Me ima punca samo zaradi sexa?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 27. Apr. 2008 17:27

Ja model je zaljubljen v njo..čeprav stalno seksata od kar sta se spoznala :D :D :D
In se zdaj boji da ne bi vagina se naveličala lulčka njegovega in bi potem si drugega lulčka našla...najhuje je pa to da je rekla da bi trojčka ali pa grupiča udarila...in njega to zdaj še bolj skrbi kaj bo zdaj...

Dečko ni drugega kot da se stalno dol dajeta, ker čim je ne boš dovolj čohal in negoval...jo bo muca zasrbela in bo kam drugam šla komu ki jo bo bolj pogosto čohal in negoval :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 27. Apr. 2008 17:57

zakaj ji preprosto ne poveš kakšni so tvoji pogledi na sex... jaz v seksu ne bi uživala, če bi bila jaz ful za akcijo, moj pa bi bil že celi zmatrani... saj te bistvo seksa je,d a uživata oba... in bodi toliko dedca pa ji povej, da ne zmoreš toliko in da si do zdaj vztrajal samo, ker si se bal, da jo boš izgubil, ampak si videl, da tako ne gre ... pol pa boš videl kako se bo odločila...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 27. Apr. 2008 21:11

Jah prisilit, da je resna je ne moreš.
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 27. Apr. 2008 21:55

Vidim, da si čustven fant in jo imaš rad. To ji povej in boš videl odziv. Se moraš pa tudi sam prej vprašati kaj sploh hočeš od punce. Da ti ljubezen vrača ali da sta nonstop samo pri seksu brez nekih pogovorov in prijateljstva. Verjetno se marsikateri fant na tvojem mestu ne bi prav nič pritoževal. Ampak ti jo imaš rad.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov