Močan izliv

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
angeLcek.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 8. 12. 2007
Kraj: Na nebu.

Neprebrana objavaNapisal/-a angeLcek. » 08. Feb. 2008 22:39

no ja, to sm bolj ciljala na kake lepe svetlo modre stene :D ..
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 09. Feb. 2008 11:28

Jah, prvič je dostkrat "royal špric" - kaj pa če bi takrat uporabu kondom, če te moti količina sperme, pol za naslednje runde pa normalno brez? Jest sm dostkrat tko prakticirala... No, tip je mel tko rajš :razz:
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 03. Apr. 2008 13:58

Ojla! Eno vprašanje, ne vem kam ga naj vtaknem, zato sem ga kr sem...
Bila sem pri ginekologu in mi je predpisal KT Yasminelle.
Ko dobim menstro jih bom začela pač jesti... 21 dni jih jem, potem 7 dni ne in zaščitena sem tudi takrat.... To mi je jasno, me pa nekaj drugega zanima:
Ko bo pač fantu prišlo in bo to spustil vame, koliko se bo potem to zlilo ven iz mene... oz ali se kaj???
Ker če bova pri meni doma, vredu. Če pa pri njemu je pa men tko smotan, ker mi res nebi bilo všeč, če njegova mami potem pere tisto postelnino, da bi se na njej kej poznalo...
Kondomov pa ne morem uporabljat, ker imam očitno alergijo na tisti premaz kondomov.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Apr. 2008 14:05

^^ Čist odvisno. Meni včasih ful ven teče, včasih pa čist malo. Ponavadi grem po sexu takoj lulat al pa kr tko mal sedim na wc-ju, pa obrišem si. :)
Uporabniški avatar
čivava
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 16. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a čivava » 03. Apr. 2008 14:12

Hm, mam problem, bom mogla na WC štuk nižje, in itak takrat k sm vsa zapečatena v objemu najdražjega, se morm oblečt pa it štuk nižje... Joj to bo muka... No hvala za odgovor... očitno bo treba uredit WC na mojem štuku hehe... :lol: da bomo lahko v miru sexali.. :lol: :lol: :x :eek: :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 03. Apr. 2008 14:13

^^ Če nočeš stran od fanta se pač dobr obriši. :D
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 03. Apr. 2008 14:39

čivava napisal/-a:Kondomov pa ne morem uporabljat, ker imam očitno alergijo na tisti premaz kondomov.


Menda obstajajo tudi kondomi brez premaza.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 03. Apr. 2008 14:43

Midva mava robčke v predalu ob pojstli. Vlažilne in suhe, lahko si pa čist tamal tampon daš notr, al pa dnevni vložek.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 03. Apr. 2008 14:51

čivava, jst mam eno brisačo zraven, pa se pač obrišem, ker imam tudi dostikrat situacijo, da mi je smotano it na wc.
CoreySteel
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 23. 3. 2008
Kraj: Slovenija

Neprebrana objavaNapisal/-a CoreySteel » 03. Apr. 2008 14:52

Toaletn papir + baby robčki pa je zadeva rešena.
Uporabniški avatar
GoldenSoul
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 8. 9. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenSoul » 03. Apr. 2008 15:33

Pač si mal s prstom pomagaš, mal pomešaš po češpli pol pa obrišeš. Pol daš pa še ščitnike perila na gate, ker tut pol še teče ven.
Jst ponavad grem na wc, da se odteče. Če je pa taka situacija, da se glih ne da, pol mi pa na trebušček al pa na hrbet brizgne, pa pol z brisačko obriševa pa z vlažilnimi robčki.
Je pa pr men problem, ker na veliko ejakuliram pri orgazmu in je to ful ene tekočine in pol skos podstavlava te brisačke--> sam največkrat gre pa mim in je mokro vse živo. Pač v akciji ne misliš, da bi kam posebno ciljal :D .
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 04. Apr. 2008 19:37

milko bodi srečn da ti šprica,kaj ma veze to...
Uporabniški avatar
leoncinha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a leoncinha » 04. Apr. 2008 22:54

Milko, če bi ti z mano tok špricnlo bi bla jst kvečjemu počaščena :D Ti sam špricaj!!!
Poleg tega boš pa puncam ostal v posebnem spominu,ker maš nek svoj "zaščitni znak". :P
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 05. Apr. 2008 18:17

čivava, js po tistem ko mu pride, vzamem najbližjo cunjo (gate,majco, karkol), pa se usedem gor da steče ven.
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 07. Apr. 2008 7:58

milko napisal/-a:Imam problem, pa bi rad nekaj vaših mnenj. Imam namreč zelo močan izliv. Kadar mi pride, mi sperma špricne tudi 10x zapored. Moja bivša mi je rekla, da to ni ravno normalno.
Zaradi tega se izogibam spolnim odnosom.
Prosim za vaše izkušnje s fanti.

Jaz bi prav rada v živo vidla tak izliv.. Če bi mojmu tko prišlo, bi me čist zrajcal.. :twisted:
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]