Leto dni v razmerju in vse gre samo se dol

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Olejika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 19. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Olejika » 09. Jul. 2018 8:26

Pozdravljeni!

Leto dni sem v resni zvezi s fantom, s katerim se sicer super ujameva, imama podobne poglede na zivljenje itd. Na zacetku se mi je prvic zdelo, da je to res to! Zdaj pa je mimo eno leto in vse gre samo se dol. Nikamor ne greva, seksa skoraj ni vec (1x na dva meseca), vedno vec stvari me moti sem ugotovila. On ima vse stvari pri meni, prakticno lahko recem, da zivima skupaj in zdi se mi kot da bi bila brata. Ni vec iskric, ni tiste prave energije, ki bi mislim, da po enem letu vseeno se morala biti..? Ali se motim? Je to normalno, da stvari tako hitro postanejo neka rutina, da mi vcasih prav pase, da ga ne vidim? Sploh pa me zanima ta intima. Kaj menite glede tako redkega seksa po enem letu zveze? Jaz osebno nisem neki spolni obsedenec, pa se mi vseeno veckrat zalusta malo. Poskusila sem tudi veckrat ze dati pobudo, ampak brez ucinka. Kot da ne opazi ali noce opazit. Kaj naj naredim?

Hvala vsem za nasvete in odgovore ze v naprej! :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jul. 2018 9:03

Ne, ni normalno. Po mojem najbolje, da se pogovorita oz. vse bolj kaze na to, da bi bil razhod prava stvar. Se je za vprasat, ce se vidis z njim cez 10 let ali za vedno in ce je odgovor ne, je po mojem najboljse it narazen. Ker lahko imas s kom drugim vse tako, da stima, vkljucno z intimo, ki se meni zdi zelo pomembna, ce ne kar temelj zveze, vsaj v teh zacetnih letih..(npr. dokler ni otrok in podobno).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Jul. 2018 9:21

Veš, samo klik na up. ime pokaže stare poste. In decembra si bila isto nekaj mesecev v vezi z moškim, ki ni imel želje po seksu, zdaj julija imaš pa vezo že kar eno leto, z istimi problemi. Če nisi pristaš seksa praznih odprtih vez, pa lažeš.
Vedno mi je bilo zanimivo, od kje vam volja?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Jul. 2018 21:39

Ja sem pogledla. Ja fak no, kaj ponavljaš povsod to, da nisi spolni obsedenec. Kot da ni normalno, da človek pač hoče redno seksat, če je v zvezi. Ma eno leto ni za moje pojme nič, to bi moral bit seks skoz boljši, ne da gre navzdol ali da ga sploh ni po enem letu.. Tako zvezo bi mogla že davno prekinit, ne vem kaj so tvoji razlogi, da vztrajaš v njej.
Koliko je pa ta tip star, da se mu tako nič ne seksa? Ker iz mojih izkušenj še posebi bolj mlajše tipe ponavadi precej razganja..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 10. Jul. 2018 8:40

Prekinit in iskat dalje. Se ni vredno matrat.
Olejika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 19. 12. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Olejika » 10. Jul. 2018 16:08

Vem, da sem o tem ze enx pisala, ampak sem se odlocila odpreti se rno temo, ker zdaj zraven seksa se druge stvari gredo navzdol. Fant je star 28 let. :) prekinit mi je skoda in tezko, ker se sicer zelo ujeva.
Nylon_Fan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 13. 5. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Nylon_Fan » 10. Jul. 2018 20:11

Če se v fundamentalni stvari (telesni privlačnosti) ne ujemata več, pol to ni več to. Lahko le prijatelja ostaneta.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 14. Jul. 2018 15:40

Prekinit zvezo bo vedno škoda in težko ... to še zdaleč ni dober argument za ostat skupaj. Mislim če bi vsi tko razmišljali, ljudje nikoli ne bi šli narazen in bi bli vsi celo življenje v nekih bednih, neosrečujočih zvezah.

Niti ne vem, kako bi ti kdo na forumu lahko pomagal, ker ni tu kaj filozofirat. So samo 3 možnosti:

1. Se pogovorita, mu priznaš vse, kar te moti, on se (čudežno) spremeni dolgoročno in jej, happy ending.
2. Se pogovorita, on nič ne spremeni, ga pustiš.
3. Se pogovorita, on nič ne spremeni, ti to sprejmeš in se sprijazniš s tem, da boš v dolgočasni zvezi brez sexa. Mislim glede na to, da se s tem ubadaš že več mesecev, je že čas, da se sprijazniš s tem, ker kot praviš ti je škoda ga pustit - torej če ti je tolk škoda, potem ga pa sprejmi z vsemi njegovimi hibami ane?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov