Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 07. Maj. 2016 22:43

slovenc79 napisal/-a:
zate :P zame je urejena ženska taka, ki se obleče in obuje dejavnosti primerno. jaz v petkah ne vidim smisla razen na maturantskem plesu, podelitvi oskarjev ali flirtanjem v službi (za boljšo plačo). to so moje asociacije, če mi petke omeniš :) koliko je res, pa samo ženske vejo..


Vec tvojih postov kot preberem, manj mi je cudno, da nimas zenske.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Maj. 2016 23:41

se me pač ne da s petkam osvojit :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2016 1:32

Če se gremo ideale,je meni idealno,da je tip od (svoje) punce višji za okrog 20 cm,tako da tu tudi petke niso noben problem :P .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Maj. 2016 4:53

slovenc79 napisal/-a:... ali flirtanjem v službi (za boljšo plačo). to so moje asociacije, če mi petke omeniš :) koliko je res, pa samo ženske vejo..


Jah, nekatere sluzbe zahtevajo doloceno stopnjo urejenosti, tako za moske kot zenske. Za zenske to ponavadi pomeni kostim ali elegantne hlace z bluzo itd. K temu pa allstarke (vsa hvala jim) zal ne pasejo. Ravne elegantne cevlje brez pete je prekleto tezko najt, ce noces cevljev, ki izgledajo kot ortopedski cevlji za babice. Ali pa jih ima zenska pac rada, ker so ji vsec. Izredno grdo je predvidevati, da jih obuje, ker flirta s sefom, wtf :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Maj. 2016 5:40

slovenc79 napisal/-a:se me pač ne da s petkam osvojit :D

Zenska, ki izkorisca seksualnost, za doseganje recimo boljse place, je plehka. Ce bi bil jaz direktor in bi mi ena taksna prisla v pisarno "fehtat" boljso placo, bi jo nemudoma vrgel ven iz pisarne in ji kvecjemu ponudil kaksen papir v zvezi s prekinitvijo delovnega razmerja. V nekem resnem poslovnem okolju pac neki minici, globoki izrezi, previsoke pete...nimajo kaj iskati.
In za moske outfite velja podobno....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Maj. 2016 9:30

Precej svinjarije je po podjetjih. Če ne bi doživela, ne bi verjela.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 08. Maj. 2016 9:40

Mela sem tipa, ki je bil kar nekaj cm nižji od mene pa mi ni bil problem in prav vseeno, kaj si folk misli, ker sva se ful štekala+bil je bog in pol v pojstli.
Enkrat mi je en model pribil, da bi bla prava bomba, če "bi se mal zrihtala pa nosila pete" - no, do druzga zmenka ni prišel. Js vsakega tipa, s katerim imam namen na zmenek vprašam, kakšen je dress code, da ni potem kakšnih (neprijetnih) presenečenj, LOL. Dvoje pete imam v omari pa jih obujem mogoče dvakrat na leto, ni to za moj vsakdan pa pika.
In se strinjam z LZ: če se s tipom hočva, se bova, ni kej dost več razpravljat.
Sej ne fehtamo za boljšo plačo, pogajamo se in smo pri tem uspešne. Tut u balerinkah. :D
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Maj. 2016 10:04

Veerle napisal/-a:Sej ne fehtamo za boljšo plačo, pogajamo se in smo pri tem uspešne. Tut u balerinkah. :D


S tem "fehtanjem" sem le komentiral slovenčevo zmoto, da so petke primerne samo za maturantski ples, podelitev oskarjev in pa flirtanje v službi (za boljšo plačo).

In to zadnje je skrajno neprofesionalno in neokusno.
Zadnjič spremenil McLarnovc, dne 08. Maj. 2016 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 08. Maj. 2016 10:15

Petke so hude, a niti približno ne pašejo vsaki. Hitro lahko izpadejo cheap, sploh če je ženska drugače neurejena in če ne zna hoditi v njih. In kot smo se že pogovarjali o višini - visokim ženskam ne pašejo.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Maj. 2016 10:53

Ja, za vsako obutev mora biti primeren čas in prostor, ter ustrezat celotni podobi. Je pa tudi stvar osebnega stila, tako imaš na eni strani ženske, ki petke nosijo skoraj vsak dan in na drugi strani ženske, ki jih obujejo 3x v življenju (maturanc, poroka...)

Je pa logično, kot je rekla patchouli, da v določene službe in okolje pač ne moreš prit v supergah. In da je neumno sklepanje, da je to zaradi višje plače oz. koketiranja s šefom. Je razlika med slutty in elegantnim outfitom.

Da ne omenim, da je ravno tako skrajno neprofesionalno in neokusno, ko šefi namigujejo na dodatne storitve in napredovanja pod pogoji (ni treba omenjat kakšnimi) ter grožnje, da zaradi njihovega vpliva lahko uredi, da te nikjer več ne bodo zaposlili. Pa niso krivi elegantni čevlji.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 08. Maj. 2016 11:00

:zustimm:

Se opazi, katera obuje petke zato, ker ji pristojijo k outfitu in zna izbrati tudi primerno višino le-teh, ali pa med tistimi, ki jih obujejo zato, ker želijo bit wnb hudače, a jih že njihov celoten outfit ali hoja izdaja. :P

Tako da petke za vsako ceno? Definitivno NE.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Maj. 2016 11:09

A lahko enostavno pridemo do tele ugotovitve:

Ženska lahko počne in nosi karkoli hoče, ker je to njena pravica, če pa ima kdo s tem probleme, je pa to njihova stvar.

Moja mami ima vsak dan petke, ne zato ker je kurba ali kaj, ampak zato ker je velika en meter in žiletko, tako da...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Maj. 2016 11:36

V enih situacijah pac ne mores poceti kar se ti zazdi. Pa pravice gor ali dol. In to velja za oba spola.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Maj. 2016 11:47

Razlika je tudi med petami za v službo in petami za "ven". Slednje res niso primerne za poslovno okolje ampak kolikor opažam ekstremov v poslovnem oblačenju ni.
P.S. In drage punce...dokler se med sabo omejujete na način oš (kako ti je lahko kdo/nekaj vseč itd), se res ne čudim nezadovoljstvu in občutku, da moramo izgledati kot iz revij. Ker ni dovolj,da nam mediji vsiljujejo kako mora ženska izgledati, takoj v drugi vrsti ste same sebi nasprotnice. Srečna sem, da v moji družbi ni takšnega strupa, ker je to prav žalostno.
Zadnjič spremenil emanuela, dne 08. Maj. 2016 11:55, skupaj popravljeno 1 krat.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Maj. 2016 11:52

^ yes.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov