Menstruacija zamuja, test nosečnosti pa je negativen

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Mar. 2021 8:51

Bdw, na ovulacijo se ni pametno zanašat, se lahko pojavi tudi pred ali po predvidenem času, ni zanesljivo to preračunavanje..

Glede kondoma, če to ni fant, s katerim si v zvezi, je še posebej priporocljivo uporabljat kondom. Pa tudi, če je fant s katerim si v zvezi..
Ne bom pa pretirano pametovala, ker vem, da ga tudi jaz nisem vedno uporabljala s svojim prvim fantom, je bil pa vseeno le fant, ne nek naključen kolega za seks..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Goba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 3. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Goba » 30. Mar. 2021 18:19

Hayley, Sarissima in emanuela hvala za odgovore. Zelo cenim.
Hayley, ja to sem ze slisala, a njemu tako ali tako sploh ni prislo, ker sva vedela, da sva brez kondoma in sva se odlocila, da "ne bova do konca", ker potem bi pa res bila panika. In ja, tudi to je res, sem imela kar stresen mesec. Sicer pa ja, je moj resni fant, tako da tukaj ni treba skrbet.. ni bil nakljucen partner za seks.
Sarissma, iskreno ne vem, kako sem si sploh upala, ampak mu zaupam. Ker sva se itak ful pogovarjala o tem. Sicer pa hvala, imas prav.
Emanuela, tudi to je res. Se bom potrudla upostevat... za moje dobro.
lady_n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 6. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a lady_n » 25. Jun. 2021 22:40

Zivjo punce!
Rabila bi vaso pomoc in sicer…do sedaj sem imela redno menstruacijo. Prvi spolni odnos sem imela dva mesca nazaj. Prejsnji mesec sem dobila menstruacijo 22.5 z zamudo dva dni. Ta mesec bi jo rabla dobit ze 20.6 vendar smo ze 25.6 in jaz je sevedno nimam. Spolni odnosi so zasciteni, kondom nama nikoli ni se pocil in vedno ga da ven preden mu pride zaradi 100% varnosti. Opravila sem test nosecnosti in sem bila negativna kot sem tudi pricakovala. Po prebranem med vasimi pogovori sklepam da ni nic kaj hudega z zamudo menstruacije? Me pa sevedno malo skrbi. Kaj ve menite? Sevedno pa mam u nacrtu cez par dni naredit se en test nosecnosti. Hvala za pomoc :D
lady_n
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 25. 6. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a lady_n » 27. Jun. 2021 23:00

Hej punce spet jaz!
Ugl ja nobena ni se nic odpisala ma ce bo kera prebrala smo sedaj 27.6 in menstruacije sevedno ni. Vem da nepravilna prehrana lahko upliva na to in ja zadnji mesec/dva jem zelo nepravilno in pravtako stres na use vpliva. Se ne spomnim, ce sem bila kaj pod stresom ta mesec ampak mislim da sem bila saj sem imela prevec obremenitev. Prebrala sem tudi da hormoni vplivajo na menstruacijo. In ja morem povedati da so kar podivjani. To sem zelela se dodati k prejsnji objavi. Po mojem mnenju mislim da se nebi rabla sekirat ampak nevem kaj pa vi pravite? :?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 28. Jun. 2021 20:20

Glede na napisano ne bi smelo biti panike. Seveda stres in vse te stvari vplivajo na to...
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Kari
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 6. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Kari » 29. Jun. 2021 12:11

Pozdravljeni!

Z punco sma imela prvi spolni odnos dan po menstruaciji ter nasledni dan torj 1,2 dan po menstruaciji…prvi dan sma imela lepo predigro ona ga je men potrgnala jaz nje polizal in nataknila kondom in seksala,seksala nisma vec kot 10 min ker jo je bolelo…nasledni dan pa enako samo kar je bilo drugac je to da ko sem ji jo rajcal mi je slo iz penisa malo tekocine oblecen sem biv v spodnice punca je bila zelo potrebna ter je primila penis in ga dala notr v vagino porinil sem 3,4x pa sploh ni bil cel noter ali je moznost velika za zanositev? HVALA,lepo prosim za odgovor
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Jun. 2021 14:57

Js mam vozicek pa banjico za dojencka kopat za prodat... :nixweiss:

Mularija, kondome gor!
Kari
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 6. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Kari » 30. Jun. 2021 11:26

Spet jaz Kari

Punca je dobila menzo tako kot vedno ni ji zamujala razn močni krči…lahko zdaj na strah pred zanositvijo pozabima?..sicer ima ponavadi prve dni blago menzo potem mal vec krvi in potem spwt vlago sedaj tut ni velko krvi saj je prvi dan.

Vema naredila sma napako kondom more bit vedno gor ne zarad zanositve ter zaradi prenoslivih bolezni…

Hvala in lep pozdrav
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 30. Jun. 2021 11:35

Če je dobila menstruacijo, potem ni noseča!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]