Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Maj. 2022 9:18

amm.. na koga to leti? Meni se iskreno zdi slabša telesna pripravljenost pri mmmju, če pravi, da ne more niti 1 moškega skleca nardit, kot moški. Če je tvoja teža izven ITMja tudi ni najbolj zdravo, v primeru da nimaš večje mišične mase kot moški.
Sama pa nekaj o pridobivanju in izgubi teže tudi že vem, sem jo pridobila med študijem cca. 20kg od svojih srednješolskih let in šla nato tudi uspešno 20 kg dol (če bi imela nekaj kg več bi bilo še vedno ok, sem jih kakšnih 5+ zgubila tudi nenačrtovano..
)
Če je sam s sabo zadovoljen, potem naj počne kot želi in pardon za vmešavanje. (malo mi mogoče edino gredo na k moški, ki imajo za ženske nevemkakšna merila, kako morajo izgledati, sami s sabo ne bi pa nič naredili..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 19. Maj. 2022 19:33

[quote="mmm"]Torej, zanima me, kaj bi bilo z žveplenko (in hayley) v kolikor bi ostali brez seksa nekaj mesecev, ker pravita, da sta vajeni - no zlasti žveplenka - 1x na dan. Če prav razumem, ta svet funkcionira tako, da žveplenka pač lahko dobi seks kadarkoli hoče, že ve kaj mora narediti :razz: :)

Nevem če sploh razumem tvoje vprašanje ? Težko da bi ostala brez seksa za toliko časa...edino če bi me nekam na samoten otok vrgel povsem samo i guess :lol:

Bi ti pa jaz rekla da ne nehat masturbirat, rajši se nauči kontrolirat...najbrž si že slišal za edging, če nisi poguglaj...

Sama zase vem da manj kot seksam + masturbiram manjšo spolno slo mam več kot to počnem večja in višja je...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 12. Jun. 2022 15:44

žveplenka napisal/-a:Sama zase vem da manj kot seksam + masturbiram manjšo spolno slo mam več kot to počnem večja in višja je...


To opažam tudi sama - verjetno podoben efekt kot pri odvisnosti: več kot počneš/konzumiraš nečesa, bolj to rabiš, ker si navajen na občutek in povišanje dopamina, ki ti ga daje določena stvar in hkrati bolj kot nekaj zmanjšaš/odtegneš, bolj se telo navadi biti brez.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov