Lasulja

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 15:50

E, tako.

Meni so všeč rdečelaske, čeprav iskreno...najti eno ki ji sedejo rdeči lasje, je umetnost.

Še nikoli nisem niti bil z rdečelasko, vedno pristanem z:

Dolgi valoviti črni lasje
Črni lasje in fru fru

Ok, saj so bile neke svetlolaske in rjavolaske in čudnolaske (roza, modra), ampak črnolaske zavzemajo največji del.

In po pravici, enostavno mi je začelo viseti dol za barvo las, ker je to samo nek tik ki ga ima vsak izmed nas...samo da sem jaz dovolj butast da ga povem.

Če je ženska lepa, in ima lepo postavo...mi dol visi za barvo las.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 15:51

vseenolaske :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 16:02

Bolimekuraclaske

Je pa res, da blondinke...nikoli nisem štekal fascinacije nad blondinkami, ok če je Ukrajinka in Švedinja...to gre, ker je polt prilagojena, ampak tukaj na Balkanu, blondinke....njah.

To je tako kot da bi šel v čevapdžinico na pico, saj bo nekaj, ampak to ne bo to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 16:46

jaz tudi ne razumem tega.. najbolj všeč so mi rjavolaske :) se mi zdi da naravna barva vsaki punci najbolj paše.

mi je pa grozno videt žensko s svetlo blond pobarvanimi lasmi in pa oranžno poltjo..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 16:55

slovenc79 napisal/-a:jaz tudi ne razumem tega.. najbolj všeč so mi rjavolaske :) se mi zdi da naravna barva vsaki punci najbolj paše.


Hehehe, ne.

Nekaterim ženskam res ne sede naravna barva las :D , in zato se potem barva.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Mar. 2016 17:07

...ali pa preprosto zato, ker ji je neka barva všeč.

Ženske ne spreminjajo barve las in ne uporabljajo ličil samo zato, ker ne bi bile zadovoljne same s sabo kot jih je ustvarla mati narava. Ampak je veliko ženskam to pač način s katerim se izražajo, prek barve las, stila ličenja, stila oblačil.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 14. Mar. 2016 17:44

jaz sem pred kratkim zvedla, da so mojemu všeč rdečelaske :D pa mi je blo pol vse jasno, ker ko sem se pobarvala na oranžkasto blond pa sem ga vprašala kak se mu zdi pa je reko, da bi blo fajn, če bi blo bolj rdečkasto :lach:

pomoje je to bolj kompliment, ker če so nekomu všeč določene barve, pol pa pristane s tako, ko je popolno nasprotje, vsaj ve, da ni z njo samo zarad las :mrgreen:

se pa strinjam, da bi blo fajn kupit preko ebaya (ali kaj podobnega), čeprav nekatere lasulje za pusta, ki se jih da kupit pri nas, so tud ok, ampak je treba nekaj truda vložit v to, da si jo fajn pritrdiš in zakriješ robove z makeupom :)
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 14. Mar. 2016 18:53

Led Zeppelin napisal/-a:
Je pa res, da blondinke...nikoli nisem štekal fascinacije nad blondinkami, ok če je Ukrajinka in Švedinja...to gre, ker je polt prilagojena, ampak tukaj na Balkanu, blondinke....njah.

To je tako kot da bi šel v čevapdžinico na pico, saj bo nekaj, ampak to ne bo to.


Am, kaj? Od kdaj pa imajo Slovenke tako temno polt, da jim blond barva manj sede? Kvečjemu bi razumela, če bi napisal, da ti ni všeč blond barva in temen narastek/temne obrvi, ker ja, to se strinjam, da pri nas opaziš ogromno blondink s temnim narastkom. :) glede polti pa jaz pri večini žensk pri nas ne vidim problema ...
mi je pa jasno da blond barva ne paše latino bejbam, ker tu je razlika v polti res očitna ...

kakorkoli, meni so blondinke hude, samo roko na srce, vsaki ženski niti približno ne paše in hitro izpade cheap. Če pa je ženska lepa v obraz in se zna lepo urediti, je pa blond barva večinoma lahko samo plus, če seveda to ne pomeni, da bo zaradi blažna izgubila polovico las. Torej - blond ja, ampak ne za vsako ceno. Ker tako kot ste že napisali -postava in lep obraz sta dosti bolj pomembna. :)

glede lasulje pa dam prav Ananhas. Jaz sem isto razumela, da gre samo za popestritev in se mi ne zdi nič takšnega. Razen v primeru, da avtor teme svoji punci non stop teži naj se pobarva na blond in komentira vsako njemu všečno blondinko, kar pa ne moremo vedeti. Ampak ja, sem mnenja, da si želi le malo popestritve. :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2016 20:02

Meni se lasulja tudi ne zdi nič takšnega,če je mišljena zgolj kot občasna popestritev v postelji.

Meni tudi ni najbolj logična tista o blondinkah na Balkanu. Sploh ne bi rekla,da je kakšna razlika med barvo polti Švedinj/Ukrajink in Slovenk.

Mojemu bivšemu so tudi ble po barvi las najbolj blondinke baje.
Zadnjič spremenil hayley, dne 14. Mar. 2016 20:09, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 20:08

Hudič je v detajlih.

Je razlika v polti, sploh pri rumeni blond barbi, ne pri svetli barvi.

Roko na srce, če pogledam okoli in kar poznam, ženske ki se štrihajo na blond,jih ima procentualno več balkansko poreklo (ne hejtam). In tam je temnejša polt bolj pogosta.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 14. Mar. 2016 20:23

Jaz glede polti ne vidim povezave o kateri ti govoriš, res ne. Seveda so tud pri nas ljudje z malo temnejšo poltjo, bodisi, ker so mešane narodnosti, ampak še vedno je polt pri VEČINI žensk še vedno toliko svetla, da blond barva ni problem. Kot sem že napisala, bolj razumem, da nekomu ni všeč ta trend barvanja na blond, ker ima pri nas redko katera punca naravno blond lase in je pač narastek kmalu precej viden. :)

In resnično dvomim, da se ženske s temnejšo poltjo (po tvojem take z balkanskimi koreninami) več barvajo na blond. Tu že ni logike - če imaš temnejšo polt ti bo itak vsak odsvetoval, da se pobarvaš na blond in tudi take ženske PO NAVADI same vedo, da jim takšna barva ne bi pasala.
Seveda pa obstaja veliko izjem. Tudi jaz sem že videla punce s temnejšo poltjo in blond barvo in je izgledalo grozno. :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 20:26

Led Zeppelin napisal/-a:ne.


ja pa ja :P men ja.

men se zdi da slovenke, pa tudi kkšne hrvatice imajo tud svetlejšo polt, pa različne lase.. tam bolj južno so pa temnejše polti, oči in las :)
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 14. Mar. 2016 20:35

Jaz poznam kar nekaj slovenk z zelo svetlo poltjo in svetlimi lasmi.

kar se tiče tega koliko kateri paše pa mislim, da poleg polti igra vlogo še par faktorjev. En izmed teh je obraz - poteze...nekatere ženske enostavno niso tip ženske za svetle lase, nekatere pa ne za temne. Ne znam dobro razložit hih. :) barva oči tudi. ampak spet ni nujno, pri nekaterih neka barva enostavno deluje, ne glede na nenapisana pravila.

meni je sicer lepše in bolj naravno videt svetle lase na svetlejši polti, (tisto z oranžnim pudrom je res mimo), ampak poleti naravno zagorele so mi pa tudi seksi

Slika
:D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 20:40

nekaj takega sem mislil:

Slika

:cry:

je pa naravna polt čist drugačna od tele umetne.. to se še z roverja na marsu vidi, kljub vsej rdečini tam.
hej norci :)
Uporabniški avatar
littlebird_18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 219
Na forumu od: 7. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a littlebird_18 » 14. Mar. 2016 20:46

teaven tovarne Rog v Ljubljani maš en butik z lasuljami, pač tko, lahka proba kera ji bolj odgovarja ;)

~res nevem kaj take bejbe razmišlajo :nixweiss:

Js sem pomoe tipičn primer nekoga, ki mu nebi pasal blond lasje(temne oči, temni lasje) sem sla po dougem času iz rdeče nazaj na temno rjavo, ker se mi je zdel že mal brezveze skos kurt lase, pa še raj mam rjave in dolge, kot pa rdeče in kratke :ja:
And in the end we're all just humans drunk on the idea that love only love could heal our brokenness

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov