Ljubezen drugačnih oseb

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a+a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 8. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a a+a » 08. Avg. 2005 12:10

in zakaj ne :?: ja možno je =)))
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 08. Avg. 2005 13:54

Sigurno je možno!
Res je da se mi zdi, da je bolj težko tukaj ljubezen na prvi pogled, ampak ko spoznaš invalida, navežeš prijateljske stike ... in če ti oseba odgovarja (karakterno) ... je takoj lahko prisotna ljubezen.
Ampak mislim, da je veliko takih punc ki jih je strah takšnega razmerja ... :roll:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 08. Avg. 2005 14:51

*melby* napisal/-a:ko spoznaš invalida, navežeš prijateljske stike ... in če ti oseba odgovarja (karakterno) ... je takoj lahko prisotna ljubezen.
Ampak mislim, da je veliko takih punc ki jih je strah takšnega razmerja ... :roll:


Mhm v tem se popolnoma strinjam s teboj. Pri takih zvezah je najbrž prisotno prijateljstvo, šele kasneje se razvije ljubezen.

Strah, ki je najbrž prisoten pri ženskah, pa se mi zdi popolnoma upravičen.
Uporabniški avatar
Bittersweet
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 14. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bittersweet » 08. Avg. 2005 22:30

on je povsem zdrav, ona na vozičku, hroma (ne poznam podrobnosti)... poročena imata 5 let staro hčerko in pričakujeta še enega otroka...
LOVE hurts
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 09. Avg. 2005 9:01

Možno, seveda, je. Konec koncev je možno vse na tem svetu...Samo mislim, da ni tako lahko in sama,iskreno povedano, ne bi zmogla tega. Nisem tak karakter. Brez zamere vsem invalidom.
Use your imagination...
študent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 6. 8. 2005
Kraj: Krtina

Neprebrana objavaNapisal/-a študent » 09. Avg. 2005 12:32

Iz moje perspektive sem moški invalid, ki iščem zdravo punco (ne bi rad še ene invalidke).
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 09. Avg. 2005 14:36

No ja to so pa že zahtevne želje. Če bi k tebi pristopila invalidna ženska, dobrega karakterja in na sploh OK punči, a jo ne bi hotel zase? Mogoče bi bil s tako še bolj srečen.
študent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 6. 8. 2005
Kraj: Krtina

Neprebrana objavaNapisal/-a študent » 09. Avg. 2005 14:49

Sicer odvisno od tega kako bi se ujela ampak moram priznat da nisem rad v družbi invalidov in se veliko bolje počutim med "zdravimi ljudmi" pa ne me zdej jemat kot sedmo čudo ki dela razlike ampak enostavno tako je :D
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 09. Avg. 2005 14:54

No to ti popolnoma verjamem, da si zelo rad v družbi zdravih ljudi. Tak je tudi moj bratec, ki je sicer duševno bolan- prizadet. Veliko raje pa tudi bolje se počuti med nami.
Ne zbiraj po zunanjosti, glej na notri. Pa tudi pojdi vsake toliko časa ven. Gotovo so v vašem kraju tudi društva ki omogočajo takšna in drugačna druženja. Deli svojo invalidnost z drugimi. Kaj pa veš, mogoče ti bo ravno to pomagalo pri iskanju svoje partnerice.
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 10. Avg. 2005 5:20

Študent...sorry,ampak, kako se lahko sprašuješ o drugih ljudeh, če je bla pa tvoja izjava "nočem še ene invalidke" pravi dokaz razmišljanja večine ljudi? Pa ne gledam te kot 9. čudo, ker nisi čudo. Vprašaj se malo, če ni utopično pričakovat od drugih nekaj česar še sam ne moreš dat...
Use your imagination...
študent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 6. 8. 2005
Kraj: Krtina

Neprebrana objavaNapisal/-a študent » 10. Avg. 2005 15:02

Gledanje na to je sicer različno...ti kot zdrava oseba (upam) na to gledaš povsem drugače kot jst. To mi je že kar nekaj reklo. Ampak ostanimo pri problemu. Nekaj je biti z invalidom skupaj nekje in drugo je živeti z invalidom celo življenje (no v mojem primeru -25). Saj na splošno nimam nič prot ostalim invalidom ampak jst to občutim drugače kot ti....pa ne spuščajmo se v podrobnosti in nadaljnjo razlago.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 10. Avg. 2005 15:29

Ej samo glede na to, kakšna si rekel da je tvoja invalidnost, se men ne zdi kaj groznega. Mislim, da se ne bi smel tako sekirat. Saj si pokreten in vse, samo kakšne stvari pač nisi sposoben počet. Malo težje je človeku, ki je npr. na vozičku. :?
Heart
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 6. 7. 2005
Kraj: Fantasyland

Neprebrana objavaNapisal/-a Heart » 11. Avg. 2005 8:19

Applebitecc, strinjam se s tabo. Meni se zdi, da ni nekega velikega oroblema pri Študentu...drugače bi blo, če bi bil na vozičku. Ne vem, kako lahko pa ta njegova pomanjkljivost(ali, kako bi temu rekli?!) tako slabo vpliva na ženske...Hm. Mogoče bi se moral malo manj obremenjevat.
Use your imagination...
študent
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 6. 8. 2005
Kraj: Krtina

Neprebrana objavaNapisal/-a študent » 12. Avg. 2005 13:46

Sicer tako rečeno sem za vse kriv sam. Če bi imel večjo željo bi pa večkrar šel ven itd. Samo tle imam problem ker nimam lastnega prevoza, kako je pa če si odvisen od drugih. Težko se je sprejeti, če veš da bi lahko pa tega ne smeš. Drugače je pri nekaterih, ko stvar lahko vendar ne želijo.
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 07. Jan. 2007 15:16

js tud mislim da je možno..ampak je čist odvisno od človeka

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]