanje?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kufer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kufer » 17. Apr. 2008 19:03

kaj pomeni ko ti fant reče: zelim ti vse lepo v zivljenju, si ful fajn punca, bedno mi je ker moram izbirati med dvema ..samo po dolgem pogovoru z bivso, sem se odločil,da nama dam se eno priloznost.(po dveh letih). zal mi je ,samo ne morem se dobivati z obema.

to pomeni da je konec upanja zame,kajne. po tem se fant ne oglasi več...ponavadi je vedno tako, da v drugo veza uspe,ker obadva znata premagovati tezave ki jih prej nista znala.
saj bom scasoma pozabila,vem da ne smem več upati...
kaksne so pa kaj vase izkusnje ?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 17. Apr. 2008 19:06

To pomeni da je nekaj časa razmišljal kako naj se te na eleganten način znebi da te ne bi prizadel...povedal je okoli ovinka direkt midva s bivšo bova spet skupaj ti pa odpadeš iz igre

Vem da boš pač še lažna upanja nekaj časa imela, pa safer furala pa ne vem kaj...ampak tako pač je...in boš morala zdaj čez obdobje ki si ga nisi želela...zdaj edino kar ti bo v olajšanje je to, da je poletje pred vrati in bo lažje čez krizo priti kakor da bi bila zima in okoli novega leta :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Apr. 2008 19:19

Jp, je že ryu10kyu povedu vs point :D .

Na mau lepši in bolj blag način je okranclau stauk "ne potegneš mi več, čao mala, več sreče prihodnjič".

Vem, da ni fino slišat, ne prvo, ne drugo, ampak je biu saj tok fer (žou jih čist preveč noče/ne upa bit), da ti je povedu, da vaju ne vid več skp in da se je odloču za drugo.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
kufer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kufer » 17. Apr. 2008 19:21

hvala za odgovor...vem da je tako. ja, vem da bom prebolela...ampak vseeno se mi porajajo vprasanja kot so.... pa zakaj potem nista razcistila ze pred enim letom, ali pa pred parimi meseci, sele sedaj, ko sva bila v lepi vezi, ki bi obetala prihodnost.. sama nikol ne grem v vezo, če mislim na drugega, ni fer do tega drugega. se to mi je rekel, da se sedaj nekaj časa ne bova mogla dobivat ali slisat, ker bi rad resil kar takrat ni znal...zakaj ni direkt povedal...zdaj se ne bova več videla in slisala.. in da mu komot se kaksen meil napisem.... samo tega seveda ne bom storila, naj se sama dva zmenita kako naprej... to ni moja stvar. dal je priloznost bivsi, ne meni.
joj, fantje fantje.. nič, moram čimprej prebolet. in pozabit.

pa hvala .
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 17. Apr. 2008 19:32

Zakaj nista razčistla takrat ...

Hja, lahko sta "razčiščevala" umes, tut/čeprou če je biu on s tabo, obstaja možnost, da se je njuna zveza končala zarad kšne banalnosti, on se je spravu u novo (s tabo) in čeprou je ta lepo uspevala (saj to si jo tko vidla), ga je matrala tista banalnost al pa zgolj in preprosto biuša bejba (in stvari, povezane z njo), ni dvakrat za rečt, da je dotična sama od sebe uletela "nazaj u njegou lajf", zašpilala na karte, k so užgale že prvič in model je pogoreu ...

Moj (prvi) biuši je končou z mano, si takoj najdu drugo, umes pa (vs cajt njune - kvazi - zveze) mene "mrcvaru" (sms-i, klici, lepe novoletne želje, obljube in stauki ala "zame boš vedno najbolša" ...). Z njo je končou, spet za trenutek mene najdu, si premislu, šou k tretji ... :roll: :? Nimaš kej.

Drži se :knuddel: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
kufer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kufer » 17. Apr. 2008 20:20

o Aloha, si me kar spravla ze v boljso voljo, čeprav bom rabila se ene par dni, da bom tista "stara jaz".
mi je povedal zakaj sta se razsla takrat s to punco...zaradi razdalje,ker je studirala v drugem kraju..sedaj pa je nazaj prisla, in ja... očitno ga tudi ona ni pozabila, in ga je spet zagrabila.
vem zakaj je izbral njo,ker jo je poznal dalj časa kot mene,,mene le pol leta, njo 2leti...in mu je bolj ziher se spet z njo zaplest..

no sej vam ze utrujam, samo mi pomaga da dam to ven iz sebe.

bed mi je,ker sem izpadla iz te igre, ker sem bila le ena vmesna varianta, da je on nasel pot do svoje bivse...ker fant je res cool, bil je iskren do mene,to moram rect.
no bom nehala nakladat zdaj.
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 17. Apr. 2008 21:21

Ti si kr daj duška in se izpovej!

Sicer te jst čist razumem ker sem bla v podobni situaciji. Ah joj :? Pač je treba prebolet, res ni drugega zdravila. No, mogoče pa je-ČOKOLADA :D :D :D
Vso srečo!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 17. Apr. 2008 21:23

Čokolada, shake čokoladni, bale sladoleda, čips...smiljenje sami sebi...bes do njega in pljuvanje čez celotno moško raso...vse to ti bo olajšalo in izboljšalo življenje :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 17. Apr. 2008 21:26

vsemogočna čokolada pozdravi vse, sploh težave v ljubezni :D:D
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 17. Apr. 2008 23:43

Zakaj ste zenske tok obsedene s cokoloado.
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 18. Apr. 2008 3:10

Zao, ker je dobra :wink:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 18. Apr. 2008 7:29

Čokolada je zakon!!!!

Pa sej ne rečem da je rešitev...ampak...je pa dobra :D
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 18. Apr. 2008 7:50

zato ker reši vse probleme, pa še dobra je :D
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 18. Apr. 2008 11:08

ja definitivno ti je na lep način dal vedet, da bo z bivšo ponovno probal in ti imaš poletje pred seboj, da uživaš in spoznavaš ljudi...

Ne čudi pa se, če se zgodba z njegovo bivšo ne izzide in bo potem mogoče trkal na tvoja vrata (zame osebno na pol počen lonec ni nikoli tak kot nov) in velikokrat se izkaže da je ponovni začetek z bivšo/bivša samo sprijazniti se , da je res konec in DA NE GRE VEČ...
Ashlee.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 16. 3. 2008
Kraj: In his song.

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee. » 18. Apr. 2008 14:05

Nism hotla odpirat nove teme, zato sem bom kr sem mal prislinla :D
mene tud neki zanima glede moškega razmišljanja..in sicer..obstaja en, ki ko vidi da sm s kolegicami sploh ne pristopi do mene, me ne pozdravi, nič.totaln ignor..ko pa vidi, da sm sama se pa takoj zaplete v vse mogoče pogovore in je cel prijazen in pocukran. pa rečmo da sma nasplošno kolega.
mislim, a je res težko tud ko sm v družbi, pristopit do mene in me pozdravit :roll:
So give me your forever.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]