Menstruacija zamuja, test nosečnosti pa je negativen

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Srcii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Srcii » 04. Jan. 2011 19:38

nanamiša napisal/-a:zakaj se o teh stvareh nisi pozanimala predn si se šla fukarit?


deej umir se mau.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jan. 2011 19:39

Srcii napisal/-a:čaaw.jst pa sm mela prvi spolni odnos ki je biu zaščiten z kondomom.sedaj pa mi menstruacija zaostaja že pet dni . ali je to značilno? hvala


Če kondom ni poču, nebi smel bit nč narobe. Verjetno so živčki. Relax :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
orhidelia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 2. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a orhidelia » 05. Jan. 2011 15:25

srcii, to se dogaja veliko puncam, tudi meni se je po prvem spolnem odnosu, tako da če sta kondom pravilno uporabila in ni počil, po mojem mnjenju nimaš razloga za strah. :)
Srcii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Srcii » 05. Jan. 2011 16:06

orhidelia napisal/-a:srcii, to se dogaja veliko puncam, tudi meni se je po prvem spolnem odnosu, tako da če sta kondom pravilno uporabila in ni počil, po mojem mnjenju nimaš razloga za strah. :)


Ureedu hvaala vaam k sm bla že čist žiučna zdele par dni.
Uporabniški avatar
Kleio
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Kleio » 09. Jan. 2011 22:33

še vedno ti ostane test nosečnosti :nixweiss:
Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 13. Jul. 2012 15:38

Pozdravček vidm, da je tale tema kar že nekaj časa ˇmrtvaˇampak ker imam podoben problem sm se odločla, da vam pišem in upam na kakšen nasvet....

Menstruacija mi zamuja že 5 dni.. test sm nrdila vendar je biu negativen.. Kontracepcijske tabletke (Yarina) jemlem že več kot 2 leti in do sedaj ni bilo nobenih težav..
Ginekologinja je trenutno na dopustu tako, da ne morm na pregled.. me pa že vse skupaj kar skrbi..
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 13. Jul. 2012 17:56

pa sej je sm 5 dni. stres pa vročina...
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 13. Jul. 2012 18:36

Necy tak problem sem imela tudi jaz in imam iste tabletke kot ti... je pa res, da jih jaz ne jemljem toliko časa. Meni je zamujala en teden in sem naredila test pa je bil negativen... z živci sem bila na koncu zaradi psihe mi je bilo tudi slabo tako, da me je še bolj skrbelo kaj če je res kaj narobe... lahko, da sem kljub temu zanosila, saj za preverit nisem mela kaj prida zanesljivega testa... ampak se mi je potem kmalu normalno pojavila od takrat pa nimam nobenih problemov. (:
Tu es dans toutes mes pensées.*
Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 13. Jul. 2012 19:22

Nesanica napisal/-a:pa sej je sm 5 dni. stres pa vročina...



Če jemleš tabletke je že 5 dni dovolj ;)

Ja jz upam, da bo ker mi je čudnu, da bi tabletke kar naenkrat zatajile ;)
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 15. Jul. 2012 11:47

meni zamuja že slabe tri tedne, pa še nikol nisem panike zagnala. Pa še brez zaščite sem :) no, še zmeri je prišla :) se mi zdi tok glupo delat paniko, posebi, če maš zaščito..
Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 15. Jul. 2012 18:11

Pri tabletkah ti nikoli ne zamuja... sicer pa tut niso 100%.. Men se tu prvič dogaja po letih jemanja tabletk in me je pač zanimal če ma kdo isto izkušnjo..
Drgač prej tut jz nism delala panike..
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 15. Jul. 2012 18:16

Med jemanjem KT sploh ni menstruacije, gre pa za odtegnitveno krvavitev. Že za menstruacijo bi blo smešno pričakovat, da bo do konca življenja točna kot švicarska ura, kaj šele ko gre za odtegnitveno...po tokih letih vnašanja hormonov pa res ne more vse laufat kot po tekočem traku :D
Necy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 13. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Necy » 15. Jul. 2012 19:03

Haha vem jz tu draga moja... ;) bom vidla kaj bo prinesel čas... če ne bomo pa zibali :D
Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for...
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Jul. 2012 19:13

meni se pa ne zdi nič ekstra paničarjenje če ti menstruacija zamuja 5 dni (pa tudi če je zgolj odtegnitvena k) in se ti to ne zdi normalno. ker dejansko ni. stranski učinek tabletk je poleg zaščite pred nosečnostjo tudi urejena menstruacija.

meni se zdi bolj glupo seksat brez zaščite ter se delat kot da je normalno, da ti menstruacija zamuja za 3 tedne.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 15. Jul. 2012 19:22

@Nency: meni se je ravno pred kratkim zgodilo, da sem bila med eno in drugo škatlico KT brez odtegnitvene krvavitve. Jemljem pa KT zdaj nepretrgoma že 4 leta pa sem še vedno imela točne odtegnitvene (4. dan po zadnji tbl), tudi po tem ''manjku'' jih imam (pa nisem noseča). Tak da veš da nisi edina, ki se ji to dogaja kljub rednemu jemanju tabletk in redni odtegnitveni.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]