Moške erogene cone

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 30. Jun. 2007 19:32

hmm...zanimivo :D men se zdi d usak tip pali na masažo, nej si bo to masaža hrbta, nog, stopal... najbl pa gležni užgejo
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
LitLgrL.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LitLgrL. » 01. Jul. 2007 0:58

mojemu fantu je zelo všeč rahlo božanje, ko se dotikava z ustnicami. nežni poljubi.. všeč mu je tudi grizljanje ustnic .
vzburja ga krožno lizanje po glavici penisa.. ves je zrajcan ko mu delam to ;)
wanna fuck.. now!. *
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 01. Jul. 2007 12:43

ja mene zanima kako je s temi prsti u rit :D je kera že probala? pa tist predel med jajčki pa ritjo je baje tud erogena cona. tam nej bi bil dosti že kakšno močnejše masiranje... tipi povejte
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 01. Jul. 2007 13:57

^^ lol.
Mja ne bi ti znau povedat :oops: :D , kako je s tem. Naj bi tam bila G točka..v riti. Kaj je že neka žleza al neki..pismo vsakič pozabim kako se imenuje. U galvnem med jajci in ritno luknjo..je neki za masirat ampak morš znat..in v riti tudi..menda se da samo z "molžo" tistga k ne vem kako se imenuje spravit tipa do erekcije. Nism poskusu. :D
Drgač pa menda je zato gayom čist kul..zarad tistega kr..mu pri penetracija še vzdraži tisto. Again, nism poskusu..
Poskusi pr fantu..mal poglej u knjigo kje naj bi bilo.. :D pol ga dej. Če se bo upiral reči da..to ni gayevsko...hah :D

P.S. Ko se kdo spomni kako se tisto imenuje, naj napiše..pol pa sam zamenjajte moje "tisto" in "tistega" s to besedo.

O vem pa še neki..med izlivom..se tisto..oz...rit..začetk riti..tm notr no kjer naj bi bila ta stvar..začne krčiti al na nek tak način..in stiskati..ma poskusi. :D
Aja pa še neki..za kao prodret v anus (strokovno) :D , je isto k pr puncah..da morš bit sproščen..se pravi..sproščen bit in met erekcijo..mislim da to ne gre..kr se mi zdi da med erekcijo je bolj al manj tm stisnjeno. In je težje prodret notr..in pol ga bo bolelo. Tko da prej..pol nej se mu dvigne..ma ne vem glej probi..jst ne bom. :D
Uporabniški avatar
sm00tka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 10. 12. 2007
Kraj: medvode

Neprebrana objavaNapisal/-a sm00tka » 05. Mar. 2008 19:24

men je pa ful neumno, k ga povsod žgečka... mislm notranja stran stegn, trebuščk, vrat tut nekak...za ušesa nekak kr nevem kako nju se spravm... edino nipli mu ful sedejo, sam jz bi še kj druuzga :P ... kaj delate ve, če jih use ful žgečka :?

aja tisto okol rite...no, tega pa nebi glih še zdej, k nenak nebi še tm rofkala nč :D
...Don't you see your dreams are right in the palm of your hand...
Uporabniški avatar
Slatkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 10. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatkica » 06. Mar. 2008 16:24

Kosmo_s_Kjem napisal/-a:^^ lol.
Mja ne bi ti znau povedat :oops: :D , kako je s tem. Naj bi tam bila G točka..v riti. Kaj je že neka žleza al neki..pismo vsakič pozabim kako se imenuje. U galvnem med jajci in ritno luknjo..je neki za masirat ampak morš znat..in v riti tudi..menda se da samo z "molžo" tistga k ne vem kako se imenuje spravit tipa do erekcije. Nism poskusu. :D
Drgač pa menda je zato gayom čist kul..zarad tistega kr..mu pri penetracija še vzdraži tisto. Again, nism poskusu..
Poskusi pr fantu..mal poglej u knjigo kje naj bi bilo.. :D pol ga dej. Če se bo upiral reči da..to ni gayevsko...hah :D

P.S. Ko se kdo spomni kako se tisto imenuje, naj napiše..pol pa sam zamenjajte moje "tisto" in "tistega" s to besedo.

O vem pa še neki..med izlivom..se tisto..oz...rit..začetk riti..tm notr no kjer naj bi bila ta stvar..začne krčiti al na nek tak način..in stiskati..ma poskusi. :D
Aja pa še neki..za kao prodret v anus (strokovno) :D , je isto k pr puncah..da morš bit sproščen..se pravi..sproščen bit in met erekcijo..mislim da to ne gre..kr se mi zdi da med erekcijo je bolj al manj tm stisnjeno. In je težje prodret notr..in pol ga bo bolelo. Tko da prej..pol nej se mu dvigne..ma ne vem glej probi..jst ne bom. :D


Verjetno misliš prostato? :)

Mah ... mojega kr zanima kaki filing je tam, ampak vedno, ko hočem probat, ga začne ful žgečkat. :lol:
Uporabniški avatar
*daddy's girl*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *daddy's girl* » 06. Mar. 2008 17:22

Sexy_back napisal/-a:Grizenje ušesa....BINGO! :wink: :P
:ja: in pa notranja stran stegen,ter vrat :P
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 06. Mar. 2008 20:54

sm00tka napisal/-a:men je pa ful neumno, k ga povsod žgečka... mislm notranja stran stegn, trebuščk, vrat tut nekak...za ušesa nekak kr nevem kako nju se spravm... edino nipli mu ful sedejo, sam jz bi še kj druuzga :P ... kaj delate ve, če jih use ful žgečka :?

aja tisto okol rite...no, tega pa nebi glih še zdej, k nenak nebi še tm rofkala nč :D


mene tudi to zanima ... ker zdajšnjega res povsod žgečka in mi je kar malo smotano, da se lahko samo z eno erogeno cono ukvarjam. :P
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 06. Mar. 2008 21:10

Moj ima samo eno in edino tisto "ta čitno" erogeno cono :D
Če mu po ušesnih mešičkih šarim ga žgečka, okrog vratu sploh ne smem k mu mimogrede kšn flekc nardim - tega pa sploh ne mara (ups :P ), božanje stegen nima ne vem kakšnega posebnega efekta. Da bi mu pa kaj okrog ritke šarla pa itaq odpade. Sem ga zadnjič prepričala, da mi pusti da ga malo po presredku božam, pa je ugotovu da mu ne paše, tko da...Klasika pa smo zmenjeni :D
Uporabniški avatar
br0ken heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 16. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a br0ken heart » 06. Mar. 2008 21:26

Pri mojem odpadejo razno grizenje uses, poljubljanje vratu.. Ful je brezvezn kaj se tega tice :lol: Ceprav pol ko cist not pade, mu pase vse :P
Med seksom pa mu pase to, da ga z nohti nezno praskam po hrbtu.. Je na1x celi obdan s kurjo kozo :lol:
Hello, 911. I''m on fire!
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 06. Mar. 2008 22:01

Mojmu je všeč vsak poljubček bilokje ;), mislim pa, da je najbolj nor na poljubčke na ušesku in grizljanje le-teh, ostalo pa naj ostane skrivost :)
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 06. Mar. 2008 22:03

smoTka* napisal/-a:En lep pozdrav vsem! :D Mene pa zanima, ka moške najbolj vzburja... ampak tuki odmislimo sex... Lizanje, grizenje... katerih delov telesa? Kaj jim je najbolj ušeč?
Hvala za odgovore :D :D priidni botte***


Če je prava ženska je vsak dotik erogen in vzurljiv...lahko je tudi samo mimika ali pa pogled osebe, pa te zakuri...vse je v možganih in energiji! :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 06. Mar. 2008 22:08

ma .. vrat. pa verjetno vsi deli telesa, sm mal je treba domišljijo uporabit kako pa to :D :D !! heheh
Uporabniški avatar
ice-red
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 60
Na forumu od: 4. 2. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a ice-red » 03. Apr. 2008 21:41

punkie_ napisal/-a:ja mene zanima kako je s temi prsti u rit :D je kera že probala? pa tist predel med jajčki pa ritjo je baje tud erogena cona. tam nej bi bil dosti že kakšno močnejše masiranje... tipi povejte


lohka ti povem, da mam jest zej enga, ka mu to ful paše in je ves razgret ko mu začnem to delat. mi je sam povedav da mu to ful sede, in ga komot sm s tem prpravš do vrhunca

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov