Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Apr. 2012 20:45

Tema, ki je namenjena debati, ki ne spada več v že odprto temo, se je iz le-te prelevila v off topic in se lahko nadaljuje tukaj :)
(moderatorke bomo med drugim sem lepile prispevke, ki bodo off topic ampak še vedno material za pogovor).
The world is as you are.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Maj. 2012 18:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Maj. 2012 18:32

saj moji starši tudi ne poznajo slovenca, niti za fetiš ne vejo, ampak me vseen poznajo :D

saj ni nujno da veš vsak detail kako se človek počuti pa to.. tiste bistvene lastnosti je važno da poznaš. kako človek reagira na določene stvari, kako sprejema stvari, kakšne cilje ima v življenju itd..
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 18:57

Slovenc, pojdi ti na veliko zmenkov z veliko ženskami, in si ustvari malo realne slike.

Ne teoriziraj in ne delaj iz tega študij, tista ki se je izgovorila da sta "predaleč" ni hotela iti s tabo...če ženska začne neki mencat, razdalja pa da se ti težko zaupa, je to največji bullshit na svetu.

Ti idealiziraš pač ta nedolžni tip ženske, in ko najdeš eno ki se zanima zate je to že to.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 04. Maj. 2012 19:15

problem je bila razdalja, to je 100%. ampak ne morem govorit o detajlih, kako točno je bilo..

sem prepričan da je velik punc ki so na zunaj čist nedolžne in uboge, noter pa manipulatorke, jaz se dobro zavedam tega. zato pa pravim, da je treba človeka spoznat preden se mešaš v to.

dobro bi bilo ja, če bi šel ven na zmenke.. ampak ženske so si različne. tudi če grem na 100 zmenkov, je 101. lahko spet drugačna. meni se bolj smiselno zdi najt in spoznat tako punco s katero sva si podobna.

ta recimo, ko sva se prek neta spoznala, pogovarjala sva se ogromno, spraševal sem jo stvari in v velik pogledih sva imela velik skupnega. razen tega pač da so bili problemi z bivšimi in je imela velik težav z zaupanjem in ljubosumjem, ker bi se pa razrešil če bi bila bližje doma in bi se tudi v živo več videla.. ampak, pač se ni izšlo.

jaz sem prepričan da bom spet kakšno tako našel, s katero si bova podobna, ampak bo bližje in z manj bolečim izkušnjam, da bova lahko funkcionirala.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 19:27

slovenc79 napisal/-a:dobro bi bilo ja, če bi šel ven na zmenke.. ampak ženske so si različne. tudi če grem na 100 zmenkov, je 101. lahko spet drugačna. meni se bolj smiselno zdi najt in spoznat tako punco s katero sva si podobna.


Ravno to je fora, dekleta morajo biti čimbolj drugačna...ne sme ti biti enaka punca, nikoli.

Verjemi, vsak je nekoč mislil da če bo našel sebe v ženski obliki da bo to to, pa ni.

Punca mora imeti enake poglede na svet, enaka načela...če pa imata še enake dejavnosti in vse, je prej ali slej dolgčas, ker če poskusiš nove zadeve, neznane občutke si razširiš pogled na svet, ni enako, sigurno v tvojem svetu. In obratno seveda za dekle, da poskusi nove zadeve, seveda pa mora imeti punca spoštovanje za tvoje zadeve, rituale če sama tega noče početi, da razume tvojo potrebo po tem.

Po tvoji logiki bi morala biti moja punca potem, samotarska, individualistična, introvertirana, umirjena, ne pretirano socialno udejstvovana, asketska, občasno čudaška in otročja, avanturistična (ok, tole je precej kul).

Ne iskati svojega klona, išči individualno osebo...precej zabavno, ko vidiš da drugi razmišljajo drugače od tebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 19:28

aja, ni razdalja.

Midva sva narazen 130km, pa sva 4x na teden skupaj.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Maj. 2012 19:29

Wtfuck? How the fuck? :D
Kok vožnje je? Maš službo? :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 19:35

Mam službo, no recimo:

Gre ona nazaj na Ptuj iz faxa,pridem v Lj in greva skup na Ptuj...potem greva v ponedeljek nazaj v naše konce, ker imam službo ob 9ih in ona nadaljuje na fax, potem jo 1x na teden obiščem v Lj, prespim pri njej in zjutraj vrnem avtomobil, če imam frei dan skombinirava urnike, prevozna sredstva, finance in čas.

Precej lahko če se le hoče.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 04. Maj. 2012 19:37

sirova, poglej malo "postrani" moj dan primer, pa boš mogoče vedla, o čem govorim. oz. kaj sem hotla povedat. človeka lahko poznaš celo življenje, pa nikoli ne boš zvedel vseh stvari o njem. mislim, enim je pa res treba risat, da razumejo. vi mate kurbe pač za tak in tak karakter, obnašanje imajo tako pa tako, zgledajo tko pa tko...ja, če bi blo tko, nebi blo tok ljud nategnenih, kot jih je.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 19:37

vožnje je 130km, 90min z avtom, 2.04 ali 3.06 ur z vlakom.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Maj. 2012 19:38

Aha no ok, jaz vikend srečanje štejem za eno srečanje. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Maj. 2012 19:41

^^ tudi jaz. Je pa res, da ta vikend srečanje traja like od čet, pet-ned,pon, odvisno od obveznosti :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Maj. 2012 19:50

^^sam ti nočeš da prispevam za bencin, ker si rich girl :)
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 04. Maj. 2012 19:50

Da je problem razdalja, je čist možno, zakaj pa ne? Recimo če je nekdo iz okolice LJ in študira v LJ čez teden...drug pa nekje iz Gornje Radgone in študira v MB. Vidita se lahko recimo 1krat na teden za 2 dni ali pa še to ne.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov