Mogoče ima tipa, kaj naj naredim

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Mar. 2008 20:15

Mah, mene je itak pouhn forum :D .

Drgač pa Jošt, kako nej pol mi vemo, kam nej jo peleš?!
Bowling se pa men ne zdi plac za zahtevne, ti sploh ne veš, kaj je resnično zahtevna bejba :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Mar. 2008 20:17

jošt napisal/-a:ryu10kyu to se pa ti zlo zlo motiš :!: :!: To se pa ne morm strinjat s tabo.Ženske so zelo zelo zahtevne.Odvisno kakšna je.Ene so, ene niso.Tale je zlo zahtevna.Če bi mi moški vedl kaj ženske mislijo, nam bi blo 1000 x lažje


Ok...če je ta punca tako zahtevna...in si želi že v začetku od tebe več kot samo en lep klepet in sprehod v naravi...razmisli o tem ali si pripravljen biti s tako osebo dolgoročno? Ali si želi iti s teboj ali si želi iti nekam pa boš pač ti poleg? Valjda veš kaj ti želim povedati :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Mar. 2008 20:19

Aloha napisal/-a:Mah, mene je itak pouhn forum :D .


Mah...saj zato te imam že zdaj dosti :lach: Kje še da grem potem gledati za nazaj kaj si kaj pisala in kaj ne :knuddel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
jošt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 27. 3. 2008
Kraj: Ljubno

Neprebrana objavaNapisal/-a jošt » 27. Mar. 2008 20:24

Prvo tebi Aloha, ni res plac zahtevn, je pa igra zahtevna, da ti uspe narediti z eno potezo strike, tolk da ves.kot drugo ryu10kyu, sem pripravljen biti s tako osebo dolgoročno, ker vem kaj hočem.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Mar. 2008 20:27

jošt napisal/-a:Prvo tebi Aloha, ni res plac zahtevn, je pa igra zahtevna, da ti uspe narediti z eno potezo strike, tolk da ves.kot drugo ryu10kyu, sem pripravljen biti s tako osebo dolgoročno, ker vem kaj hočem.


Ne veš pa kaj sem ti jaz hotel povedati :)

Naredi kar želiš...očitno si že tako suveren sam vase in v svoje odločitve, da se boš sigurno pravilno odločil :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 27. Mar. 2008 21:47

Kaj če jo pelješ na bowling imata namen cel večer strike izvajat? :lol: Če je bejba kokr tok zagreta ji bo vseen kje sta.
lucero
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lucero » 27. Mar. 2008 21:48

Mah verjetno si ji kr všeč, če te skozi kliče, sam po moje rabi potrditev, da je tudi ona tebi všeč...noče zapustiti tipa, da bi se s tabo sam mal pozabavala ali pač.......js tudi s svojim nism zadovoljna, pa priznam , če bi se mi ponudila kaka dobra prilika jo ne bi spustila.....
Kam jo peljat...hm odvisno kaka ženska je...morda v kino al pa na kak drinkič za začetek....
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 27. Mar. 2008 22:25

jošt napisal/-a:Prvo tebi Aloha, ni res plac zahtevn, je pa igra zahtevna, da ti uspe narediti z eno potezo strike, tolk da ves.kot drugo ryu10kyu, sem pripravljen biti s tako osebo dolgoročno, ker vem kaj hočem.


Stari je**š strike, pejta raj na biljard....(bo šlo vsaj neki v lukne) :lol:

Drgač pa logično potuhti kakmu tipu se babe lažemo, da mamo deca :D
Namig: takmu k bi delu strike na prvem zmenki, jao bože :twisted:
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 28. Mar. 2008 1:51

hahahaahhahahhaa..nasmejal sem se do solz(dobesedno) pri tem striku njegovem...vse je tak logično da brezveze..rekla je da ma tipa zato ker si kreten(tud to dobesedno)..pač nisi se rodil kot tip hahaha
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 28. Mar. 2008 6:41

kaj pa ce ta ma ona samo za dobrga prijatelja....da ti powem eno skrivnost kje je dobr peles jo v kafic kjer mors po moznosti z dvigalom in k sta v dvigalu jo zazvljai pa bos vidu..sj cene pa nerabs v dvigalu pa tko ane k bosta na kafici jo mal pali i pol zazvali.sj ni vazn sam mors znat z zenskam:D men to vedno uspe s kero kol grem vn haha tud ce ni dvigalo:Dtako da teh tezav nimam:D
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2008 7:58

Shmeky napisal/-a:da ti powem eno skrivnost kje je dobr peles jo v kafic kjer mors po moznosti z dvigalom in k sta v dvigalu jo zazvljai pa bos vidu..sj cene pa nerabs v dvigalu pa tko ane k bosta na kafici jo mal pali i pol zazvali.


Če bi mene tipo meni nič tebi nič zažvalil, ko bi se sploh prvič srečala, dobi od mene edino en ''focn''. :D
Naj se najprej raje prepriča, kaj bi ona sploh rada od njega.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 28. Mar. 2008 8:30

jošt napisal/-a:Prvo tebi Aloha, ni res plac zahtevn, je pa igra zahtevna, da ti uspe narediti z eno potezo strike, tolk da ves..


če je buckasta, da se ne boš zmotil ter ji rekel, naj se postavi na stezo namesto keglja! :D

poglej, v dosedanjem pogovoru si verjetno ugotovil, kakšni so njeni interesi...in na podlagi tega se boš odločil, kam jo boš peljal...če ti je zaupala, da obozuje čokolado, naj bo čokolada pozornost na prvem zmenku, itd, itd...

naj grem jaz namesto tebe na zmenek??? :D
jošt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 27. 3. 2008
Kraj: Ljubno

Neprebrana objavaNapisal/-a jošt » 28. Mar. 2008 9:11

Lucero praviš, da nisi najbolj zadovoljna s svojim.Praviš tudi, če bi se ti ponudila kaka dobra prilika je ne bi spustila.Am, am?Kakšna si pa ti?Sej si verjetno drug tedn u Ljubljani kej?Kaj pa če midva grema za začetek na kako kavicoo :?: :!: Upam, da si za stvar........... :roll:
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2008 9:28

Tole je pa naravnost :rofl: !
jošt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 27. 3. 2008
Kraj: Ljubno

Neprebrana objavaNapisal/-a jošt » 28. Mar. 2008 9:44

Upam, da se bo odzvala, če bo za stvar..........
Treba izkoristit to lepo priložnost :razz:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov