Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Nov. 2019 3:08

haley, sem slučajno bil na forumu, videl priznanja, začel spremljati, in evo.. back in action :)

no, to "čakanje" tednov/mesecev in štetje zmenkov, kdaj more priti do seksa ali n vem česa, je zamisel ljudi, ki se grejo dejtanje po nekih družbenih pravilih in NE po lastnih željah in občutkih, kjer je bistvena sproščenost in zaupanje. to je tudi namen zmenkov - spoznavanje, kjer skušaš dobit občutek za človeka. zato nekom si lahko že po prvem zmenku popolnoma sproščena. z nekom drugim pa ne moreš čutit bližine niti po 100 zmenkih v 10 letih, če se pogovarjaš samo o vremenu ali drugih čisto nepomembnih temah. in jasno potem tudi čustva in odzivi, ko naj bi bilo neki intimnega, niso taki kot bi morali bit.

ne ubadaj se s to dejting statistiko in drugih primerjavah. ti si ti, imaš svoje želje, svoje potrebe, svojo osebnost in ravnaj tako, kot se tebi zdi prav, in nič drugače. konec koncev, če si želiš nek resen odnos, te mora partner sprejemat tako, kakršna si, ne neke sfejkane popolnosti iz strahu, da bi izpadla čudna, kar ga bo samo zmedlo in odbilo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 17. Nov. 2019 11:52

hayley napisal/-a:Ma jst ne ločujem tega tako, da če ti je samo za sex, si daj duška, sicer se drži nazaj. Lahko ti je oseba resnično všeč, a si še vedno želiš dat duška, ker te tako zelo privlači.. :D


Moj nasvet ni bil, da manj sexaj z njim, ampak da raje polagaj manj upov in ne pričakuj zveze - ne vem, težko je tudi dat nek pameten nasvet, ker se preko pisanja vse drugače razume in smo potem spet pri temi, kako je sex valuta itd., kar pa ni blo mišljene z nobene strani.

Valda sexaš iz užitka, a če nekdo zraven po možnosti manipulira s tvojimi čustvi (nasplošno, ne rečem da ta tvoj tip počne), je dobro dvakrat premisliti, kdo bo na koncu prizadet, da si prihraniš neprijetne mesece love sicknessa (ne vem kako se reče v slo lol) - ker kot že napisano: tvoje pisanje izraža, da si zelo zasekirana zaradi tega in ne, da neobremenjeno sexaš. Sorry, ampak tako se bere po tem, kar pišeš.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2019 12:27

Ja, ja, v redu je. Ne, zveze ne pričakujem. Saj lih zato pišem, da bi si jo želela, ker ne vem, kaj bo, če bi jo avtomatično pričakovala, bi bila verjetno bolj 'brezskrbna'.

Ma na splošno lahko rečem, da raznih razočaranj sem (zelo) vajena, se jih ne izogibam več, to. Ne samo v ljubezni, na splošno, in me sploh ne briga toliko, ali se bo izšlo po moje ali ne.. itak vsaka izkušnja te nekaj nauči...

Ja, slovenc, se strinjam z vsem kar si napisal. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2019 13:12

+ Lahko rečem, da mi ni žal za nič, kar se je zgodilo s tem moškim. Mi je bilo vse druženje, skupni čas toliko prijetno, da bi ponovila vse še 20x, tudi, če bi vedela, da ne bo na koncu nič nastalo (resnega) med nama..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 17. Nov. 2019 16:13

Kot že 2x napisano: tvoje pisanje prej je bilo drugačno, niti malo podobno temu, kar zdaj pišeš, namreč:

Prvič: "Ma js sem povedla vse, da mi je do resne zveze že na tem prvem zmenku (in skos težim s tem, da ne bi nič neresnega in da bi resno, vsakič, ko nanese debata na kaj tazga)"
Drugič: "zveze ne pričakujem, me sploh ne briga toliko, ali se bo izšlo po moje ali ne"

To sta dve popolnoma kontradiktorni izjavi, temu primerno so bili tudi nasveti takšni, kakršni so bili. :)

In ja, želeti si nekaj in nekaj pričakovati, navsezadnje nista tako nepodobni stvari. :wink:

Mislim saj nam forumašem ne rabiš polagati nobenih računov in jaz ti želim vse dobro s tem moškim, a ker si vprašala za nasvet in pisala potem stvari, ki se niso ujemale, potem ti tudi drugi ne moremo nekaj konkretno svetovat, ker je težko preko pisanja ocenit, kaj se v resnici dogaja. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2019 16:26

Nista različni izjavi, samo ti mogoče nisi razumela mene.

Načeloma mi je on všeč, bi rada kaj imela z njim, ampak sprejemam, da bo, kar bo...(samo valda njemu sem še posebi poudarla, da bi resno in nič drugega, da bo vedu moje namene, tipom je treba res dobesedno povedat, da razumejo sigurno :D , malo tudi zato, da vidim reakcijo.. :D pa zato, ker vem, da mu je to všeč slišat :P ). Zveze seveda ne pričakujem (to je ful pretirana izjava, odvisno kaj bo on hotel), dobivam se zato, ker mi je zdaj on všeč in bomo potem vidli sproti, če bova oba ali če bo on za zvezo.. To, da me ne briga je bilo mišljeno, da bolj cenim to, kar se zdaj dogaja, celotno izkušnjo, preživet čas z njim v sedanjosti, kot to, kaj se bo zgodilo z nama v prihodnosti..
Da me ne briga pravim tudi, ker sem pač navajena, da stvari gredo svojo pot, velikokrat ne 'po moje' ... in sprejemam, tudi, če ne bo šlo 'po moje' ..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Nov. 2019 22:10

hayley napisal/-a:odvisno kaj bo on hotel
...
da stvari gredo svojo pot, velikokrat ne 'po moje' ... in sprejemam, tudi, če ne bo šlo 'po moje' ..


prevzemi vajeti v svoje roke, in bo šlo tako, kot si želiš, da bo :) ne dajat željam drugih prednosti pred svojimi.

sporazumevanje z nekimi "namigi" ni puščanje drug drugega v ugibanju ni nobena komunikacija (in ogromno ljudi ima probleme s tem, da se ne zna razjasnit jasno in glasno). da si želiš nekaj resnega, si mu že povedala. zdaj te zanima, če je pravi za zvezo - spoznavaj ga. odpri se mu, in on naj se tebi, brez skrivanja in sramu (je pa tu pogoj, da se sprejemaš tako kot si - če človek ni iskren do sebe, tudi do drugih ne more biti).
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2019 22:25

Ja, ja razumem vse.. sem kar direktna cene, ja, ma pocasi bo slo ja, mava oba zdaj se druge opravke zraven, tako da ne bom silila s prevec pogostim videvanjem zaenkrat...

Ma vsaj jaz o njem vem kar dosti :lach: , je iz istega kraja, poznam na videz njegovo familjo oz sorojence, je sosed od ene bliznje prijateljice, vse moje frendice poznajo njega ali njegove sorojence po imenu.. :lach: (Dejansko ce bi me kar en x neznanec takrat vabil na pijaco verjetno niti ne bi sla, tako ker sem ga poznala po imenu sem pa sla - nisva sploh nikoli govorila pred tisto 1. pijaco..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 17. Nov. 2019 22:57

to je sicer fajn da malo poznaš njegovo ozadje, ampak to so bolj nepomembne stvari.. bolj je pomembna osebnost, način razmišljanja. da maš tisti občutek, da veš, kaj mu je pomembno, kaj je njegov cilj v življenju, kere vrednote spoštuje, katere ne, kakšne življenjske izkušnje ima.. da ga razumeš kot človeka, in seveda on tebe :)
hej norci :)
lara.mami
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 5. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a lara.mami » 28. Maj. 2020 7:31

Na FB sem vidla, da bo izsla nova knjiga, ki bo zelo vroca. Ali ve kdo kaj vec o tem?
lara.mami
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 28. 5. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a lara.mami » 28. Maj. 2020 7:34

Ups... napacna tema.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 15. Avg. 2021 16:28

mmm brez zamere ampak neki me zanima, pišeš da ne daješ oralca kako to da ne ? Ful mi je zanimivo ker dejansko s tipi s katerimi sem bila ali govorila od tega, zmeraj rečejo da jih to samo še bolj narajca, kakšni celo rečejo da se jim brez tega sploh dvigne ne..jaz vem da ne bi mogla da me tip ne bi oralno zadovoljil, pač zdelo bi se mi da kaj spodaj ni vredu :D plus velika večina žensk na tak način najlažje doživi orgazem. Se pravi kaj potem narediš s partnerko kadar jo imaš? Jo s prsti samo zadovoljiš ali si pač samo ti tisti zadovoljen v vezi, glede na to da si enkrat pisal da imaš težave z pi ?

no sej ti ni treba odgovarjat če nočeš, ampak mi je zanimivo pa sem mogla napisat :mrgreen:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2021 16:55

Ej se pridružujem mnenju, vsi tipi s katerimi sem bila, so zelo radi dajali oralca, še nikoli nisem bila z nobenim, ki ne bi maral.

Veliko oz večina mojih sedanjih ali bivših spolnih partnerjev je izjavilo, da jih najbolj zrajca, če vidijo žensko, da uživa in potem tudi počnejo tisto, pri čemer naj bi uživala. Eden edino, tak ful modelček, ušmekan, jebač stil (ni moj običajen stil sicer) je bil, ki je rekel, da tega prej pri partnericah ni delal, ali kao niso rabile, je pa potem pri meni vseeno in ni imel nič proti..
Je pa tudi meni ratal oralc dober šele od spolnega partnerja št. 6 naprej/ nekje od 22 leta naprej..

Drugače mmm je v glavnem imel samo eno sp. partnerico iz ene dolge zveze. Je tudi javno napisal.
(Se pa tudi meni mmm po napisanih izjavah bere nekam egoističen v postelji, ampak to ni moj problem. :D )
Ne vem, lahko da oralni ni vsem ženskam všeč, vem za vsaj 2 od tabližnjih 5ih prijateljic, da jim ni všeč, jim ga partnerji ne izvajajo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 15. Avg. 2021 17:02

Najbrž jim ni všeč ker ga ne znajo izvajat njihovi tipi? :mrgreen: no ja možno tudi da jim pač res ne sede ampak kakšni res ne znajo, se spomim ta prvega sam konico je uporabljal pritiskal skos na isto točko in se za povrh še ful slinil da se itak pol ni več nič čutilo...ja če bi bla še kar z njim bi verjetno tudi jaz rajši odklonila ali ga pa probala naučit
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Avg. 2021 17:04

Mislim, da vsaj po izkušnjah mojih prijateljic, ni všeč tistim, ki so naravno zelo orgazmične samo s penetracijo. Je pa to bolj manjšina žensk.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov