Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 22:33

slovenc79 napisal/-a:problem je bila razdalja, to je 100%. ampak ne morem govorit o detajlih, kako točno je bilo..

sem prepričan da je velik punc ki so na zunaj čist nedolžne in uboge, noter pa manipulatorke, jaz se dobro zavedam tega. zato pa pravim, da je treba človeka spoznat preden se mešaš v to.

dobro bi bilo ja, če bi šel ven na zmenke.. ampak ženske so si različne. tudi če grem na 100 zmenkov, je 101. lahko spet drugačna. meni se bolj smiselno zdi najt in spoznat tako punco s katero sva si podobna.

ta recimo, ko sva se prek neta spoznala, pogovarjala sva se ogromno, spraševal sem jo stvari in v velik pogledih sva imela velik skupnega. razen tega pač da so bili problemi z bivšimi in je imela velik težav z zaupanjem in ljubosumjem, ker bi se pa razrešil če bi bila bližje doma in bi se tudi v živo več videla.. ampak, pač se ni izšlo.

jaz sem prepričan da bom spet kakšno tako našel, s katero si bova podobna, ampak bo bližje in z manj bolečim izkušnjam, da bova lahko funkcionirala.


zanima me iz kje je bila ta punca?in iz kje si ti kako daleč sta bila?
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 22:40

slovenc79 napisal/-a:problem je bila razdalja, to je 100%. ampak ne morem govorit o detajlih, kako točno je bilo..

sem prepričan da je velik punc ki so na zunaj čist nedolžne in uboge, noter pa manipulatorke, jaz se dobro zavedam tega. zato pa pravim, da je treba človeka spoznat preden se mešaš v to.

dobro bi bilo ja, če bi šel ven na zmenke.. ampak ženske so si različne. tudi če grem na 100 zmenkov, je 101. lahko spet drugačna. meni se bolj smiselno zdi najt in spoznat tako punco s katero sva si podobna.

ta recimo, ko sva se prek neta spoznala, pogovarjala sva se ogromno, spraševal sem jo stvari in v velik pogledih sva imela velik skupnega. razen tega pač da so bili problemi z bivšimi in je imela velik težav z zaupanjem in ljubosumjem, ker bi se pa razrešil če bi bila bližje doma in bi se tudi v živo več videla.. ampak, pač se ni izšlo.

jaz sem prepričan da bom spet kakšno tako našel, s katero si bova podobna, ampak bo bližje in z manj bolečim izkušnjam, da bova lahko funkcionirala.


Sigurno moraš človeka spoznat se čist strinjam ampak če punci ni do tebe sploh ne bo želela biti s tabo to je dejstvo zakaj bi manipulirala?da bi dobila kaj?

pogovarjala sta se ogromno ok imam eno izkušnjo k sm se pogovarjala s fantom 8 ur na dan prek intrneta v živo pa sva bila kot dva čudna človeka k se niti ne poznata ne,realnost/neralnost....poglej s te strani ni vedno enako kot misliš,da je v realnem svetu....ne rečem,da imaš ti tako izkušnjo za seboj ampak tudi ta možnost je....ljubosumne punce ne vodijo nikamor če ti ne zaupajo,če ne zaupajo tebi komu bodo?

zaupanje je najpomembnejše v življenju.

Jaz sem danes prišla do nekaterih stvari v nekem trenutku tako navdušenje ampak moraš znati razumeti kar želim povedati vem,da naj bi vsi to vedeli ampak se tega ne povemo sploh ne pomeslimo koliko je pravzaprav pomembno kogarkoli srečajte v življenju k je na tleh k bi mu radi zaupali nekaj mu povejte

SE TI ZAVEDAŠ,DA SI NAJPOMEMBNEJŠA OSEBA NA CELEM ŠIRNEM SVETU KAJ ŠELE SVETU SAMEMU PLANETU?SE TI ZAVEDAŠ KOLIKO POMENIŠ?

če se ne zavedaš ti moram povedati, ti si najbolša oseba na svetu,res je, vse kar je na tebi,kar ljubiš,kar čutiš,kar imaš rad,kaj delaš rad vse to si ti in to je tvoje in se vprašaš le zakaj se tako slabo počutim ,zakaj me boli,ko me oseba prizadane le zakaj jokam?

ti povem ne veš,da si NAJPOMEMBNEJŠA OSEBA V ŽIVLJENJU TI,NAJPOMEMBNEJŠA OSEBA NA SVETU,marsikdo reče a jaz sem najpomembnejša oseba na svetu ehhh to pa ne bo držalo ampak drži

ti si najpomembnejša oseba NA CELEM PLANETU in nihče drugi veš kaj to pomeni?

imaš rad sebe kar počneš kar ljubiš kar si ti,kakšno glasbo poslušaš?
katera je tvoja najbolša cvetlica?meni je MARJETICA vse to si ti in kdorkoli

bo hodil okoli naj pove najprej,zakriči to sem jaz,NAJPOMEMBNEJŠA OSEBA NA CELEM SVETU,če si kdaj jokal/jokala?vsi ostali so druga oseba le ti si

PRVA!LE TI SI PRVA!

ko boš hodil okoli povej jim reci jim!SE TI ZAVEDAŠ,DA SI NAJPOMEMBNEJŠA OSEBA NA CELEM SVETU?

povej jim,da bodo vedeli vsi drugi so druga oseba in,ko trpiš za ljubezen zavedaj se ti si prva oseba na celem širnem svetu!


POVEJ JIM,OSREČI JIH,DA NE BODO VEČ TRPELI,DA SE BODO ZAVEDALI TEGA


Ti si najpomembnejša oseba na svetu!

in veliko manj boš trpel če se boš to zavedal in postavil sebe na prvo mesto in druge na drugo mesto in ne boš trpel zaradi določene osebe.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Jun. 2012 22:54

jaz sem SEBI najpomembnejša oseba :) ampak, nekomu drugemu je pa on/ona najpomembnejši. tako da to nič ne pomeni. tako da na koncu lahko ugotoviš samo da smo si vsi enakovrendi in enakopravni.

manipulira se lahko z ljudmi na ogromno načinov. sploh če imaš neizdrabljiv in vedno zaželjen adut - lepoto in tisto med nogami :) nekatere (tudi nekaterI, ampak moj cilj je imeti punco, ne tipa) to izkoriščajo, drugi pa so poštene. in jaz iščem punco ki bo poštena. in ki me bo rada imela. ker bo z mano zaradi naju skupaj, ne zaradi sebe.

kaj misliš da se dogaja s psihom nekoga ki ga je nekdo prevaral? vedno bo dvomil v to, ne bo zaupal, sploh če ima minimalen dostop do ugotovitve resnice - razdalja. in glede na to da je izkoriščanja malo morje jaz njej ne zamerim da mi ni zaupala. zamerim ji to da mi ni dala možnosti da bi me zadosti dobro spoznala. jaz sem jo imel rad, zaupal sem ji. ker sva si bila nenavadno podobna glede takih stvari. le to da je ona imela slabo izkušnjo, jaz pa ne.

punca je bila pa zelo daleč stran, skoraj na najadljši možno lokaciji od lj ki je še v sloveniji, o detajlih pa ne bi.
hej norci :)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 23:06

ne citiraj predhodnika

še vedno ne razumeš zakaj si najpomembnejša oseba na svetu če bi razumel kar ti pravim bi vedel zakaj si pa še ne veš?nekomu drugemu je ta najpomembnejša oseba res je ampak ta oseba k ji je druga oseba najpomembnejša ne vidi koliko je prva oseba pomembna in prva oseba si ti sam in če bi ti videl se ne bi toliko sekiral.....ti si najpomembnejša oseba na svetu je tako?

želim ti povedati če res to vidiš,da si ti najpomembnejša oseba na svetu zakaj se obremenjuješ za drugo osebo k te ne vidi??

tista punca je druga oseba in tebi je veliko pomenila pozabil si pa nase,na sebe na prvo osebo in vse tisto kar si ti kar imaš rad to si ti in če bi razumel moje pisanje bi vedel,da si ti najpomembnejša oseba na svetu in ne bi trpel zaradi druge osebe k to ne vidi koliko si vreden?

v tem primeru ti je najpomembnejša oseba druga oseba pozablaš pa na prvo osebo in to si ti.

in če ne bi pozabil na sebe koliko pomeniš bi razumel,da druga oseba ni nič vredna in tista oseba k bo to res videla kdo si ti neboš nikoli pomislil na to in trpel,ker te ima rada takšen k si,in ta druga oseba k se vam ni izšlo ni videla tebe,razumeš in ti zdaj sebe obrmenjuješ ker ti druga oseba več pomeni od prve osebe,prva oseba si ti ampak tebi je druga oseba veliko bol pomembna kot pa sam sebe ceniš in če bi ljubil vse tisto kar si ti ne bi sebe obrmenejeval zaradi
druge osebe k te ni videla.

Če bi razumel,da si ti najpomemnejša oseba na celem svetu ne bi imel teh težav in jokal za tisto punco k ni razumela,k te ni videla

tista oseba k te vidi,to je tista prava oseba
in z njo ne boš trpel.

še vedno ne razumeš,da si ti najpomembnejša oseba na svetu in na prvem mestu,če bi to videl :eek: ne bi mislil na drugo osebo zdaj in sebe obremenjeval.....pozablaš nase na prvo osebo

,ker ti druga več pomeni k prva,k boš razumel koliko si ti vreden potem bo tudi tista prava to videla :wink:

je čisto enostavno samo če hočeš videti.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Jun. 2012 23:30

jaz si PUNCO želim :) jaz sam s sabo ne morem biti v zvezi. želim si jo in potrebujem jo da bom popoln.

zdaj me ne briga ali sem pommeben ali ne. meni je vseeno. če sem ali če nisem, jaz sem zadovoljen z vsem ostalim, razen s tem da sem osamljen. tukaj pa ne morem nič drugega storit kot da iščem punco.
hej norci :)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 23:40

predhodnika se ne citira

še vedno me ne razumeš,ko boš imel sebe rad dovol,ko ne boš trpel zaradi druge osebe,ko boš cenil to kar si le takrat boš srečal pravo punco,še mnogo punc bo in boš razočaran in boš trpel je tako?trpiš pa le zato,ker ne vidiš sebe na prvem mestu koliko si vreden in koliko veljaš mogoče me nočeš razumeti ali pa me ne razumeš ampak sebe nimaš najraje na svetu in če bi imel sebe najraje na svetu in na prvem mestu bi razumel,da vsak človek išče pravo osebo in nekateri jo najdejo nekateri ne čeprav se zdiš obupan in misliš,da si sam tak,da želiš punco ampak nisi 1000 drugih je takih k ti lahko upaš ampak če pride do tega,da dobiš punco in bosta dam primer eno leto skupaj in se potem razšla ti bo hudo,ker ta punca ni prava ti pa iščeš eno punco za vedno,pravo punco iščeš če prav vem in,ko boš srečal eno punco k bo s teboj boš nekaj časa srečen ko se bo zlomilo,ko boš ugotovil,da ni prava ti bo hudo ponovno in jaz ti želim,da takrat pomisliš nase je 100 ljudi k jim je hudo zarad fanta/punce in če bi vsi cenili sebe to kar si ti ne bi bilo hudo zaradi druge osebe,ker 1000 ljudi išče pravo osebo in le redki jo srečajo nekateri pa delajo samomore....zaradi tega,ker ne vidijo sebe na prvem mestu ne ljubijo sebe!
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 23:46

slovenc79 napisal/-a:jaz si PUNCO želim :) jaz sam s sabo ne morem biti v zvezi. želim si jo in potrebujem jo da bom popoln.

zdaj me ne briga ali sem pommeben ali ne. meni je vseeno. če sem ali če nisem, jaz sem zadovoljen z vsem ostalim, razen s tem da sem osamljen. tukaj pa ne morem nič drugega storit kot da iščem punco.


Čisto te razumem veš rabiš jo,želiš si jo ampak vedi,da 1000,miljon ljudi po svetu išče enako stvar kot ti.1000 ljudi išče pravo osebo,ko boš imel sebe najrajši in sebe cenil le takrat bo tista prava prišla,ko boš sebe imel bolj rad od drugih k te ne vidijo,niso prave.In če se ti zgodi,da srečaš pravo te ne bo bolelo.
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 06. Jun. 2012 23:56

slovenc79 napisal/-a:jaz si PUNCO želim :) jaz sam s sabo ne morem biti v zvezi. želim si jo in potrebujem jo da bom popoln.

zdaj me ne briga ali sem pommeben ali ne. meni je vseeno. če sem ali če nisem, jaz sem zadovoljen z vsem ostalim, razen s tem da sem osamljen. tukaj pa ne morem nič drugega storit kot da iščem punco.


če boš srečal punco in ne bo prava bosta šla čez eno leto narazn
boš popoln za eno leto čez eno leto boš kot si zdaj.Ker ni
prava,marsikdo jo ima veš ti jo nimaš hvala bogu

ampak kdor jo ima je tudi zelo nesrečen če jo izgubi,izgublen in veliko lažje je če jo nimaš kot te doleti ta situacija.Da jo izgubiš za vedno. :( Zato se ne sili,da bi jo imel,ker je marsikomu veliko bol
hudo kot tebi zdaj.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Jun. 2012 0:43

in? če ne bo prava, pač ne bo. naj bom vedno sam in tvegam da ne bom nikoli nobene izgubil? bom pač naprej iskal, jih našel, jih izgubljal ali pustil, ampak enkrat bom našel eno s katero bom ostal.

če jo bo pa izgubil, vseeno, kot praviš sem najpomembnejša oseba :)
hej norci :)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 07. Jun. 2012 0:47

predhodnika se ne citira

tako je,ja zdaj razumeš :) ne pozabi tega zaradi tega kar zdaj veš od mene te ne bo bolelo če boš koga izgubil,to je rešitev za bolečino.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Jun. 2012 1:24

saj jaz ves čas na to mislim, nisem to zdaj od tebe izvedel :D samo da ne uporabljam tega razmišljanja da sem najpomembnejša oseba. je en od načinov da se boljše počutiš. eden je tudi religija, molitve in izpovedovanje bogu da ti odpusti in si spet vesel. pri meni pa to ne deluje. ker nisem nikoli bil najbolj pomemben, nisem, ne bom, niti ne verjamem v boga. ne morem se slepit s tem, ne glede na to a sem nesrečen, depresiven, lačen, potreben.. ob strani mi samo resnica stoji - te stvari se dogajajo. se mi pač ni s punco izšlo. škoda ker sem jo zelo rad imel. včasih je težko, ampak gre mimo. rešitev zame je resnica. in če vse delaš z glavo in pošteno je vedno na tvoji strani.
hej norci :)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 07. Jun. 2012 2:19

predhodnika se ne citira

sei vsi vemo ja,vsak na drugačen način....ampak zame je tako veliko lažje :)ker veliko trpim zaradi oseb k mi veliko pomenijo in zdaj razumem malo bolje.....razumem kaj misliš reči,dejanja so glavna stvar saj te razumem ampak mora biti prava oseba če ni se neha.....
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 07. Jun. 2012 14:29

zanimivo, da se celo strinjam s sanno. Vsak more bit sam sebi najpomembnejši, le tako lahko iužarevaš pozitivno energijo, ki se potem prenese na druge ljudi. Čedalje bolj razumem to, da kdor sebe ne mara, tudi drugih ne. Torej važno je , da si zvest, sebi in svojim načelom. :)
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)
sanna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 12. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sanna » 07. Jun. 2012 15:47

ne citiraj predhodnikov

Jaz sm prišla do tega,ker že celo življenje trpim in to močno zaradi oseb k me ne vidijo! :frown:in jokam in me boli in bi vse dala za tisto osebo celo samomor sem poskušala...in sem morala priti do tega,ker mene čisto zlomi mene tako boli,da ne morem živet,toliko mene boli.Da niti dihat ne morem,ker pripravlena na vse,pokazat ampak če me ne vidi ;DČe ne vidi mene če mu to ni dovol pa pravijo kok si ti luštna pa kako vedno pomagam drugim ampak če me fant ne vidi to kar sem potem mi je res žal. :(
Zadnjič spremenil sanna, dne 07. Jun. 2012 15:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 07. Jun. 2012 15:52

Ne citiraj predhodnikov!!
Naslednjič bodo sankcije. :freak:
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]