Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Maj. 2016 23:04

zdi se mi, da so kakšni invalidi še bolj motivirani za življenje kot navadni. prvič, ker se verjetno počutijo dolžne za pomoč, ki jo dobijo, in ne želijo biti breme, drugič pa, ker niso pod pritiskom, da morajo uspeti.

LZ, misliš, 20% gluhih otrok bo tudi ostalo gluhih?
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Maj. 2016 23:06

Ja to mi je logično, da sta 2 gluhonemi osebi v razmerju, a v primeru, da je le en gluh, drug pa ne zna znakovnega jezika, ne vem, kako bi to lahko funkcioniralo. Znakovni jezik pa le ni nekaj, kar se naučiš tako zlahka.
Jaz tega ne bi mogla. Komunikacija je le temelj zveze.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Maj. 2016 23:10

Traja eno leto da se ga naučiš, dejansko ni tako težko.

Brati iz ustnic se naučiš še hitreje.

Ljudje smo precej pametni.

http://www.csgm.si/index.php/strokovnit ... lzevvsadek

Na slovenc pa si preberi.

Ja, pač so ljudje ki se rodijo brez delov notranjega ušesa, in nimajo samo napake, in potem ta super naprava ne more delati.

Isto bo z raznimi nadomestki za slepoto.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 16. Maj. 2016 23:12

Zanimivo. Jaz se od veliko ljudi slišala, da je znakovni jezik precej zahtevna stvar. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Maj. 2016 23:15

Eh :D.

Jaz sem jih moral že v vojski znati eno malo morje, pa ti hitreje pridejo v kri, ker je gib, in ne zvok.

http://www.zveza-gns.si/slovar-slovensk ... ga-jezika/

Na, samo vpišeš besedo, počakaš da se ti pokaže in ti vrže gib ven.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Jun. 2016 2:15

evo, nekaj za živahne cosmopolitančke :D še posebi Optimista (al kakršen je že trenutni nick)

http://www.moskisvet.com/clanek/erotika ... vasko.html
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Jun. 2016 14:45

http://www.rtvslo.si/slovenija/seks-kolicina-ena-cena-po-ceniku-60-evrov/390951#comments

A se se komu zdijo te cene smesno nizke??? :eek:

Sem absolutno ZA legalizacijo tovrstnih storitev ampak daaamn, vseeno sem mislila, da gre tu za malo vecji 'luksuz'.. Darilni bon je prakticno ugodnejsi kot za frizerstvo ali pedikuro, svasta.

Kids, stay in school :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jun. 2016 14:53

a niso to čist običajne cene? :P

ja, kako lepši bo svet če bo imel denar vedno večjo moč :) morala in osebni odnosi so itak sam še dolgočasne zastarele bedarije..
hej norci :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Jun. 2016 15:02

Pochi soldi poca musica verjetno.....
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Jun. 2016 19:18

2x

sorči
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 12. Jun. 2016 19:21, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Jun. 2016 19:18

slovenc79 napisal/-a:res je, predaleč sem šel s tem :) se opravičujem :) je bilo pa glih to mišljeno, da se iz sebe mal pohecam, glede na tisti odziv o usnjenih hlačah :P res ne mislit, da sem dejansko fehtal za fotke (v bistvu tudi pri usnjenih hlačah nisem, čist hipotetično reči, da bi bilo neki fajn videt se mi ne zdi fehtanje)
spet se pa včasih zdi vse tako sproščeno, da z navadnim pogovarjanjem brez takih "drznih" izpadeš dolgočasen.. odvisno od družbe in počutja i guess.


Pravilno razmišljanje, samo še dobra eksekucija ti manjka.

Koncept drznosti je definitivno en izmed najbolj učinkovitih in močnih konceptov kar jih je.

Sam s tem nimam problemov, ker sem že po naravi tak, in moj smisel za humor je on fucking point. Imam pa drugje težave, tako da glede tega kako ti delaš bi ti predlagal takole:

- nikoli ne reci ženski da mora nekaj narediti

( razen če sta že v postelji, kjer je to dobrodošlo)

Če to delaš, izpadeš needy, jaz dobim mnogo več snapov in podobnega sranja, zakaj? Ker nikoli ne prosim za njih. Tako da, izogibaj se tega.

Glede tega tvojega fetiša je pa takole, prideš preveč agresivno ven...to bi bilo tako kot da bi jaz ženski rekel naj mi pošlje sliko ritke, da bom videl kam bom vtikal svoj jeziček.

Moraš priti ven bolj s tem, da ona začne spraševati tebe, da je ona radovedna, ti vržeš samo kost...jaz recimo vržem ven da mi sede da dominiram, potem pa njena domišljija naredi svoje.

