Kje najti fuck frende?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Sep. 2012 18:52

odpel si ga domov! :D :D :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Sep. 2012 18:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Sep. 2012 19:05

Tamala_mrha napisal/-a:Od samskih so dejansko vsi za FF, tudi taki, ki iščejo zvezo.


a si ti samski tip ki išče zvezo? nisi. ne moreš tega rečt. ne moreš vedet kaj jaz iščem, kaj mi največ pomeni. jaz če sem potreben si ga vržem na roko pa je. in ko mi pride nimam več želje po sexu vsaj par ur. z nekom ki ga imam rad pa mu zaupam si pa ves čas želim bit. tko da ne govori bedarij. če imaš ti fanta samo da ti pride, čustva so ti pa nepomembna potem so to TI in ne VSI.

meni gre na živce da je vedno več folka samo za FF. še bolj pa to ker niso sposobni kontrolirat čustev.

joh, kaj ti men o težavah s puncam? tuki se o FF govori :D jaz pravim: ne grem se fukat z eno xy punco sam ker jo P***a srbi. pa tud če ma fetiš ne. kurc, jaz bi rad da se mava rada..

.. ubistvu bolj bi mi pasal imet EB :) emotion buddy :D punca s katero bi skupaj hodila, se objemala in poljubljala sam sexala ne bi :) vsaj čustva bi bla in itak bi si ga nanjo metal :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Sep. 2012 19:08

za imeti rad si nabavi kužeka ali muciko, z ženskami si pa privošči, dokler si mlad in lep, kajti ko boš star, te bo rešil le denar! :D :D :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Sep. 2012 19:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:08, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Sep. 2012 19:13

ampak slovenc, sprijazni se že enkrat z dejstvom, da si ti pač malo nenavaden.

v resnici večini tipov FF zveza predstavlja čisto komfortno obliko druženja. ne moreš zdej celotne populacije tipov obravnavat glede na svoje želje in potrebe.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Sep. 2012 19:13

(johi) ti že veš :P

floribunda, a sem slučajno rekel da NOBEN samski tip ne bi imel FF? nisem tega rekel. rekel sem samo da nismo VSI taki. eni si želimo zveze, drugi hočejo fukarit.

zakaj tok gnilo obračaš besede??

problem je pa v vas babah ki opazite samo jebače ;) ker sam tisti so dosti v pozornosti in obkoroženi s konkurenco da vam jih je izziv dobit :P medtem je pa ogromn takih tipov kot jaz, resnih. pa jih pač ne opazite. ni dosti "pozitivne enrgije"= kroga punc okol nas :D evo vam resnico :P
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 19. Sep. 2012 19:27, skupaj popravljeno 2 krat.
hej norci :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Sep. 2012 19:17

glede na to, da mam opravka s tipi, najbrž res :cool:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Sep. 2012 19:19

ja, opravka maš s tipi ki so v tvojem interesu ;) očitno so to taki ki jim sex pomeni več kot vse drugo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 19. Sep. 2012 19:26

Jaz pa seks in ljubezen pojmujem kot dve različni stvari in se en strinjam s tabo slovenec o tem, da je seks najboljši s tistim, ki ga ljubiš. To si mogoče pač potem dopoveduješ, ker ga dejansko ljubiš in je itak oh in sploh vse v zvezi z njim.

Dejansko je bil moj najboljši seks s fantom, ki mi je bil res samo fizično všeč, ki je bil v krasni telesni pripravljenosti in je mel ubijalski tempo, ki ga tisti ta drugi nima. In ja lahko se jaz ljubim ob svečah, nadišavljeni sobi, z moškim, ki me ima rad in je nežn in počasn in poterpežljiv in prilagodljiv itd.. ampak to zame ni to. In verjamem, da še za marsikoga ne.. Mogoče zate bo. Je pa vseekakor lepo če lahko združiš oboje. Ljubezen in seks.

Pa, da ne bom zdaj zvenela tak čudno. Ja tud seks more bit dober za neko zvezo, da na nekoga posteneš res nor.. ampak ni pa nujno zdaj najboljši seks tvojega življenja samo zato, ker so prisotna čustva. Vsaj jaz med seksom ne razmišljam lih o tem kaj čutim o osebi, vbistvu sploh ne razmišljam. Ko pa se cartam z nekom, ki mi pomeni vse na svetu pa razmišljam kako ga mam rada in mo to tudi povem. No tega pa ne bi mogla počet s človekom, ki mi je samo fizično všeč.
Zadnjič spremenil katy., dne 19. Sep. 2012 19:28, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Sep. 2012 19:26

mislim, kaj hočeš zdej dokazat? da ker se tebi ne fuka in si ga raje na roko mečeš, da to velja za vse al kako? al vsaj za večino?

in ne mi spet s tem žaljivim podtonom kako smo vse kurbe ker ne živimo tvoje puritanske predstave o devici mariji in se ti ne mečemo pod noge.

kaj je točno tvoj point?

da si ti kul, ker se tebi ne fuka in si golden boy, ki si ga vsaka želi, ker si pripravljen čakat na svojo princeso na zrnu graha?

pejt anketo po cesti delat o tem kolko tipov bi raje doma čepelo in drkalo medtem ko čaka na mati svojeih otrok in kolko teh bi komot melo kako posebno prijateljico za krajšanje zimskih uric.


se pa absolutno strinjam, da je seks z ljublljeno osebo božansko doživetje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 19. Sep. 2012 19:39

moj point je da nismo VSI fukači in enim več pomenijo čustva kot fukarjenje. TO je moj point.

dejansko ti BERI kar napišem, ne da opaziš da pišem nek post in avtomatsko nasprotuješ, ker maš neke osebne zamere do mene, glede na to da takoj udarijo ven kritike o men.

nekaj bab ima VSE tipe za fukače.. kje je tukaj žaljiv podton?
hej norci :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 19. Sep. 2012 19:57

Moj point pa je bil, da ima nekdo lahko ff, medtem ko "čaka" resno zvezo. V tem času ni brez seksa, ne pomeni pa, da je ff odnos tisto, kar mu zadošča, saj morda samo še ni našel sebi primernega partnerja.

Stopi iz oblakov, ker se ti bo milni mehurček s črno-belimi prepričanji slej ko prej razblinil in takrat boš videl, da ni vse tako omejeno kot se ti zdaj zdi. Ni vsak, ki fura ff odnos to za vedno, torej "neresen" (pod narekovaji zato, ker furati ff odnos človeka še ne definira kot neresnega), in ni vsak, ki fura resno zvezo, resen. Včasih sta ti dve vlogi ali bolje rečeno fasadi zamenjani in nekateri dajejo samo vtis (ne)resnih, resnica je pa drugačna.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Sep. 2012 20:02

slovenc79 napisal/-a:moj point je da nismo VSI fukači in enim več pomenijo čustva kot fukarjenje. TO je moj point.



slovenc, ko boš fukal, bodisi iz strasti, bodisi rekreativno in doživel občutke, ko ga namočiš v ekstazo, ko boš dobil nohte v hrbet, ko bo vzdrhtela pod tabo, na tebi, pred tabo, ko ne bo vedela, kje je, kaj počne, ko ji boš lahko medtem prepeval partizanske pesmi, pa tega ne bo registrirala, ko ji boš pa potem povedal, kaj si počel, te bo pa gledala, kot da si največji lažnjivec, itd, itd.

ko boš doživel te občutke, ki nastajajo tudi med rekreativnim seksom, potem boš videl, kaj je fukarjenje. in potem boš dejal: seks s čustvi je vrhunski, ampak rekreativni seks je pa tudi odličen - saj ni važno, samo da je vlažno! :wink:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Sep. 2012 20:06

ma mene je samo to zmotlo, kako tamala_mrha napiše da so vsi tipi pripravljeni furat FF dokler ne najdejo svoje princeske (najbrž ni mislila čisto vsakega tipa na tem svetu), ampak v povprečju je velika večina tipov pripravljena furat FF. potem pa tvoj velecenjeni

a si ti samski tip ki išče zvezo? nisi. ne moreš tega rečt. ne moreš vedet kaj jaz iščem, kaj mi največ pomeni.


jaz, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz, oh drama, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz, jaz.

jaz nisem tak, zato se cela tvoja teorija podre.

moje nestrinjanje s tabo ne izhaja iz nobenih osebnih zamer (kako le, če te osebno ne poznam) ampak iz najinih različnih pogledov na svet in razmerja.
ker imam seveda jaz prav, je s tabo zabavno 'argumentirat' oz zavračat vse tvoje argumente, ki imajo ravno toliko podlage, kot jaz črnega za nohtom. nič. če zvzamemo to kar si videl v filmih. diznijevih.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov