Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jun. 2012 13:03

katy. napisal/-a:Jaz hočem od svojega partnerja, da je in moj najboljši prijatelj in, da me obnori vedno, ko se me dotakne. Si res ne zaslužimo obojega al kaj?


obnorel te bo, ko ga boš ljubila. preden ga ne vzljubiš ne ne bo mogel tako obnoret ;) zares ne verjamem da imaš lahko divji in strasten sex pri vsakem ki ga samo bežno spoznaš in ti je sam všeč.
hej norci :)
Heruur
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 13. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Heruur » 11. Jun. 2012 13:06

slovenc79 napisal/-a:pa še neki, trapasto je slišat kako eni govorite da tistim ki sex ni NAJBOLJ pomemben v zvezi, kao ni pomemben. pomemben je, samo ne NAJBOLJ, ok? ;)


Če je sex v redu, je 10 % zveze. Če ni v redu, je 90 %.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 11. Jun. 2012 13:13

slovenc79 napisal/-a:
katy. napisal/-a:Jaz hočem od svojega partnerja, da je in moj najboljši prijatelj in, da me obnori vedno, ko se me dotakne. Si res ne zaslužimo obojega al kaj?


obnorel te bo, ko ga boš ljubila. preden ga ne vzljubiš ne ne bo mogel tako obnoret ;) zares ne verjamem da imaš lahko divji in strasten sex pri vsakem ki ga samo bežno spoznaš in ti je sam všeč.


Ne sej ne pri vsakem, ki ga bežno spoznam in mi je všeč.. tud ne sexam z vsemi, ki jih bežno spoznam pa so mi všeč.

Vsekakor pa ne bom čakala s poljubljanjem in sexom, da pred tem človeka do potankosti spoznam in mu lahko rečem ljubim te. To pri meni traja in traja in traja. Rabim dolgo, da imam človeka res rada. Ne rabim pa tako dolgo, da si nekoga telesno želim.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jun. 2012 13:51

pač sva si različna. jaz z nekom ki ga nimam rad ne bi sexal. ti daš prednost sexu, jaz ljubezni.
meni bi precej prizadelo, da bi našel punco, se ujel z jo, ona bi me nahitro posexala, rekla da ni čutila tistega kar je hotela in bo konec. prvič, ker ji je malo mar za to kako se drug človek počuti, drugo zato ker če bi se ljubila bi strast bila.

heruur, kakor komu.
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Jun. 2012 14:21

bla, bla, bla, nobody cares.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jun. 2012 14:38

bla, bla, bla, nobody cares.

tole je sicer že malo tečno, ampak ne dovolim vam, da sploh naslavljata poste drug na drugega ma ama nikad više, če bo treba bom vsak post posebej brisala, če mi bo dolgčas bom kakeslike luštkanih mačk not začela dajat.


Slika
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 11. Jun. 2012 14:42

Claire, ne me hecat - a sva sošolki? :D

Sicer pa: eno je, če človek ne ve, kako je Tomislav Virk definiral drugost, drugo pa je, če ne ve, kdo Tomislav Virk sploh je. :wink:
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Jun. 2012 15:08

^^ al pa če mu rečemo kar Tomo, ker njegovi izpiti so res lahki. ;)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 11. Jun. 2012 15:23

Kakšno naključje! :D
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 19. Jun. 2012 16:17

claire napisal/-a:sigurno se strinjam, da včasih šele čez čas opaziš kako zelo je nekdo privlačen (predvsem pri kakšnih začetnih kontaktih, ko navezuješ stike s sošolci na faxu recimo- apriori jih ne gledaš kot na potencialne partnerje, pač pa na ljudi, ki imajo, glede na smer faxa verjetno določene podobne ali iste interese kot ti, jih zanimajo podobna področja itd. in želiš v prvi vrsti z njimi navezato stik zaradi tega, ne zaradi sexa. vsaj jaz! in potem na tretji kavi skužim, da je pa ta sošolec res noro sexi. ko ga bolje spoznam je samo še noro simpatičen, zdaj pa njaboljši prijatelj. - na tak način tudi lahko deluje vizualna privlačnost - še kakšna nejasnost fantin?

Torej je ta "noro seksi" sošolec pristal v prijateljski coni? :lol: Očitno ti ni bil tako zelo privlačen, da bi z njim imela kaj več. Pravzaprav si ga takoj v štartu vrgla v koš kot le prijatelja, saj to tudi sama priznavaš. Kakorkoli, pri meni ima lahko punca še tako v redu karakter ter se lahko pogovarjava o marsičem, če mi ona ne bo videzno privlačna, pri meni ne bo želje imeti z njo kaj več. Samo zato ker mi fizično ni bila všeč, naju nisem videl kot intimna partnerja.

*Abby** napisal/-a:Fantin: roll

vizuálen -lna -o prid. (ȃ) nanašajoč se na vid, viden: vizualni vtis; vizualna predstava; vizualno zaznavanje / vizualni občutek / vizualni učni pripomočki; vizualni učinki / vizualni svet / prikazati kaj z vizualnimi sredstvi / vizualni tip človeka tip človeka, ki si zlasti dobro zapomni to, kar vidi ◊ aer. vizualno letenje letenje, pri katerem pilot ves čas vidi zemljo in se orientira po objektih na njej; lit. vizualna poezija poezija, ki se izraža z likovno podobo grafičnih znakov in njihove razporeditve vizuálno prisl.: vizualno predstaviti, upodobiti

vídezen -zna -o prid. (ȋ) zastar. 1. navidezen: videzna premoč 2. viden: kresove so kurili na videznih krajih ♪
Toporišič? Meni in še mnogim je razliko med videzen in vizualen razložila oseba, ki je študirala na Harvardu, opravlja zelo spoštovan poklic ter sodeluje z vplivnimi ljudmi. Toliko o tem.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Jun. 2012 16:50

^^ Ja, ker na Harvardu so pa vrhunski strokovnjaki za slovenščino :D

Se načeloma strinjam, da je lepo uporabljat čim več slovenskih besed in se izogibat tujkam, kjer to ni nujno, ampak tale argument je bil pa katastrofalen :) Druženje z vplivnimi ljudmi, bog se usmili... Si pa to zgodbo oz. razliko, kot jo opredeljuje ta oseba, itak že nekje opisal, ja.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 19. Jun. 2012 19:18

Fantin napisal/-a:Torej je ta "noro seksi" sošolec pristal v prijateljski coni? :lol: Očitno ti ni bil tako zelo privlačen, da bi z njim imela kaj več. Pravzaprav si ga takoj v štartu vrgla v koš kot le prijatelja, saj to tudi sama priznavaš. Kakorkoli, pri meni ima lahko punca še tako v redu karakter ter se lahko pogovarjava o marsičem, če mi ona ne bo videzno privlačna, pri meni ne bo želje imeti z njo kaj več.


:roll: pismo si neumen.
aja, to, da ti z punco, ki ti videzno (fak, kera beseda) ni všeč ne bi mogel biti, je ful drugač kot to, da sem ti rekla "ja! punca ti mora biti huda". WTF.

omg - ti moram tole res razložit? iz zgoraj opisane situacije je razvidno, da ne eno (samo videz), ne drugo (samo karakter) ne more biti glavni dejavnik za resno zvezo.
da pa ti greš spraševat, če je nekdo lahko z nekom, ki mu ni všeč.... to je pa višek no.

človeka, ki ga nisem niti poznala, nisem na začetku vrgla v noben koš. pravim samo, da se mu nisem predstavila ker bi mi bil všeč, pač pa zato, ker je to človek s katerim bom preživela naslednjih par let v istih predavalnicah, jambrala ob istih izpitih, se gulila isto snov ... zraven tega sem z njim skadila še milijon čikov in deset kil đointov, spila za eno morje kave, bambusov in šarkvodk, pojedla z njim nešteto kosil, mu jokala na rami, poslušala o tej in oni njegovi simpatiji, z njim potovala po svetu, poslušala njegove komade na kitari, pela z njim, hodila na rožnik in še tavžnt ostalih reči, ki jih skupaj počnejo prijatelji...

če ne štekaš, pač ne štekaš...
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 19. Jun. 2012 20:02

Fantin a kar na Harvard? :lol: Oprosti, ampak svojega lastnega strokovnega znanja pa res ne zamenjam za podatek s cosmo foruma in niti ne za mnenje osebe s Harvarda. :lol: Če pa hočeš slovensko besedo za vizualno pa: na videz, na pogled. :wink: Ali pa tvori kar cel stavek in napiši: "Mislite, da lahko hodim z žensko, katere telo in obraz se mi ne zdita lepa in privlačna?" (Butasto do skrajnosti.) :P

Slovenec: Jaz sama sem prebrala vsaj pet tem, v katerih si odgovarjal z: "Meni se isto dogaja. Jaz sem tudi (bil) nesrečno zaljubljen." Buhuhu. Vseeno mi je, če te ne znam brat in te ne razumem. Jaz sem srečna v svoji zvezi, imam vse, kar si želim in kar potrebujem, imam zadovoljnega in zadovoljenega tipa, ti si pa sam doma, za računalnikom in provociraš in provociraš ljudi na forumu in čutiš noro potrebo po tem, da bi dokazal, da si boljši od vseh na svetu. Pa ne komu drugemu, ampak sam sebi, ker si nesamozavesten, totalno neprepričan vase in od tega zatežen in zakompleksan do te mere, da normalna debata s teboj blazno hitro zapade v reševanje in pogrevanje tvojih, že stokrat premletih težavic. No, jaz imam dovolj. :)
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 19. Jun. 2012 20:07

Matr si omejena, da ne dojameš :roll: S tem ko si napisala:
claire napisal/-a:sošolci na faxu recimo- apriori jih ne gledaš kot na potencialne partnerje, pač pa na ljudi, ki imajo, glede na smer faxa verjetno določene podobne ali iste interese kot ti, jih zanimajo podobna področja itd. in želiš v prvi vrsti z njimi navezato stik zaradi tega, ne zaradi sexa.

...s takim pogledom na njih jih na nek način že popredalčkaš. Ja, mogoče bi se s katerim od njih čez čas morda izcimilo kaj več, toda imam občutek da verjetnost za to ne znaša niti 0,5%.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 19. Jun. 2012 20:09

*Abby** napisal/-a:Mislite, da lahko hodim z žensko, katere telo in obraz se mi ne zdita lepa in privlačna?

Bi ti lahko bila s tipom pri katerem bi vse štimalo, le fizično ti ne bi bil privlačen?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov