koliko se videvate s partnerjem?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 26. Okt. 2015 6:37

^^Agreed. Meni se sicer ne sanja kje bom čez eno leto, kam me bo peljala kariera in kje bo moj dragi našel službo, kje in kako bova živela ipd, vem pa da se v vsakem primeru vidim z njim. Oziroma sploh ne dvomim, da čez eno leto njega nebi več bilo v sliki. Če bi, potem bi že zdavaj naredila črto čez vse skupaj.

In, Mataio, seveda se razhajajo točno takrat ko grejo živet skupaj, a ni to logično?? Ker naenkrat preide v povsem drugačno vrsto odnosa, s partnerjem si 24/7 in vidiš vse njegove napake (in vice versa), ki sta jih prej lahko skrila. Pa tudi vse lepe stvari pridejo bolj do izraza :3
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Okt. 2015 9:30

^^ :top:
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 26. Okt. 2015 11:15

Čez 1 leto, 2 leti, 5 let, 10 let se vidim z njo.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Okt. 2015 12:48

Z njo - ampak na daljavo? Ko že toliko težiš s tem svojim primerom: kako je videt vajino "skupno" življenje? Koliko sta v stiku, na kakšen način? V povprečju?
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 26. Okt. 2015 15:42

In potem imam js problem okoli tega, kaj je resna zveza? :lol:
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 26. Okt. 2015 18:26

Mataio_1 napisal/-a:Čez 1 leto, 2 leti, 5 let, 10 let se vidim z njo.


Pa sej to je važno, itak se mi zdi, da v končni fazi vsi podobno mislimo, le razumemo se ne prav :P

In tudi dvomim, da kdorkoli želi zvezo, ki bi do konca življenja obstajala le na daljavo. Pač še ne razmišlajata o tem? Ali se motim?
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Okt. 2015 18:31

Mataio: Glej, v redu. Nisi prepričan v svojo zvezo, zato čutiš potrebo, da bi ti tu govorili, da je vse super, da imaš krasno zvezo, ki se nam zdi izredno resna in tako dalje, je pa dejstvo, da lahko ta problem v resnici rešiš le sam.

Nikjer nisem napisala, da imaš ti kak ''problem okoli tega, kaj je resna zveza'' in sploh ne vem, kaj bi to naj pomenilo. Jaz sem le rekla, da zame osebno(!) resna zveza očitno pomeni nekaj povsem drugega kot zate, pri čemer nisem rekla, da je moje mnenje edino obstoječe, niti, da je moje mnenje kaj bolj pravilno, očitno pa se ti zdi to iz nekega konkretnega razloga težko sprejet. Mogoče malo premisli o tem, zakaj. :wink:
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 26. Okt. 2015 19:12

Ewyx in MN, ni mi jasno, kaj bi radi dokazali. Jaz nimam s svojo zvezo nobenega problema, medtem ko vaju cel čas nekaj žuli. Sodelovanje v tej temi bom končal z Vessyjinimi besedami:
Vessy napisal/-a:Toliko kot je ljudi, toliko je zvez in po mojem mnenju nekdo izven zveze ne more govorit kaka je zveza, koliko je resna, kolikokrat se moreš videt, itd. Vsakemu paše nekaj drugega....
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Okt. 2015 20:25

^^ Midve, da bi radi kaj dokazali? Jaz zagotovo ne bi rada nič dokazala. Ti sam si nenehno govoril o svoji zvezi in se trudil ''dokazati'', da je ''resna'' ljudem, ki smo ti že večkrat jasno razložili, da ne dojemamo pojma ''resna zveza'' enako kot ti, kar se mi zdi, iskreno, precej nenavadno početje in meni osebno kaže na tvojo lastno neprepričanost glede tvojega odnosa. Ampak seveda je čisto mogoče, da se enostavno motim. :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Okt. 2015 11:31

MarijaNana napisal/-a:Ampak seveda je čisto mogoče, da se enostavno motim. :)

:top:
O slamnatih možeh pa kdaj drugič. :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Okt. 2015 12:27

Lepo. Morda bi o slamnatem možu govoril, ko boš dejansko razumel, za kakšno argumentacijsko zmoto gre in v kakih situacijah, ga lahko apliciraš. ;)
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Okt. 2015 20:02

ahh, MarijaNana, kako ti lahko VEŠ da boš ćez X let z partnerjem? :)
A si vedeževalka ali kaj da vidiš to vnaprej?

Trenutno se mi obeta zveza na daljavo in sem seveda zelo skeptična ali bi sploh šla v to. Če se partnerje dobro poznata, živita skupaj in se nato gresta zveze na daljavo zarad službe je to drugače kot če v štartu začneš zvezo na daljavo z osebo, ki jo ne poznaš.
Mislim da je tukaj ves point.

Ali je neka zveza resna pa ni naše da sodimo.

Smešno je ko nekateri svoje strahov, frustracije iz zveze in lajfa stresate na druge forumaše in jih želite prepričat da je z njihovo zvezo neki narobe.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Okt. 2015 20:16

^^ No, ''vem'' pač toliko, kot ''vedo'' vsi, ki se poročijo in so si pripravljeni priseči, da bodo skupaj ''za vedno''.

Da, se strinjam, da je razlika, če z nekom tako začneš ali se ''daljava'' nekje vmes pojavi, kar sem tudi že napisala nekje zgoraj/na prejšnji strani.

Nisem sodila ali je zveza resna objektivno, ampak ali je zame taka zveza resna. Ni in do tega imam pravico. Najbrž pa kakemu zagrizenemu katoliku nobena ''koruzniška'' zveza ni resna. In kaj zdaj? A mu mora moja zveza bit resna? A ni bistveno, da je meni resna? Sicer sem pa govorila o načinu odnosa (o zvezah na daljavo, ki so take nekako ''trajno''), ne pa o neki konkretni zvezi. ;) Ni moj problem, če ima Mataio problem s tem, da zame trajne zveze na daljavo niso resne.

V zadnjem delu se ne prepoznam, če me pa ti tako vidiš, je pa to tvoja stvar in me izvoli videt tako še naprej, me to nič ne moti. :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Okt. 2015 21:35

MarijaNana napisal/-a:Ni moj problem, če ima Mataio problem s tem, da zame trajne zveze na daljavo niso resne.

Če ni tvoj problem, zakaj se potem vtikaš vame? In kdo je rekel, da bova s punco za vedno imela zvezo na daljavo? Raje se zase brigaj.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Okt. 2015 21:49

Ne vtikam se vate, ti nonstop težiš s to svojo zvezo. Ti si napisal, da niso predvidene kake spremembe/da imata do nadaljnjega namen furat tako kot je. Zdaj pa že sprejmi, da zame resna zveza pomeni nekaj drugega kot zate in faking daj mir s tem. Če je tebi tako kot je ''to to'', je to pač to in ta debata nima sploh nikakršnega smisla.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]