Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Mar. 2016 12:03

saj ni tako težko. Če je privlačnost dovolj močna je igra tako ali tako spontana (razen če je eden - ponavadi ženska - moten) :D

Glede dominance pa - vsaj moj pogled: gre se npr. za to, da odpreš vrata in si kavalir, če je kakšna težja stvar jo ti zgrabiš in neseš, ko se odločaš upoštevaš tudi njene želje, spomniš se na rojstni dan itd. To so malenskoti, in marsikdo bi rekel da to delajo pussy-ji , ampak po mojih izkušnjah to počnejo samo pravi moški.
Po drugi strani pa znajo voditi, dominirajo v postelji, v javnosti se ne zmedejo in ne izgubijo živcev, vedo kaj hočejo in to povejo, ampak so prijazni, imajo super orientacijo. Če ima tip orientaijo je to že 10% privlačnosti iz moje strani, ker se vedno izgubim. :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 06. Mar. 2016 12:03

da mu vnaprej rečeš ne, ampak si tak dobra, da se ti vseeno ne more upret in more nekaj probat, ti pa lahko delaš kar hočeš, zato ga zavrneš in je on celi bogi - tak razumem boostanje ega :D


jaz če vnaprej rečem 'ne', pol to tud pričakujem. ko pričakujem, da bo nekaj probal, čeprav ga vseeno nočem (torej za ego), raje ne rečem nič, sploh če se gre za začetno spoznavanje, prijateljstvo, ko s tem, da mu ne dam nič vedet, ga ujamem, da ohrani zanimanje in pol vidi, da sem po osebnosti fajn punca in se sproprijateljimo. tak da je to nek ulov, da pridobiš čas, da mu pokažeš sebe kot osebo, ne lutko.
če pa vpraša pa povem po resnici, da nisem zainteresirana, sem pa bla včasih kr nesramna (tam pri 18tih :roll: ) pa sem dala kak dvomljiv odgovor, čeprav ko pomislim, še sama ne vem al sem to naredila nalašč al pa še sama nisem vedla kaj hočem ;)

aja pa še to, razlika je če se menim v živo s tipom, ki me vpraša npr. če bi se rada pogosteje dobivala, pa rečem ''joj ne vem.. pa ne raje, al..'' je to znak, da NE VEM in da je na tebi, da nekaj narediš, da se bom lažje odločla :D

ne bi pa vedla, kaj je mišljeno tisto s čigumijem hahah
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Mar. 2016 13:45

Nesanica napisal/-a:saj ni tako težko. Če je privlačnost dovolj močna je igra tako ali tako spontana (razen če je eden - ponavadi ženska - moten) :D

Glede dominance pa - vsaj moj pogled: gre se npr. za to, da odpreš vrata in si kavalir, če je kakšna težja stvar jo ti zgrabiš in neseš, ko se odločaš upoštevaš tudi njene želje, spomniš se na rojstni dan itd. To so malenskoti, in marsikdo bi rekel da to delajo pussy-ji , ampak po mojih izkušnjah to počnejo samo pravi moški.
Po drugi strani pa znajo voditi, dominirajo v postelji, v javnosti se ne zmedejo in ne izgubijo živcev, vedo kaj hočejo in to povejo, ampak so prijazni, imajo super orientacijo. Če ima tip orientaijo je to že 10% privlačnosti iz moje strani, ker se vedno izgubim. :D


Itak, bom pa povedal takole, počnem vse stvari ki jih ti opisuješ zgoraj, in redno se zgodi da iz strani kakšne ženske prejmem kak grd pogled, ali kritiko.
Enkrat ko sem bil v svoji uniformi, sem priskočil na pomoč eni mladi ženski, ki je spravljala neko vrtno mizo v avto...in vskočim, ona se zahvali, rečem..."že v redu gospodična", in ona mi začne monolog kako ona ni gospodična...in da ona ne mara te besede, ker pomeni dajanje nekih oznak in vlog.

Sem se samo poslovil. Hočem povedati, da je postal živi Texas glede obnašanja do žensk, ker nič ni definirano kaj je sprejemljivo in kaj ne. Sam sicer nimam problema s tem, ker se pač obnašam kot jaz mislim da je prav, in če nekomu ni všeč je to njegov problem.
Je pa kup moških, ki jih takšne stvari in dogodki konkretno zmedejo o temu, kako naj se obnašajo.

Vedno ko se spomnim glede obnašanja do žensk, in kako se obnašati, se spomnim na tole:

https://www.youtube.com/watch?v=07-vUQE_lu4
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 06. Mar. 2016 14:09

hm, kaj je kdo opazoval Pitbulla v videospotih in besedilih?
ne vem točno s čim in kako, ampak tak občutek mi daje, da zna z ženskami :D da jih spoštuje, ampak vseeno je malo predrzn pa jih osvaja z nekimi osladnimi stvarmi, jih zabava, se ukvarja z njimi itd :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Mar. 2016 15:00

to, LZ :P sem se kak teden nazaj na veliko razpisal o tem.. pač ne moreš vedet, tud ena in ista ženska bi se kar mečkala, ko je ene volje in bila čisto sama, ko je druge, pa tega sploh ne pokaže.
saj razumem, da človek pričakuje da neka osnovna čustva razbereš, da pa misli bereš, pa vsi te"znaki" in "namigi" itd.. kolikokrat se s kakšno punco pogovarjam recimo, in mi razlaga kako jo skrbi da je enemu nezavedno dala neke namige, ki jih ni mislila, in kaj naj zdaj naredi, on pa verjetno niti opazil ni nič in ga boli k.
to se mi zdi zelo egocentrično. ljudje se enostavno ne morjo več zavedat, da imajo drugi svoj lajf, svoje izkušnje, svoje razumevanje, svoje počutje. in če bi se ljudje tega zavedali, bi bilo tudi vse depresije in tega manj. ker noben ne ve, če imaš ti mal slabši makeup kot ponavadi, noben ne ve, da si pred 2ma urama v službi nekaj ful zajebal in se slabo počutiš. in noben ne ve, da si se "osramotil" s sfaljenim osvajanjem eno uro nazaj.

jaz se vedno probam vesti kot gentleman in nič ne pričakujem v zameno. to počnem, ker mislim da je tako prav in ker se JAZ bolje počutim.
meni je užitek iti s kakšno punco na pijačo, ker po tistih par minutah živčnosti na začetku se takrat bolj moškega počutim kot ob katerikoli drugi situaciji. sploh če opazim, da se ona počuti in obnaša zares kot ženska (in ne neka razvajena najstnica).

in zdi se mi, da ravno te standardi, kako se moraš hladnega delat, kako moraš biti tak in tak na zmenu, kaj neki namigi pomenijo, zmenki postajajo vedno bolj stres kot pa sproščeno spoznavanje.

sem takoj poštekal znak od saarijarvi "the gum" kot kondom. mogoče je pa poštekal in zmrznil? ali pa mu sploh ni bilo do tega, in je neki zmutil, da je drugače izpadlo? mogoče je s tem dal znak, da hoče nekaj resnega in se ne samo "povaljat"? :D verjetno ne, sam to bi bila moja reakcija če bi se mi kej takega zgodilo..

jaz tako razmišljam: ko jo bom dovolj spoznal, bom že razumel znak, da bi bila rada bolj intimna. če je pa ne poznam, pa že hoče neki intimna bit, pa itak ni moj tip :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Mar. 2016 15:18

:lach: ok eni odgovori so mi polepsali nedeljo

Nesanica napisal/-a:hmmm jz sem mislila bolj gum=kondom... :D :D
Očitno še mi nismo na istem glede tega, ampak je od LZ razlaga je bolj logična


sem takoj poštekal znak od saarijarvi "the gum" kot kondom. mogoče je pa poštekal in zmrznil?


O moj bog, wtf :D Saj sem odprte narave, ampak spet ne toliko, da bi tipu prvi vecer predlagala, da se dava dol sredi Metelkove :lach: SOME gum, ne THE gum!
(A ni kondom ponavadi bolj rubber? Izraz gumica poznam samo od nas)

Kakorkoli..

Zanimivo, vecina kolegov, ki sem jim zgodbico razlozila, se je strinjalo, da je bil moj namen precej ociten. Pola - pola, zgleda. :) Tezko je opisati tisto situacijo in okoliscine preko neta, ampak jaz sem na tisti tocki res imela obcutek, da sva nekako na isti valovni, kar se tice 'prebijanja ledu' (oz vstopanja v grlo, kot je LZ sarmantno opisal :wink: ). Scena: smo v stirih, ura je ze pozna, spilo se je precej, vsi smo sprosceni.. Dejt tvojih dveh kolegov gre super, kar praznujeta z divjimi poljubi, medtem ko vidva ostaneta in se jima malo smejita.. Moment ali dva tisine, nakar recem 'Ok.. am, poslusaj, mislim da imam v torbi se en cigumi :wink: wink :wink: ' .. '- Oh, cigumi? ;) wink ' .. 'Ja, pridem takoj :wink: wink wink ' ... (me ni, pridem nazaj).. Novopeceni parcek objeto stoji zraven njega, nekaj se pogovarjajo.. Pridem zraven, pripravljena na svoj prvi Australian makeout session.. Nakar tip rece, da mora zjutraj zgodaj iz postelje, se zahvali za kul vecer in nam poda roko v pozdrav. :D

No, ne vem. Nesanica, ko spijem kozarec ali 2 moj nastop ni niti priblizno zaprte narave in ce bi ostal se kaksno minuto vec, bi tudi sama sla v malo bolj 'ociten' napad. Pa nisem dobila niti prilike :D LZ a se ti ne zdi zgodbica niti malo podobna tisti z racunalniskim vedezem, ki si jo zadnjic opisal? I thought you'd understand.

Led Zeppelin napisal/-a:Meni je samo všeč pri tej štoriji, da je Sarijaarvi potem povedala temu tipu da je zajebal, in mu posula sol na rano, za katero on sploh ni vedel da jo ima. :D


To veselje pa sem si potem privoscila :D No, kakorkoli ze, situaciji sva se oba od srca nasmejala, on je zdaj nekje na Dunaju, fbje sva si izmenjala in ce ne drugega, imam zdaj se en kontakt v Avstraliji ;) In to je kul.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Mar. 2016 15:37

Sarijaarvi, jaz imam do tebe visoka pričakovanja, in če ti zgrešiš, kje je potem upanje za ostale ženske :D?

Spoštujem pa da se dec drži urnikov, moraš biti tudi spočit.

Poleti je pa toliko Avstralcev v Ljubljani, da bo nekdo končal nedokončano :P .

Verjamem pa da njega bolijo modra jajca trenutno, in se joka v eni restavraciji in je dunajca.

#prayforblueballs
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Mar. 2016 16:38

saarijarvi napisal/-a:LZ a se ti ne zdi zgodbica niti malo podobna tisti z racunalniskim vedezem, ki si jo zadnjic opisal?


jaz sem se tudi takoj na to spomnil

plastika je plastika klinc, js sem to kot kondom dojemal :D preveč mislim na resnost zgleda..

jah tko je, klinc, kaj pa komplicirate.. kdor jasnih namigov špara, jezika strada :D

zgleda mu je saarijarvi res posebna, če se tko sekira.. če je že na potovanju, pa še na tinderju, je pa res hudič da ne bo imel vsaj 10 šans da bi se dol dal preden domov pride..
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Mar. 2016 22:40

zgleda mu je saarijarvi res posebna, če se tko sekira..


I better hope so :cool:

plastika je plastika klinc, js sem to kot kondom dojemal :D preveč mislim na resnost zgleda..


Kaj ima spet resnost s tem?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Mar. 2016 22:56

ker sem resen in prehitr posumim da punca ni resna in se hoče samo dol dajat :P obrambni mehanizem pač..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Mar. 2016 23:03

Ženska ni predprogramirana na eno opcijo, dela kar ji sede.

Hvalabogu :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Mar. 2016 23:12

slovenc kr malo grdo sodis ljudi po mojem mnenju.. :) ampak ja, ce so vsi, ki s tabo ne delijo enakih nacel, tako ali drugace za v isti kos pa tudi prav.. ti si se odlocil imet problem s tem, ne mi.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Mar. 2016 23:22

eno je sum, drugo pa sodba ;) ne mešat tega!

ni nič narobe, če se hoče dol dajat, btw.. samo da mene take pač ne zanimajo in bi postal mal hladen, če bi začele kej na intimnost nakazovat. za prvi zmenek je zame to prekmalu :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Mar. 2016 12:03

punce, vse najboljše za dan žena :) slovenc ma vas rad. tako rad da vas moram mal zdražit :P

Slika
hej norci :)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 09. Mar. 2016 8:53

Nesanica napisal/-a:saj ni tako težko. Če je privlačnost dovolj močna je igra tako ali tako spontana (razen če je eden - ponavadi ženska - moten) :D

Glede dominance pa - vsaj moj pogled: gre se npr. za to, da odpreš vrata in si kavalir, če je kakšna težja stvar jo ti zgrabiš in neseš, ko se odločaš upoštevaš tudi njene želje, spomniš se na rojstni dan itd. To so malenskoti, in marsikdo bi rekel da to delajo pussy-ji , ampak po mojih izkušnjah to počnejo samo pravi moški.
Po drugi strani pa znajo voditi, dominirajo v postelji, v javnosti se ne zmedejo in ne izgubijo živcev, vedo kaj hočejo in to povejo, ampak so prijazni, imajo super orientacijo. Če ima tip orientaijo je to že 10% privlačnosti iz moje strani, ker se vedno izgubim. :D


a imaš slučajno modrega polota, saj le-ta že kakšno uro brezciljno vozi tu okrog? :razz:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]