Glede drznosti se pa absolutno strinjam, moraš pokazati interes, moraš pokazati da imaš jajca, moraš pokazati da ne oklevaš ko je treba.
Ampak moraš biti vsaj malo takten.

Ti pa dajem tukajle nekaj odličnega za poslušati, ne gre se za drznost v lovelajf, ampak bolj nasplošno...

https://soundcloud.com/quintus-curtius- ... f-boldness

Poslušaj vsaj nekajkrat, na splošno ti priporočam da poslušaš tega tipa,
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 12. Jun. 2016 19:51

ponavadi raj dvakrat premislim preden kaj zinem, se redko zgodi da pa ne :P sploh tu na netu ko s klikom iz ene družbe na drugo prešaltaš.

drugače je pa če maš enega sogovornika, tam obnašanje prilagajaš samo njej in nikol nisem imel nobenih problemov da bi bil kej preveč drzen. bolj obratno. raje izpadem dolgočasen kot predrzen. (je pa neverjetno videt, kako se da punce s primitivnim obnašanjem osvojit :P )

kar se tega primera tiče pa upam da kdo ne misli da sem resno mislil s tem fotkam. hec v bistvu ravno na račun takih ki dejansko fehtajo na tak način (za kakršnega ste me imeli oz. imate nekateri po tistem z usnjenim hlačam) drugače pa ja, če se tisti punci ni zdel tak big deal vse skupaj in je rekla da dobim fotko, zakaj pa ne :)
če imam dejansko plan dobit kaj od kakšne punce, je pristop čisto drugačen. sem že kr dosti "materiala" dobil na tak način od kakšnih punc, celo kljub temu da so bile oblegane s strani raznih potrebnežev. pa tudi svoje njim poslal :P ampak to je real deal, punce ki so imele fetiše, se razpisale okoli na za to primernih forumih.. da bi dejansko eni forumašici tukaj težil za neke fotke iz lepega ni šans :) ne samo da si jih ne želim ampak tudi ne želim da bi bilo komurkoli neprijetno, če ima občutek, da ga nadlegujem (da o tem, kakšen turn off bi mi bil kogarkoli fehtat za nekaj, ne govorim)
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Jun. 2016 1:38

novo
_____

Kaj motivira tipe k temu, da randomly posiljajo slike svojih k**cev neznanim zenskam? Resno me zanima.. Potreba po pozornosti? Ugodje v tem, da nekoga 'sokirajo'? Obcutek dominance? Ali je folk res tako prekleto naiven, da misli, da imajo slike ticev isti efekt na nas, kot jih imajo slike golih prsi na moske.. ? :D Because that's just not how it works... :lach:

Najbrz so izjeme, a se nikoli nisem slisala, da bi se katera vzburila zaradi slike tica, let alone zaradi slike tica nekega neznanca na internetu. Priznam, da ne vem, zakaj nas je narava tako drugace nastelala (bi bilo zanimivo vedeti? :lol: ), ampak pr sebi vem, da bi mi moral bit tip ze prej prekleeeeeeto(!) nezemeljsko hud, da bi me slika ene bingljajoce stvari med nogami ganila ali celo vzburila. :D Kako to, da si ga tip lahko vrze na sliko modrca iz Neckermanna, me pa ne na izboklino v boksaricah na naslednji strani? ''Whyyy?''

Sprasujem, ker se mi je ze tolikokrat zogdilo, da se pogovarjam s kaksnim kul tipom, s katerim sva si vsec; cebljava o tem in onem, pogovor postane malo bolj flirty narave, se malo prcava v glavo in potem pade kaksna taka: ''ce uganes pravilen odgovor, ti posljem 3 slikce po tvoji izbiri ;) ce ves kaj mislim ;) vink ''

:lol:

- Okej? :lach: In potem je uzaljen, ce ga vprasam za sliko sebe iz otrostva, hisnega ljubljencka, ali - ce sem res pri volji - svoje brade ali bognedaj sixpacka. :D Modeeel... - kul si mi, privlacen si mi, to potrjujem ze s tem, da se s tabo pogovarjam v taksnem tonu, ampak for christs sake: ne rabim fotk tvojega bogatsva, kosmatih nog ali slike ki nastane, ce pocepnes cez telefon :lach: Tudi brez tega ste nam vsec! Ampak enostavno ne funkcioniramo tako.. Sori!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jun. 2016 7:16

Sklepam da so to tipi iz Tinderja?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7538
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Jun. 2016 7:33

meni se tudi to sliši kot tinderjevci :tot:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov