Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 15. Jan. 2016 1:45

slovenc79 napisal/-a:vsako norčevanje je primitivno :) sploh, če noter vmešaš neke izmišljotine, samo da bi še bolj skušala ponižat nekoga. naslajanje nad tipkarskimi napakami je pa sploh na nivoju 10 let starega otroka. ... lahko še vedno na nivoju odraslega človeka debatiraš



Jaz rečem pisanje na odraslem nivoju pisanju, ki se sicer ne spušča v žaljivke, a tudi ne prizanaša z včasih tudi zelo ostro kritiko samo zato, da se nekdo ne bi počutil užaljeno ali ponižano, še posebej pa ne, da se ne bi tako počutila oseba, ki vztrajno podaja izjave o predmetu, kontracepcijskih tabletkah in njihovem vplivu na človeka, o katerem očitno ni poučena in ki so praktično na nivoju vedeževanja. Tudi ne prizanašam s kritiko, ko taka oseba prične kot odgovor uporabljati vedno več žaljivk in z vedno večjo vnemo, tako da jih prične hitro vstavljati celo v predhodni komentar, tu pa pride do tipkarskega škrata, ki sicer sam po sebi ni zanimiv, je pa smešen z vidika tega kako si predstavljam, da je nastal. To, da si hitro začel tipkati žalitve še za nazaj se mi enostavno zdi neskočno smešna uporaba časa s tvoje strani. ;) :D Ampak važno, da si ti lahko napisal, da sem sovražna, primitivna in idiotska ker se mi zdijo tvoje vztrajne, neskončno in napačno poenostavljene izjave o predmetih, o katerih očitno nisi poučen, smešne. :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Jan. 2016 17:27

http://www.cosmopolitan.si/seks-in-razm ... i-na-mizi/

Kako je to izvedljivo brez da se miza vozi po celem stanovanju in zraven zoprno ruži po tleh :D?

Pogosto prakticirate seks na mizi?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 16. Jan. 2016 17:57

Samolepilni štoperji iz filca, nalimani na noge mize. Works like a charm. :D
Če so pa kljub temu probelmi z mizo, priporočam pult, čeprav glih ležat (še) nisem probala gor.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Jan. 2016 18:00

cauliflower napisal/-a:Meh, doma so decembra, ko je bil aktualen referendum, prišli na idejo, da morda sem pa res istospolno usmerjena :!: in so se počutili poklicane, da mi izkažejo podporo in razumevanje...


ej, velikrat se mi zdi, da kakšni prijatelji al pa celo starši mislijo da sem gej. pa nisem, samo vse kar se zadeva parčkanja, seksa, ne maram mešati z družino, prijatelji. precej lažje se o teh temah s puncam pogovarjam. konec koncev bo imela punca z mano opravka kar se tega tiče, ostali ne :D
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 19:35

Pogovor o tatujih in pirsih prestavljam v klepetalnico (sem razmisljala, ce spada pod ta podforum in se odlocila za 'hell yes?' :P )

Skratka: jup. Danes je ze toliko izbire in kreativnih glav, da lahko ustvaris svasta iz sebe. Vem, da ni vsakdo fen tovrstnega body arta, ampak ce mene vprasas - dober sleeve naredi se najvecjega papka bistveno boljsega za pogledat :) Je pa stvar okusa, itak.

Za pirse mi je precej vseeno, sem bila 10 let nazaj bistveno bolj into them. Ce ima clovek lep fris mu bo ponavadi tudi pirs sedel, ce ne pac ne. :) Mi je pa zanimivo, da do zdaj se cisto noben ni zacutil pirsa v jeziku, heh. Sem prej ze veckrat poslusala, kako naj bi znali popestrit lupckanje, pa eto.. ocitno ne znam :P

Sicer pa:

YAY

Slika

Slika

Slika

Slika

NAY

wnb gangsta tatuji

Slika

sencenje pod color tatuji, brr; trucker scene

Slika

''cekiraj ta 3d efekt'' tatuji

Slika


_______________

P.s. Tegale sem slucajno nasla med brskanjem, ful mi je cute :)

Slika
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 19:47

Odl school tatuji so res lepi.

https://www.facebook.com/Inkconnection- ... 309774661/

Jaz si bom tu tetoviral rokav (ko bom imel denar za slabe finančne odločitve).

Pač, jaz nikomur ne oporekam tatuja, samo imej nekaj kar ti pomeni, ali pa imej nek art piece.

Ne imeti velikega tatuja, samo zato ker boš izgledaš bolj kul, in te bodo ljudje bolj opazili.

Bodimo realni, tatuje imamo zato da projeciramo svojo osebnost, samo obdržimo neko normalno raven :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 20:31

Lepe stvari ima! Mas ze motiv zbran?

Sama tudi zbiram pogum (no, kes) za vecji tatu.. Sleeva si nikoli ne bi delala, kljub temu, da so mi tudi na puncah vsec.. Mi je vseeno 'too out there', da bi ga nosila za vedno. Vedno bolj se nagibam k tatuju na boku/nogi, so mi noro vsec :) Glede motiva si se nisem na jasnem, ampak bo skoraj zagotovo nekaj art nouveau-ish, ker mi je to ze od vedno najljubsi slog. Mucha for life!

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 17. Jan. 2016 20:34

Meni osebno je piercing na popku pri ženski res vrh, pa tudi tista zvezdica na zobu ali kako se temu reče mi dobro zglede. Piercing v jeziku pa nosu mi je pa totalno mimo, vsaj kolikor sem videl nobeni ne pristaja.

Glede tatooja so pa sploh dobri za moške te na prsa-rame, kaj takega bi si takoj dal.

Slika

Ali pa tako da še malo vrata vzame.

Slika

Spodaj pa ne čisto do zapestja, samo problem je ko si star pa izgubiš mišično maso, ker realno še nisem videl da bi na suhem človeku ramenski tatoo lepo izgledal. Pri ženskah pa stopalo pa povezava gleženj ali pa okoli medenice, te mi nekako najlepše izpadejo.

Samo dokler ne bodo našli učinkovite tehnike, da si enkrat odstraniš tatoo ko si prestar ali se ga pa naveličaš, nebo nič iz tega.
So pa mi daleč najlepši tattoji z new zeland pridihom (stil Sonny Bill Williams) ali pa japonski podzemni vzorci.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 20:48

Slika

Na tv-ju so rekli, da vse prekrije! :P
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 20:49

^^ te so tudi meni lepi, čeprav imam problem s tem da so kulturno povezani, in pač nek belec nima nekaj skupnega z Maori :D.

Sarijaarvi, imava podoben okus.

Leva roka bi bila art piece.

Slika

Slika

Pač ženska podoba, z dolgimi lasmi, detajli rož, barvno? ne vem, samo rad bi imel vijolično na sebi, ker se dobro počutim z njo.

Desna roka bi bila pa za moje štorije.

Vojaški tatuji, znak bataljona, znak pehote, žival bataljona, školjka El Camina, kompas od potovanj, in seveda en patriotski tatoo.

Slika

Nekaj slovenskega, gore, drevesa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Jan. 2016 21:04

Lepi, sploh tile linijski. Sporoci, kako se bo obnesla vijola, jaz se bom modri/vijolicasti izogibala, ker zna hitro zgledat kot grda podpludba, ce ne pazis :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Jan. 2016 21:18

capo di banda napisal/-a:Spodaj pa ne čisto do zapestja, samo problem je ko si star pa izgubiš mišično maso, ker realno še nisem videl da bi na suhem človeku ramenski tatoo lepo izgledal. Pri ženskah pa stopalo pa povezava gleženj ali pa okoli medenice, te mi nekako najlepše izpadejo.


Ko boš star tako ali tako ne boš izgledal tako dobro kot 30-letni moški, tako da ne vem zakaj se sekirati zaradi takratnega izgleda tattooja.
Sama si ga izrisujem sama, ampak ne vem še, če bo še šel letos v izdelavo. Odvisno od ene stvari. Če ne letos, pa naslednje leto.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jan. 2016 21:21

Emanuela, to me pa res zanima kaj boš narisala, pokaži :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Jan. 2016 21:26

Lahko ga prilepim, ko bo končan na papirju :) je mešanica geometrije in moje ljubezni do živali (tistim, ki sem ga do zdaj pokazala, ni bil lep. Tistim, ki sem ga pokazala, imajo tatuje rožic. Tako da se ne sekiram).
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jan. 2016 21:29

Geometrijski so res lepi, sploh če si narediš nekaj svojega.

Ker tile volkovi so že prežvečeni.

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov