Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 30. Dec. 2015 16:19

problem pri njej je da jo grabi nekakšna paranoja in v vsaki besedi vidi neko ogroženost, zato se takoj brani (oz. napade nazaj). tak človek je navadno tudi vedno feminist nazi in vegan nazi, samo ne vem a je to posledica ali vzrok take miselnosti.
hej norci :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 30. Dec. 2015 19:23

saarijavi: Me veseli, da ti je sedlo. Še kdaj. :mrgreen: Sicer pa nisem napadla, temveč sem poskušala prikazat, čemu je pomembno s katere pozicije govoriš. Se pravi: kar jaz mislim, počnem, delam ... ne more biti reprezentativno za 3,5 milijarde ljudi. Mislim, da se tega premalo ljudi zaveda. Kar se pa teme tiče, je, če kaj razumem, to klepetalnica. A ni? :wink:

slovenec: Ti ga pa z vsakim postom bolj luštno (mimo) pihneš. A si si mogoče že malček prednovoletno privoščil kakšen kozarček več? :mrgreen:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 30. Dec. 2015 19:31

pa še en problem mislim da imaš - ne znaš preboleti/ignorirat nečesa, ki te moti, vedno moraš reagirat, ukrepat, ob najmanjši malenkosti.. zaradi tega najbolj trpiš sama.

glede na to da nisem edini, ki ima občutek, da imaš probleme, mislim da ga nas je kar nekaj že ruknilo nekaj kozarčkov :D ali pa smo trezni in je to resnica :)
hej norci :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 30. Dec. 2015 19:57

^^ :alright: (Meaning ''alright''.)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 30. Dec. 2015 20:29

a si ti kej pokadila da si tko skulirana zdej? :D marijanana on marijuana :P
hej norci :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 30. Dec. 2015 23:05

Ne, ne kadim. (Ničesar.) Sem bila ves čas skulirana, ni moja krivda, če bralec ni bil skuliran. Ha, mogoče si pa ti kaj skadil. :mrgreen:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Dec. 2015 0:07

hej opojne substance so ble tvoja ideja :P moje mnenje o njih pa vsi poznate že.
hej norci :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 31. Dec. 2015 8:49

Jaz sem vprašala, če si kaj spil, kar se bi mi zdelo čisto mogoče, glede na to, da si nekje napisal, da spiješ kako pivo in malo vina kdaj. :wink: Vsekakor spiješ več od mene, če sem prav prebrala ... Ne verjamem, da mi letno nanese na 3dcl vina.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Dec. 2015 14:01

eh... zanemarljivo mal pijem :) pir sem nazadnje pil na morju.. vino pa pri božični večerji, 1 deci. sem celo familijo stolkel pa vso steklenino v bajti razbil, končal pa na črpanju želodca, ampak kot pravim, to se tko redko zgodi da je zanemarljivo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jan. 2016 16:30

*Lani* napisal/-a:Absolutno. Zato so najbolj zdravi ljudje, ki se niso cepili, ne jemljejo antibiotikov in tako dalje in tako dalje.


najbolj zdravi so ljudje, ki sami z zdravim življenjem razvijejo in ohranjajo močan imunski sistem.
na žalost se to vedno bolj zanemarja odgovornost za lastno zdravje in zateka h kemiji. za vsak kašelj filanje z antibiotiki, za vsako malenkost aspirini, lekadoli in whatever. brez tega pa z navadnim prehladom obležijo za cel teden. res uspeh :roll: da o neskončnih vrstah v bolnicah ne govorim.
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jan. 2016 16:37

Najraje imam take, ki so proti cepljenju, AB in otroke filajo s probiotiki in homeopatskimi zdravili. Ko pa zagusti, pa jok k zdravniku.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jan. 2016 16:37

Najraje imam take, ki so proti cepljenju, AB in otroke filajo s probiotiki in homeopatskimi zdravili. Ko pa zagusti, pa jok k zdravniku.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Jan. 2016 16:42

Problem zahodne kulture je ta, da smo postali tako varni, živimo v takšnemu luksuzu, da je čisto vse postala izbira.

Veganstvo, luksuz.
Mir, luksuz.
Nobenih pandemij, virusov, luksuz.

Največji problem ki ga ima večina ljudi, je to da Leo nima oskarja.

Meni je danes prijateljica rekla da jo bo čisto zabediralo, če Leo ne zmaga oskarja.

Živimo tako dobro življenje da ima to, da nek bogat, talentiran človek nima oskarja vpliv na naše življenje.



In isto je s temi zdravili in cepivi, fak off folk, stoletje smo porabili zato da smo rešili večino otrok, sedaj jih pa obsojamo na večjo nevarnost v prihodnosti, zato ker smo gledali Zeitgeist na YT.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jan. 2016 18:34

nisem proti cepljenju (zanimivo kako glup sarkazem neke primitvne uporabnice dojamete kot dejstvo). tudi nisem proti narkozi, kirurškim posegom, presaditvi organov, itd. ker to so pač nujni ukrepi za zavarovanje zdravja in življenja.

da se pa človek nafila s kemijo, ker ne zdrži par dni smrkanja, nekajurnega glavobola, za splošno dobro zdravje, imunost je pa prelen in neodgovoren, da bi poskrbel, se mi zdi pa idiotsko :) grozna mi je miselnost da ljudje jemljejo medicino kot potuho da lastno zdravje zanemarjajo zaradi lenobe in nekih užitkov. naslednja stopnja pa je drogiranje, ki ga vedno več ljudi tolerira, ker je pač "fajn" in se "živi za danes". kako napredna družba :)

btw, ste že slišal za tablete za hujšanje? zakaj bi se matral kot v kameni dobi za popolno postavo, če jo dobite leže na kavču? napredek pa to :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Jan. 2016 18:41

Včasih si trotl. Na splošno sem pisala.
Vseeno pa-prosim, ne na pamet.
Sem za sodobno medicino in vse kar prinese s sabo. Da se pa to povezuje z drogiranjem-primitivno je, da imaš ljudi za neke užitkarje, ki jemljejo zdravila in jim je pol ful fajn. Potegni glavo malo iz saj veš kje in idi malo ven. Stran od atija in mamice. Mogoče še je kaj upanja.
The world is as you are.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]