ljubezen s tujcem...

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*metika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *metika* » 12. Jan. 2011 14:11

Mene pa zanima, ali ima katera izkušnjo, da se je zaljubila v tujca?

Stvar je taka...že kar nekaj časa nazaj sem na spletu spoznala fanta, s katerim sva se takoj ujela. Pa ne preko kšne cyberlove ampk v načinu razmišlanja, pogledu na določene stvari,.... Lahko sva klepetala ure in ure, nikol nama ni zmankal besed. Predkratkim se je ponudila priložnost da se tut osebno spoznava. Pač od srečanja nism kej dost pričakovala, ker sem ga ves čas dojemala kot neke vrste prijatelja. Najbol me je skrbel to, da se bo izkazal za čisto nekoga drugega, ker sem slišala že veliko zgodb glede različnih psihotov in podobnih. Ampk na moje veliko presenečenje je biv res tak kot sm si ga zamišljala, razgledan, optimističn, nadvse prjazn, pozoren....Seveda se mi je takoj spet porajou dvom kaj pa če samo igra? Kar pa me je minilo v trenutku ko sem spoznala njegove prjatelje, ko sm vidla kako se obnaša v njihovo družbi. Velik časa sva preživela skupaj, se pogovarjala, razpravljala in podobno. V tem času sm ga začela tut maol drugač gledati. In čeprov sm bila prepičana, da se bo to srečanje končalo tako kot se je začelo, se je zadnji dan zgodilo nekaj kar si nikol nism predstavljala. Njegova mala izpoved o tem da šele sedaj vidi kako je vesel ker me je spoznal in kako mu je lepo v moji družbi in temu je sledil poljub. In čeprav sem dokaj razumski človek na realnih tleh moram priznati, da me je malo dvignilo v višave. :oops: Vem da je še vse skupaj daleč od zaljubljenosti, kaj šele ljubezni, pa vseeno...

zanima kakšno je vaše mnenje o tem?ali take zveze lahko uspejo, ali so že vnaprej obsojene na propad??
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 12. Jan. 2011 14:51

Od kod pa je?
(s)mej se
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Jan. 2011 14:55

Ja tudi mene zanima od kje je, pa koliko sta stara?
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 12. Jan. 2011 15:02

Pravila ni, oziroma kako pravijo izjema potrjuje pravilo.
Takšno vezo je gotovo težko imet in še težje ohranit. Ampak vem, da obstajajo, ker jih kar nekaj poznam. Tako, da vse je odvisno od vaju in okoliščin.
*metika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *metika* » 12. Jan. 2011 16:13

mislm, nisva tuki midva poit ampak me zanima na splošno vaše mnenje....drugač je pa iz Srbije...
peppermint
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a peppermint » 12. Jan. 2011 16:19

jao, zakaj pa si te celo zgodbo napisala, če te zanima nasplošno mnenje? :D

ja, itak da lahko uspe. ampak more bit interes obeh. more bit tudi dosti zaupanja, ker pač se ne preživlja dosti časa skupaj... itak, da ni lahko, ampak gre. moj sorodnik je spoznal eno iz čisto drugega dela evrope in sta se zaljubla, zdaj pa živita skupaj.
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 12. Jan. 2011 16:38

Meni tvoje vprašanje zveni kot, da gre za vaju.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 12. Jan. 2011 16:46

napisala si kakšno je naše mnenje o tem in izgleda kot da sprašuješ o svoji zgodbi. Ker ne vem zakaj bi drugače pisala tle o seb, ko bi lahko napisala samo kaj si mislimo o ljubezni na daljavo ( čeprav mislim, da ta tema že obstaja)

Ja ljubezen na daljavo obstaja, kar dokazujejo mnogi. Sam človek za to morš bit.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
1sneguljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 6. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a 1sneguljčica » 12. Jan. 2011 17:27

Tema že obstaja ja.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 12. Jan. 2011 19:35

ah ja Srbi.. :D :D Oni imajo prav neko posebno željo da bi vsaki ženski ki jo spoznajo pomenil nekaj posebenega.

No kakorkoli jz sm imela razmerje s tipom iz drugega kontinenta. Spoznala sva se ko sem bila na dopustu, no potem sva se dobila ko je bil v Evropi in sva skupaj preživela vikend, nato sva začela načrtovati dolgo potovanje skupaj da ugotoviva če sva sploh za skupaj preden se podava v zvezo. Na koncu pa se je izkazalo da je tip kreten. Sicer me še vedno poskuša prepričati da ni tako ampak mislim da je preveč razvajeno bitje.

Tko da pazi kaj počneš, sploh pa srbija je blizu - če bosta želela se lahko videvata vsak vikend. Priporočam pa da poskušiš biti že na začetku kak teden pri njemu da ne boš zapravila preveč živcev in časa.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 12. Jan. 2011 19:37

ali ga pa bolj kot ti privlači tvoj pasuš
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 12. Jan. 2011 19:43

Srbi ne rabijo več vize za vstop v EU - tako da to ni razlog.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 12. Jan. 2011 19:48

Jaz ti lahko povem svoje mnenje samo glede začetkov, ki izvirajo iz chattanja...lahko se zelo dobro obnese :wink: Bolj, kot si misliš.

Ne morem ti pa svetovat glede razdalje, žal.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 13. Jan. 2011 14:28

kot je povedala vecina, lahko uspe, ce sta prava cloveka za kaj takega. ceprav jst ne priznavam na resen odnos na daljavo (daleko od oci, daleko od srca) ... ce gre samo 'friends with benefits' je lahko super.

sicer pa, ce se ne podas v to, nikoli ne bos vedela, ali se pri tebi (vama) to obnese.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 13. Jan. 2011 23:16

jaz sem s portugalcem skupaj že preko 1 leto. sicer je še vedno zveza na daljavo, ampak se bo še letos preselil k meni v avstrijo :hearts: morem rečt da je on moja sorodna duša... prej v to nisem verjela :)

drugače pa je tak.. za tako zvezo rabiš dosti komunikacije. pogovarjajta se na skype čimveč, probajta se videt v živo čimvečkrat... je pa tudi res da se ne splača če to ni to. če misliš da je to samo tak za določen čas se ne spuščaj v to ker je iskreno povedano ful grozno (sploh ko se moreš poslovit in ne veš kdaj boš osebo spet vidla v živo...) in v tem primeru je čisto možno da je stvar obsojena na propad...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]