Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Maj. 2022 9:18

amm.. na koga to leti? Meni se iskreno zdi slabša telesna pripravljenost pri mmmju, če pravi, da ne more niti 1 moškega skleca nardit, kot moški. Če je tvoja teža izven ITMja tudi ni najbolj zdravo, v primeru da nimaš večje mišične mase kot moški.
Sama pa nekaj o pridobivanju in izgubi teže tudi že vem, sem jo pridobila med študijem cca. 20kg od svojih srednješolskih let in šla nato tudi uspešno 20 kg dol (če bi imela nekaj kg več bi bilo še vedno ok, sem jih kakšnih 5+ zgubila tudi nenačrtovano..
)
Če je sam s sabo zadovoljen, potem naj počne kot želi in pardon za vmešavanje. (malo mi mogoče edino gredo na k moški, ki imajo za ženske nevemkakšna merila, kako morajo izgledati, sami s sabo ne bi pa nič naredili..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 352
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 19. Maj. 2022 19:33

[quote="mmm"]Torej, zanima me, kaj bi bilo z žveplenko (in hayley) v kolikor bi ostali brez seksa nekaj mesecev, ker pravita, da sta vajeni - no zlasti žveplenka - 1x na dan. Če prav razumem, ta svet funkcionira tako, da žveplenka pač lahko dobi seks kadarkoli hoče, že ve kaj mora narediti :razz: :)

Nevem če sploh razumem tvoje vprašanje ? Težko da bi ostala brez seksa za toliko časa...edino če bi me nekam na samoten otok vrgel povsem samo i guess :lol:

Bi ti pa jaz rekla da ne nehat masturbirat, rajši se nauči kontrolirat...najbrž si že slišal za edging, če nisi poguglaj...

Sama zase vem da manj kot seksam + masturbiram manjšo spolno slo mam več kot to počnem večja in višja je...
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 12. Jun. 2022 15:44

žveplenka napisal/-a:Sama zase vem da manj kot seksam + masturbiram manjšo spolno slo mam več kot to počnem večja in višja je...


To opažam tudi sama - verjetno podoben efekt kot pri odvisnosti: več kot počneš/konzumiraš nečesa, bolj to rabiš, ker si navajen na občutek in povišanje dopamina, ki ti ga daje določena stvar in hkrati bolj kot nekaj zmanjšaš/odtegneš, bolj se telo navadi biti brez.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Avg. 2024 17:41

Dajte mi eno žensko mnenje.

Z eno sem bil na dejtu. Vsaj jaz sem mislil, da greva na dejt. Sicer mi je v štartu rekla, da ji ne delujem njen tip, ampak lahko se vseeno dobiva. Ker ni tako blizu je kar trajalo, da sva se potem dobila.

Potem pa reče, da ima samo pol ure časa in greva hodit :!: :twisted: Jaz pa lepo oblečen, naparfumiran, nisem pričakoval veliko, ampak vsaj pijačo pa sem.

Pol sem razmišljal, če se kar obrnem in grem. Sem si rekel, da bom vljudno že zdržal te pol ure. Vmes se začnem na Whatsapp-u s prijateljem zmenit, da se potem ko bo tega "dejta" konec, dobiva. Sem se opravičil, ampak iz "inata", itak, sem namerno to počel.

Seksi del je, da v te pol ure greva gledat kopalke. Sicer jaz takoj primem za tangice/bikinke?, pač za tisti najbolj seksi del na riti. Zdaj že skoraj nezavedno to počnem. Po eni strani obupujem nad sabo in svojo ne-seksapilnostjo, in svojim pridnim izgledom (to zadnje čase poslušam :twisted: )... po drugi strani se zavedam, da sem nimfoman, da imam zelo veliko številko (ne glede na to kako je pridobljena; mogoče najvišjo tukaj :?: :oops: - čeprav drugih ljudi tudi ni za podcenjevati), da imam kar močno-perverzno seksualno energijo (mnogim je to turn-off, vem pa da je tudi turn-on "porednim puncam", ki me sicer vidijo kot da v lajfu še petarde nisem vrgel :twisted: )
Ona pol neke čist "nedolžne" kopalke gleda.

Itak, da ji po tem nisem več pisal. Pač ego. Resno mislim, da sem se želel obrniti. To je tudi vprašanje kaj narediti naslednjič, če se mi zgodi kaj podobnega. Morda zgleda čustveno neinteligentno in je bolj prefinjeno-classy tako kakor sem naredil. Normalno, "hladno" se pogovarjaš tiste pol ure, na koncu objem, ko ti da roko... in to je to.


Zdaj, a česa nisem zaznal? Sem morda jo preveč vztrajno vabil na pijačo, ni rekla ne, mi je pa pokazala NE :?: Mogoče. Bolj se vajen, da ženska virtualno že reče ne oz. se pač ne dogovori za srečanje. Ne razumem zakaj bi morala biti vljudna... :roll:

Skratka, ne razumem te situacije :) Samo to imam za povedati/vprašati
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 352
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 02. Sep. 2024 17:50

Moje mnenje... če sta se spoznala prek neta in da se nista prej nikoli vidla, ti je mogoče hotla dati šanso in te videt v živo, je mislila da ne boš tok štorast pa da boš boljši k na sliki. Ko je prišla je ugotovila da res nisi njen tip in da ne bo nič, ker te pač tam na mestu ne more odpikat ti je rekla da ma samo pol ure časa. Če bi men to tip naredil bi se obrnila pa šla. Ne vem če je to prav ampak sigurno ne bi potem z nekom ki ti očitno nakaže da mu nisi hodila v shoping... po kopalke :lach: to mi sploh ni jasen kakšna je fora. Izpadu si cucek ker si kar capljal za njo- spet samo moje mnenje!
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Sep. 2024 18:59

žveplenka napisal/-a:Ko je prišla je ugotovila da res nisi njen tip in da ne bo nič, ker te pač tam na mestu ne more odpikat ti je rekla da ma samo pol ure časa.

HahaHa, sam veš kaj... drgač ste babe čist preveč razvajene. Jaz zgledam bolje od nje tko btw. Pol tud mam neko službo in relativno dober keš flow, od nje pa... nothing special... Ampak svet se je tolk sfižil, da babe podobno kot jaz, sam neke "fitness" guye gledate/-jo, ki so drgač "klošarji". Tko čist BTW.

Ne vem če je to prav ampak sigurno ne bi potem z nekom ki ti očitno nakaže da mu nisi hodila v shoping... po kopalke :lach: to mi sploh ni jasen kakšna je fora.

Ma saj ni kupila kopalk, rekla je, da jih rabi in šla sva jih gledat - moj predlog je bil, da greva gledat kopalke, ker pač res mi ni bilo sedet za klopci al pa šetat neki, da se vsaj neki dogaja :)

Izpadu si cucek ker si kar capljal za njo- spet samo moje mnenje!

Ma premal časa je blo izpast za karkoli izpast. Valda sm šel v center LJ, si plačal parking, ker me je pol ure vnaprej prestavila (al pa ker sem ji hotu svojga novga BMW-ja pokazat :twisted: :cool: :D ), itak da se mi nau za obrnt. (Poleg tega, če sem že šel od doma, sem se pol zmenil s prjatlom in sva bila še nekaj ur v centru. :) )

Zdej zbrisala iz fejsa me ni, verjetno čaka, da jaz njo. Oz. nevem kaj je fora. Pisal ji več ne bom. Sigurno ne jaz.

Drgač mi je zadnja, ki res zgleda dobr, rekla, da u bistvu v živo zgledam bolje kot na sliki. Kar bi rekel, da je res, ker po mojem mam s kamero neke probleme in zato se težko na Tindru prezentiram npr. Zdaj bomo vidli kolk resen misli, da mi bo fotke za dejting naredila. Ker tud tuki bi lahk bil cucek, ki ji(m) daje(m) denar in bolš da ostanem neumen in ji(m) pač dajem denar še naprej, kot pa da se postavim na lastne noge v dejtingu in seksu... in s tem zadržim denar zase in za investicije :oops: :twisted: :cool:


Drgač se ful ne sekiram kako izpadem pri neki neznanki na dejtu, sekiram se pa kako izpadem tuki na forumu npr. (to pa dobro veš/veste - (pre)mnoga brisanje in vse to in zdele relativno dolg odgovor na tvoje mnenje). Sej pravim da mam verjetno tud večjo številko od tvoje in me zato boli k***c. Pa te moje ženske res dobro zgledajo oz. če je zdaj neka povprečna in se ne dobivava prvič (prvič se mi še mal gre za ta +1 :twisted: ), mi pač več niti ne stoji... enostavno je bilo preveč te "droge", tud to tazadnja razume, fak z njo bi se res moral poročiti. Mi je sama od sebe rekla, da če ženska nima nekega karakterja, mi bo ob številki kakršno imam jaz, težko (kaj) do nje. :oops: :cool:


Sicer hvala za mnenje, ne vem pa zakaj si žaljiva do mene. :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Sep. 2024 19:15

Jaz drgač ful pristajam na "open komunikacijo". To ima pri meni eno anekdoto. Ful časa sem bil zahrbten (torej opravljiv kot stara baba, vzorec iz družine) in nisem mogel stvari v obraz povedat. Potem je u bistvu prijatelj, ki sem ga ful opravljal, 1x povedal, da on pač je direkten in pove stvari v obraz (kar ni najbolj res sicer).

S tem me je zbodel in od takrat sem se odločil, da bom direkten.
(Nič se ne zgodi čez noč, a začel sem delati na tem)

To ful ljudi ni, ampak mislim, da to ni neka naivnost, ampak da je moja direktnost res ena boljših mojih karakternih lastnosti. In nasploh, če je človek direkten, je to top. Ne spomnim se kdo je neki ful direkten v lajfu. Morda je (bil) kardinal Rode direkten. Mediji so ga ful linčali, ampak na koncu je nenazadnje ornk uspel.

-----

Kot šef imam seveda "izziv", ker pač ni za pričakovati, da bodo ljudje (in general), moji podrejeni, pač zmožni open/direktne komunikacije.

Če me kdo hoče "zjebat", mi bo pa namerno puščal "double signale", kar nenazadnje opažam :twisted: :mrgreen: Vsaj opažam :)


-----

No kar sem narobe naredil pri tej ženski je, da nisem bil direkten.

Ko me je razburila, ker ni hotla na pijačo, bi jo pač vprašal: "A te je že minilo?" Al pa: "Zakaj sva se potem sploh dobla?"

In bi pač dodal, da če nima časa se vsesti in neki spiti, da pač potem... ne rabiva tega in želim lep dan.

Torej, direktno, uglajeno... in v mojem "provokativnem" tonu "prckanja"... žal še vedno preveč rad grem v človeka, morda preveč drezam not... saj v dejanski situaciji nisem dreznil nič in sem jo pustil v njenih obrambnih mehanizmih, ampak bolje bi se sam počutil, če bi dreznil

Evo, cela (psiho)analiza haha :)


----

Drgač se je hotla en dan prej dobit, sam takrat sem bil z eno novo za seks zmenjen. In tista punca je kar ql. :) (sam sm pol teden dni pozneje pa res še eno boljšo poznal, to ki mi ne gre ven iz glave :oops: :roll: :lach: )
Je rekla, da bo bolj na knap s časom (en dan prej pa bi imela več časa), ampak se je potem vseeno dobla. Saj je rekla, da tolk da me vidi in da si lahk naprej piševa. Sam jaz sm očitno ornk užaljen, sem pričakoval da si bo vzela vsaj 2 uri časa - to je nek minimum zame za first date... tko da lahk da je sam nesporazum bil

Tud rekel sem ji, da jaz nisem nek dopisovalec, pač dobim se v živo (in dam dol - tega nisem rekel :twisted: ) in pol pač vidimo kako je
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 352
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 02. Sep. 2024 20:46

:lol:

Kje sem bila žaljiva? Sem še dvakrat poudarila lih zard tvojega slabotnega ega da je to moje mnenje in pač na to kar si napisal sem napisala kako to meni izpade. Si pa zard mene lahko užaljen kolikor želiš če ti kaj prav pride :lach:

Tolaži se lahko človek z marsičem s seksom, denarjem, položajem, drogo, alkoholom, ubežat pred tem kar si srček želi in glava ve, pa ne more.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Sep. 2024 21:43

Moj slaboten ego :lach: :cry:

Mislim da kako leto nazaj sm bil kar nesramen do mnogih, ko me je post od LZ-ja nazadnje razburil. Od takrat se me skoraj vse tuki izogibate al pa ste pikre do mene

Ampak ok, midva se lahk pobotava, ce je slucajno kje kak problem

S Sarissimo/saarijarvi pa mislim da se vec ne morem “pobotat”. Sta oni dve potegnili crto nad mano. Z ostalimi bi se po mojem lahk :)


Pojma nimam kaj si moj srcek zeli :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Sep. 2024 6:13

Ja, izpade tako kot je napisala zveplenka.
Ceprav to je za moje pojme bolj neko najstnisko/ neodraslo obnasanje s strani te zenske, ce se zmenis za pijaco, pojdi na pijaco, ne si nekaj premisljevati na licu mesta, ko tja prides, ker izpade cudno/ neprimerno. Gres pac bolj na krajso pijaco, za moje pojme.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Sep. 2024 16:57

Zdaj s to resno prijateljico (v "Priznam da" jo kdaj omenim) se mi komplicira.

Zakrivam pa, ker je 1x "znorela" sam zato, ker sem na facebooku omenil "prjatelco", čeprav praktično noben sploh ne ve, da se druživa, ker mi je to prepovedala govort. Razen pač en prijatelj ve, ker smo se z njim in njegovo takratno punco 1x družil :twisted:

Bom videl, slabo nama kaže, tud za preprosto prjatelstvo, "sam" druženje, ker hoče preveč od mene
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Sep. 2024 8:18

Ne vem, po nekaterih pisanjih deluje, da bi bilo zate skoraj bolj ugodno, če bi kar z bivšo ostal in da je zdaj ful težko najti partnerico? Pa še mislim da bivša(ti) je bila po videzu veliko bolj všeč kot zdaj kakšna s katero greš ven?(in ni plačljiva)

Ja, najbrž je kar težje najti partnerja v 30ih? ali poznih 20ih, v primerjavi s tem, ko si mlajši... ena od kolegic ima sicer novega partnerja zdaj od nekje 30 naprej... pa moj primer mislim, da je dokaj redek, da dobiš nekoga za resno zvezo na tinderju... tudi sama ne bi čisto vedela, kje ljudje sicer najbolj pogosto spoznajo resne partnerje v 30ih ali poznih 20ih.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1757
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Sep. 2024 22:16

hayley napisal/-a:Ne vem, po nekaterih pisanjih deluje, da bi bilo zate skoraj bolj ugodno, če bi kar z bivšo ostal in da je zdaj ful težko najti partnerico? Pa še mislim da bivša(ti) je bila po videzu veliko bolj všeč kot zdaj kakšna s katero greš ven?(in ni plačljiva)

Ma po mojem je prav, da sva šla narazen.
Je pa res, da pač bivša je (bila) po videzu seksi. Nadpovprečna. To je dejstvo. Intelektualno je tudi (bila) nadpovprečna in zelo ambiciozna.
Morda pa emocionalno ni bila najbolj stabilna ali pa tudi inteligentna. In to je bilo "killing" v najinem odnosu. Ker potem sta že dva "neinteligentna" na tem področju s prtljago/problemi.

Tud "grozna" je npr. bila zdaj njena reakcija, ko sem ji pred kratkim napisal kako zelo sem se poškodoval, ko sva bila skupaj. In u bistvu nisem šel niti k zdravniku, da bi to (z)vedel. Zdele, ko imam zdravnike malenkost raje, počasi odkrivam zadeve za nazaj :oops: :)
In u bistvu ji zamerim, da mi ni (takrat) pomagala. Da me je izkoriščala zase. Občasno. Pogosto. (Zato sem tudi šel stran. Ker mi je na eni točki blo dost.)
Saj je to koristilo obema/vsem, samo po mojem jaz v službi ne bi toliko napredoval, če bi ostal z njo. Morda bi me "izkoristila" in bi nama skupaj ratal kak projekt, ki bi se tudi izšel uspešno. Morda.

Zdaj to, da sem se potem seksualno sprostil in doživel drugo (oz. prvo) puberteto je pa tudi OK.

------

Zdele bi pa počasi šel nazaj k njej, haha. Sam ona se ni tolko spremenila kot jaz. Jaz znam uživati lajf, ona je pa po mojem ostala "v glavi". V razumu. Nekoč sem jaz bil tottaly v glavi in nikjer drugje, ona je imela nekaj lajfa. Zdaj pa vidim, da jaz imam precej več lajfa in uživancije od nje.

Drugače jaz držim dialog ves čas, včasih tud dam pobudo da se dobiva. Ona se me (malo) izogiba. Saj tudi sem ji že povedal oz. nakazal, da bi šel nazaj v njo v zvezo, če bi mi dala svobodo.

Samo ona je drugje. Nekoč je bila precej močnejša v odnosu, kakor jaz, zdaj sem pa jaz tisti, ki hoče postavljati "meje" oz. vsaj pravila igre. In pač ona tega ne rabi :) Če odmislimo pač čas, da me je morala prebolet in morda ji je dost.


Ni pa neverjetno, da ne bova šla v tretjo iteracijo odnosa. Kdo bi cinično rekel, da je to morda zgolj vprašanje časa.

Ni pa tako, da bi zdaj neki obžaloval, da sva šla narazen. Mislim, da je to bila edina rešitev, v kolikor sem hotel "zaživeti" svoj lajf.


------

Je pa res, da vse te ženske s katerimi se družim... so ji slab približek. Pa tudi nekoč sem bil cel "meden" sam da mi je kaka ženska dala tiste nekaj pozornosti, ma mislim, da sem nekaj samozavesti vendarle dobil... da tega niti več toliko ne rabim, da ne "idealiziram" več vsake ženske, ki me pogleda. Da vem, da so tud povprečne, zabite, neambiciozne, nesposobne... da niso sam moški taki nezanimivi, ampak je tudi veliko žensk nezanimivih... in če se pač taki ženski ne zdim seksi... so what :!: :arrow: :lach:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov