Masaža prostate

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jan. 2008 23:15

Sp3lca napisal/-a:Ka se eni čudite rokavice. Sej itak, da ni treba z rokavicami, ampak baje, da je drugačn občutek. Jst tudi z rokavičkami prakticiram. Ni prow nič smešno, pač mu poveš, da se bosta igrala zdravnike. Če ti je pa grozno si jih dajat pred fantom gor mu lahko tudi zavežeš oči :D


Ne vem, zakaj bi z rokavicam? Te moti, če ne uporabiš rokavic al njega moti? Si sploh že probala brez? :wink:
IJO
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 10. 12. 2006
Kraj: Dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a IJO » 29. Jan. 2008 17:29

hehe...med jajci in danko ze...sam moj ne bi bil lih naudusen ce bi mu dala prst v rito...:) a maste kaki tipi izkusnje s tem? pa vam je pasalo=?
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 29. Jan. 2008 17:32

IJO napisal/-a:hehe...med jajci in danko ze...sam moj ne bi bil lih naudusen ce bi mu dala prst v rito...:) a maste kaki tipi izkusnje s tem? pa vam je pasalo=?


Ja. Zadeva je super, če je izvedena pravilno.
Uporabniški avatar
watershine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a watershine » 30. Jan. 2008 10:25

mojmu paše.. brez rokavic tut nism pomisnla da bi uporabljala rokavice :)
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 30. Jan. 2008 16:54

watershine napisal/-a:mojmu paše.. brez rokavic tut nism pomisnla da bi uporabljala rokavice :)


Jest tud ne. Moj tud prav, da mu paše. No, sej ga tud vidm, da mu paše :wink:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 30. Jan. 2008 17:29

Rokavice? :eek:

Lol.

No midva ce, sigurn brez rokavic.
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 30. Jan. 2008 18:07

*lilica* napisal/-a:
Sp3lca napisal/-a:Sej itak, da ni treba z rokavicami, ampak baje, da je drugačn občutek.


Ne vem, zakaj bi z rokavicam? Te moti, če ne uporabiš rokavic al njega moti? Si sploh že probala brez? :wink:

Ne ne.. Jst sm hotla povedat, da tudi z rokavicami lahko. Pač je drugačn občutek. Prakticiram pa tudi brez :D Mogoče sm malo čudno se izrazla in sm bla zato narobe razumljena. Se opravičujem.
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 31. Jan. 2008 13:25

Moj je totalno navdušen nad tem. Mi je celo sam enkrat predlagal, ko sva se malo pogovarjala o tem in onem pri sexu. Prvo malo z jezičkompotem pa z lubrikantom počasi in nežno. Prvič ko sem ga tako stimulirala je mel kar problem potem naprej sexat. Baje je bil tako vzburjen, da bi mu vsakič ko ga je v muco dal skoraj prišlo, tolk da sva mogla met majčkeno pavzico :oops:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 31. Jan. 2008 16:30

Mojemu pase samo med jajcki pa ritko, da grem pa mal nizje proti luknci pa kr skace in jezn postane :P
piciyu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 3. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a piciyu » 03. Feb. 2008 22:56

...danes sem mojga končno spravila k temu, da mu pokukam s prstkom globoko v danko :D ...seveda mu nisem nič o tem govorila, malo sva si med kopanjem raziskovala zadnjično odprtino. In mu s prstekom počasi začnem prostato masirat, kar mu začne zelo zelo pasat :bgdev: ...sem si mislila, s tem sem končala svojo misijo, a se je malo zapletlo, ko ni hotel, da dam prst ven. Tako sem ga masirala tako dolgo, da sem čutila kako mi prst hromi in čutila sem grozno močen srčni utrip na koncu prsta :( ... on pa kot da bi bil v sedmih nebesih... sploh me ni registriral, karkoli sem mu delala ali govorila. Celo sem bila prisiljena zamenjati prst, da mi ne odpade ...on pa užival v svojem božanskem občutku...

...tako da punce! ...fante zmasirat, tudi če so zelo proti! (moj je imel potem občutek, da je peder, ampak sem mu hitro zbrisala to iz njegovih možganov)

Zdaj mu bom namesto sexa morala izvajati masažo prostate :intrigant:
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 12. Feb. 2008 16:24

Al js ne znam, al je pa to en lari-fari. Sj moj prav da mu paše, sam da bi bil pa ksn posebno hud občutek, podoben orgazmu, pa... :nein:
~poskrbi, da dobiš tisto, kar imaš rad, drugače boš prisiljen imeti rad tisto, kar boš dobil~
Uporabniški avatar
Vojcha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vojcha » 12. Feb. 2008 19:54

ja mojmu je tud fajn...sam sej to nimaš sam prsteka v ritki, moraš zraven še luleka masira :oops: :D
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 13. Apr. 2008 10:53

js sm mojmu ucerej prvic masirala, pa je reku da je kul filing, sam da ni pa nekej waw, tko da ne vem, a sm js kej narobe al je odvisn od vsazga posameznika kok je občutljiv na tem delu :?
Uporabniški avatar
Sp3lca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 15. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sp3lca » 13. Apr. 2008 17:28

Ma ne vem kaj lahko delaste narobe.. po moje nič. Mislim, da nič ne zgrešite, če delate podobno kot bi iskale žensko G-točko. Prstek notr in obrnjen proti trebuhu in potem delaš "pridi sem" gib :D
And if your head explodes with dark forebodings too
I'll see you on the dark side of the moon.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 17:39

zdaj ste me pa tolk zaferbcale da si grem zdele prst v rit poriniti, pa da vidim kaj bo bilo :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov